آدرس گیم نت های تهران

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
دوستان دنبال خفن ترين گيم نت تهران از نظر توانايي بازي کن ها تو کانتر ميگردم کسي جايي رو ميشناسه؟
من الان تازه يک ساله اومدم ايران هيچ بازيکن درست و حسابي اي پيدا نکردم ميخوام يه تيم تشکيل بدم براي مسابقات بعدي ماتريکس
اگر کسي جايي يا سايتي يا جمعي رو ميشناسه که حرفه اي بازي ميکنند ممنون ميشم بهم معرفي کنه
هزينه ورودي و دوري راه و ... اصلا برام مهم نيست يه جاي خفن ميخوام 5v5فقط کانتر بازي کنن

ممنون
الآن رو نمیدونم چجوریاس دیگه زیاد کانتر طرفدار داره یا نه من دیگه از 86 اینطورا که دیگه گیم نت نمیرم :-< ولی تا اونجایی که خبر دارم خیلی از گیم نت های خوب و قدیم جمع کردن دیگه :( کلاً طرف های میرداماد که هیچ دیگه.....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
ی سوال هزینه بازی کردن 1 ساعت xbox360 یا ps3تو گیم نت چقدر هست کسی می دونه :d بعد اگه بخواد اجاره بده چطوری هست روزی چقدر هست
اینجا جفتش رو ساعتی 2 تومن میگیرند اجاره هم داده نمیشه دیگه اون زمون که اجاره میدادند تموم شد رفت پی کارش ;)

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
دیگه دوره گیم نت تموم شده ... قبلا که گیمرها برای لذت بازیهای گروهی تشریفشون رو میبردن اونجا ... الان که دیگه عصر اینترنت هست و راحت تو خونه به هزاران نفر وصل میشی :| فقط این تیکه ها و فحش هاش بود که به خاطره تبدیل شد .:d

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
دوستان من تابستون پارسال میرفتم گیم نت مکعب شعبه شریعتی که اون جمع شد.... حالا ما بی گیم نت موندیم....

کسی گیم نت حوالی این 2 جا سراغ نداره؟

1. حد فاصل پل صدر تا میرداماد

2. چهار راه کالج

دوستان لطفا راهنمایی کنن که این تابستون بی گیم نت نمونیم

مرسی

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
دوستان من تابستون پارسال میرفتم گیم نت مکعب شعبه شریعتی که اون جمع شد.... حالا ما بی گیم نت موندیم....

2. چهار راه کالج

مرسی

کسی نیست کمک کنه؟

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی

2. چهار راه کالج

مرسی

یکی کمک کنه.... بدجور نیازه

cr7gr8

کاربر سایت
Oct 1, 2012
137
اینترنت خوبو ارزونو سرعت بالا بدون قطعی سراغ دارین
وایمکس ایرانسل 1 گیگش ماهی 57 تومنه!!!
تازه اگه قطع نشه رایگانشم 2 تا 7 ه

hessam211

کاربر سایت
Jun 25, 2012
106
گیم نت ثار الله سر بهبودی تو ساختمان مسجده ... (گیم نتش مذهبی نیست خر چه دل تنگت می خواد بگو :) )
گیم نت اتساین تو نواب سر مرتضوی که خودم اونجا میرم همیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر