مبین نت ... WIMAX

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
تو تابستان دقیقآ شمردم 25 بار قعطی داشته مثل امشب که از ساعت 11 تا الان آنتنش رفته :|( ما هم ما ADSL زاپاس انلاین شدیم ) به پشتیبانیش هم زنگ نمیزنم چون میدونم کیا پشت تلفن نشستن و نحوه جوابگوییشونو دیدم
حیف پول واقعآ ..

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
واقعا افتضاحه ، تو این چن وقته انقد قطع شده که فقط منتظرم تابستون تموم شه و دوباره برگردم به ADSL .

البته داتک با مودم مبین نت سرویس میده
ولی من منتظرم هفته دیگه انتخاب واحدمو انجام بدم هرچی میتونم بار این مبین نتیا کنمو اشتراکمو قطع کنم
آواگستر هم شنیدم بد نیس

m_a_q

کاربر سایت
Oct 1, 2010
214
نام
مهدی
سلام دوستان
من میخام وایمکس یگیرم میخاستم ببینم کیفیت شرکتای که ارای میدن باهم فرق داره یا همشون یکی؟
مرسی

Fruity

کاربر سایت
Sep 11, 2013
5
واقعا افتضاحه ، تو این چن وقته انقد قطع شده که فقط منتظرم تابستون تموم شه و دوباره برگردم به ADSL .

البته داتک با مودم مبین نت سرویس میده
ولی من منتظرم هفته دیگه انتخاب واحدمو انجام بدم هرچی میتونم بار این مبین نتیا کنمو اشتراکمو قطع کنم
آواگستر هم شنیدم بد نیس

سلام دوستان
شما اگه ناراضي هستين از سرويس مبين نت ميتونيد مودمتون رو به نمايندگي خودش بفروشيد

البته من خودم مبين نت دارم. خيليم راضي هستم.
اما چندتا از دوستام كه داشتن و ناراضي بودن، مودمشون رو فروختن و پولشونو زنده كردن !

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
416
نام
مسعود
امروز کسی با مبین نت مشکل لگ و پینگ نداره؟ حتی توی سرور های ایرانی
به پشتیبانی هم که زنگ می زنی از 10 تاشون 9 تاشون میگن ویندوزتو ریست کن:|
تک تک قرونایی که خرج مبین نت کردم حرومشون بشه:( سنگ بشه از معدشون نره پایین:d

JAVAD-MUSIC

کاربر سایت
Jan 4, 2013
138
نام
Javad_Music
مبین نت یک کلاه بردار هستش..70 درصد کسانی که گرفتن از انتن دهی مضحک رنج میبرن.... شرکتی که نتونه مشتریش رو راضی نگه دار باید بره زیر خاک... توصیه من این هستش که مبین نت مفت سگ گرونه

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
به نظر من که به هیچ وجه کسی مبین نت نگیره !!! یه اعلامیه داده به این شکل :

زمان و نحوه‌ استفاده از ساعات رایگان شبانه

به منظور توزیع عادلانه‌ و متعادل پهنای باند بین مشترکین گرامی، به اطلاع می‌رسانیم: 1- از ابتدای اسفند ماه، بازه‌ی زمانی استفاده‌ی رایگان شبانه از اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت، از ساعت 3 تا 7 بامداد تعیین شده است. 2- هم‌چنین مشترکین می‌توانند با توجه به طرح انتخابی و فعلی خود، در مدت زمان فعال‌ بودن طرح‌شان، تنها به میزان دو برابر حجم طرح خريداري شده، از حجم رایگان در ساعات شبانه استفاده نمایند.
واقعا مسخره ست. تا قبله این موضوع از همه جا گرونتر بود و سرعتش هم بد بود ولی با خودم میگفتم لااقل شبانش واقعا نا محدوده (با این که از بقیه ISP ها مدتش 1 ساعت کمتر بود) ولی الان که دیگه شاهکار کردن !!!
2 ساعت که طولش رو کم کردن محدودشم که کردن اسمشم گذاشتن توزیع عادلانه !!!!
من که دیگه یک ریال هم توی جیب اینا نمیریزم. به بقیه هم پیشنهاد میکنم به مبین نت اصلا فکر نکنن مگه واقعا مجبور باشن.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
منه بدبخت که مجبورم مملکت گلو بلبله دیگه فیبر نوریه فقط از مخابرات میشه گرفت اونم که تو منطقه ما را ننداخته ناچارن وایمکس باید استفاده کنم یعنی دزدتر از اینا وجود نداره هر روز گرونتر از دیروز خدماتشونم کمتر میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر