مبین نت ... WIMAX

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
آنتن رادیویی که همون مودم Outdoor محسوب میشه و در صورتی مجبور به نصبش هستی که مودم های Indoor آنتنِ خوبی نداشته باشند تو محدوده ی شما یا تو یه ساختمون اداری که باید به تعداد شبکه شــه.
هزینه ی دومی هم به نسبت کمتره.
خودم هم به خاطر همین مشکل آنتن دهی از گزینه ی اول استفاده کردم ولی سیگنالش در بدترین شرایط آب و هوایی عالــیه!
منظورش وای فای هست ....
اینترنت وای فای کلا باید مودم خارجی داشته باشه ... داخلی جواب نمیده !

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
نامردا سرویس 1مگ 40گیگ یک ماهه رو برداشتن. بهترین سرویسش بود ای خداااااااااا. تا دیدن به نفع یوزرها هست برش داشتن.

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
دوستان یک سوال من تازه از مبین نت اینترنتمو خریدم با مودم وایرلسش میخواستم ببینم از ساعت 1 شب تا 6 صبح رایگان دیگه

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
دوستان یک سوال من تازه از مبین نت اینترنتمو خریدم با مودم وایرلسش میخواستم ببینم از ساعت 1 شب تا 6 صبح رایگان دیگه

یعنی تو این بازی سنتر هیشکی مبین نت نداره

صفحه اینترنت خانگی و اداری توی سایت مبین نت رو ببینید توش نوشته از 2 تا 8 صبح رایگانه.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
کاهش شهرهای تحت پوشش شبکه وایمکس سراسری مبین نت

وایمکس نیوز- ناصرحسین اصفهانی گفت: زمانی که پروانه وایمکس سراسری مبین نت از سوی رگولاتوری ارایه شد، مدیران این شرکت با ارایه طرح تجاری اعلام کردند که در مدت زمان مشخص می‌توانند 340 شهر را تحت پوشش شبکه مبین نت قرار دهند. اما اکنون که وارد کار شده‌ایم، نحوه استقبال کاربران مشخص شده و حتی اگر مبین نت در برخی مناطق اعلام شده پوشش ایجاد کند، مشترکی برای استفاده از سرویس وجود نخواهد داشت.
وی افزود: با توجه به تعاملی که با رگولاتوری وجود دارد، درخواست داده ایم فهرست شهرها بازنگری شود و به نظر می‌رسد مشکل برطرف شود.
وی با تایید بروز برخی مشکلات در شبکه وایمکس مبین نت گفت: متاسفانه برخی از مشکلات ناخواسته اتفاق می‌افتد به همین علت ما نمی‌توانیم از قبل اطلاع رسانی کنیم. وی با بیان اینکه حجم زیادی از مشترک ناراضی داشته‌ایم، افزود: در بسیاری از موارد کل هزینه مشترک را مسترد کردیم و در برخی موارد نیز با افزایش دوره مشترک را راضی نگه داشته‌ایم.
وی گفت: با توسعه خوبی که در شهر تهران به خصوص منطقه غرب داریم، اکنون وضعیت پوشش و سرویس به نقطه مطلوب رسیده و کارشناسان ما تمامی تلاش خود را در رابطه با ارایه هر چه بهتر سرویس به کاربران انجام می‌دهند. اصفهانی در خصوص نارضایتی مشترکان از میزان اشغالی مرکز تماس مبین نت نیز گفت: تعداد کارشناسان مرکز تماس نسبت به انتهای سال 90 دو برابر شده است و مشکلی در این رابطه نداریم.
وی درباره مشکلات دریافت پین شارژ از طریق سایت مبین نت افزود: در حال به روز کردن نرم‌افزار مربوط به ارایه پین شارژ هستیم و فعلا این سیستم غیر فعال است. مشترکان مبین نت در صورت نیاز می‌توانند از طریق درگاه‌های بانکی اقدام به خرید شارژ مورد نیاز کنند.

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
منظورش وای فای هست ....
اینترنت وای فای کلا باید مودم خارجی داشته باشه ... داخلی جواب نمیده !
از کی شنیدی شما همچین چیزی رو ؟؟!
هم مودم داخلی و هم خارجی با اتصال به روتر شبکه (Wifi) میشن،خود مودم که قرار نیست از خودش وای فای داشته باشه.فقط سیگنال این دو با هم توفیر داره.
از مودم داخلی که وای فای شده بیشتر از 2 نفر استفاده کنن سرعت نابود میشه.

اخیرا هم مبین نت مودم داخلی با قابلیت وای فای (بدون روتر) میده..

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
کمک ؟

سلام دوستان

من چند سالی هستش که از سرویس Adsl فن آوا استفاده میکنم خیلی هم راضی بودم تا اینکه چند روز پیش
متوجه شدم که سرویس های این شرکت و یکی دو تا از شرکت های دیگر مثل شاتل به مشکلی عجیب دچار شدند !
مشکلم اینه که میزان شارژی (حجم ترافیک) که به صورت اینترنتی و به مبلغ 4500 تومان میخرم به سرعت از اعتبارم کم میشه !
یعنی وقتی یک فایل 5 مگابایتی دانلود میکنم 20 مگابایت از اعتبارم کم میشه !! یا اگر 15 دقیقه وبگردی میکنم با کمال تعجب میبینم که
بالای 15 مگ از اعتبارم کم شده به طوری که اخیرا که 1 GB شارژ خریدم ظرف مدت 2 روز 800 مگابایت آن کم شده !!
هرچقدر هم به پشتیبانی تماس میگیرم میگن سرویس شرکت ما مشکلی نداره و مشکل از خودتونه !
در صورتی که من شنیدم که بعضی شرکت های سرویس دهنده دیگر هم به این مشکل خوردن و هیچ کاریش هم نمیشه کرد !

حالا چون من به این مشکلات خوردم تصمیم گرفتم که اینترنت فعلی خودم رو کنسل کنم
و از سرویس های وایمکس مبین نت و از مودم داخلی آن استفاده کنم !

و تمام ترس من اینه که حتی با مبین نت هم به مشکلات فعلی دچار بشم !

حالا خواستم از کسانی که از سرویس وایمکس مبین نت استفاده میکنن
سوال کنم که حجم شارژ دانلودشون مثل من به طور غیر عادی کم نمیشه ؟

میتونم با خیال راحت سرویس مبین نت رو خریداری کنم ؟

تا حالا با وایمکس مبین نت به همچین مشکلاتی بر نخوردید ؟!

خیلی ممنون میشم اگر جوابمو کامل و واضح بدید .

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
و تمام ترس من اینه که حتی با مبین نت هم به مشکلات فعلی دچار بشم !
جواب کامل با دوستان ولی این مشکل رو خودم عجیب با مبین نت دارم.
+ جدیداً تو پروفایل می تونی فایلی که داده ی مصرفیه ترافیکته رو ببینی یا دانلود کنی (فایل اکسل) ولی اخیراً واسم اینم پوکیده نمی دونم این مشکل دومی رو هم بقیه دارن یا نه!

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام بچه ها یک اینترنت درست حسابی دستمون نرسید اومدم adslراه بندازم گفت منطقتون پوشش نداره اومدم وایرلس راه بندازم گفت دکل از منطقتون دور بعد یک سال مبین نت اومد تو شهرمون رفتم تمام کارها رو کردم مودم داخلی خریدم سیگنال نمیداد حالا میخوام برم مودم بیرونی بخرم سرعت 1 مگ ارزش داره 300 تومان پول مودم بدم میشه باش رفت psn
خواهش سریع جواب بدبد

---------- نوشته در 10:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:46 PM ارسال شده بود ----------

سلام بچه ها یک اینترنت درست حسابی دستمون نرسید اومدم adslراه بندازم گفت منطقتون پوشش نداره اومدم وایرلس راه بندازم گفت دکل از منطقتون دور بعد یک سال مبین نت اومد تو شهرمون رفتم تمام کارها رو کردم مودم داخلی خریدم سیگنال نمیداد حالا میخوام برم مودم بیرونی بخرم سرعت 1 مگ ارزش داره 300 تومان پول مودم بدم میشه باش رفت psn
خواهش سریع جواب بدبد

سریع جواب بدید لطفا

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام

جواب کامل با دوستان ولی این مشکل رو خودم عجیب با مبین نت دارم.
+ جدیداً تو پروفایل می تونی فایلی که داده ی مصرفیه ترافیکته رو ببینی یا دانلود کنی (فایل اکسل) ولی اخیراً واسم اینم پوکیده نمی دونم این مشکل دومی رو هم بقیه دارن یا نه!

نه. من اصلا این مشکل رو ندارم. فایل اکسل من خیلی راحت باز میشه و اگه بخوام خیلی منصف باشم، ترافیکی که برام می ندازه منطقیه.

مبین نت از ساعت 2 - 8 صبح رایگانه. البته این نکته خیلی مهمه که یهو از راس ساعت 2 رایگان نمیشه. حول و حوشه دو و ربع این اتفاق می افته. و این موضوع رو حتما مد نظر قرار بده که باید ساعت دو و ربع مودمت رو یه بار روشن خاموش کنی. اگر این کار رو نکنی و از قبل از ساعت 2 وصل باشی این رو نمی فهمه و برات حجم می ندازه. حواستو جمع کن. من یه بار رفت تو پاچم بعد که کلی داد و بیداد کردم پشتیبانی بهم گفت باید مودم رو روشن خاموش کنی.

یاعلی...

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
خواهش سریع جواب بدبد

---------- نوشته در 10:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:46 PM ارسال شده بود ----------

سریع جواب بدید لطفا
جواب بدبد لطفا

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
جواب بدبد لطفا

من تجربه PSN رو نداشتم، ولی به طور کلی معروفه که مبین نت برای بازی آنلاین زدن به اندازه یه ADSL خوب مناسب نیست. با شرایطی که شما توضیح دادید به نظر میاد که گزینه دیگه ای غیر از همین وایمکس مبین نت با مودم خارجی نداشته باشید، بنابراین باید با قیمت بالاش کنار بیاید متاسفانه. این کاریه که خود من هم اجبارا انجام دادم...
128fs4765852.gif

البته با نمایندگی مبین نت صحبت کنید شاید قبول کردند این داخلیه رو بردارند و به جاش خارجی بدن و فقط تفاوت قیمت شون رو از شما بگیرند.

یه مساله ای که برای من پیش اومده فقط اینه که توی حدود یک ماه اخیر سرعت مبین نت برای من خیلی بالا پایین میره و این قضیه ثانیه ای هم هست!! یعنی 30 ثانیه سرعت خوبه و 30 ثانیه بده! که نمی دونم این مساله بقیه هم هست یا نه!

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من تجربه PSN رو نداشتم، ولی به طور کلی معروفه که مبین نت برای بازی آنلاین زدن به اندازه یه ADSL خوب مناسب نیست. با شرایطی که شما توضیح دادید به نظر میاد که گزینه دیگه ای غیر از همین وایمکس مبین نت با مودم خارجی نداشته باشید، بنابراین باید با قیمت بالاش کنار بیاید متاسفانه. این کاریه که خود من هم اجبارا انجام دادم...
128fs4765852.gif

البته با نمایندگی مبین نت صحبت کنید شاید قبول کردند این داخلیه رو بردارند و به جاش خارجی بدن و فقط تفاوت قیمت شون رو از شما بگیرند.

یه مساله ای که برای من پیش اومده فقط اینه که توی حدود یک ماه اخیر سرعت مبین نت برای من خیلی بالا پایین میره و این قضیه ثانیه ای هم هست!! یعنی 30 ثانیه سرعت خوبه و 30 ثانیه بده! که نمی دونم این مساله بقیه هم هست یا نه!
بابت جواب خیلی ممنون
مودم داخلی رو ازم پس گرفتند پولش هم تمام کمال به من دادند

اگر بارون اومد به مودم اسیب نمیرسه
کامپیوترم توی اتاق ps3توی پذیرایی بعد میشه از هردوش استفاده کرد مشکلی پیش نمیاد
یک وسیله هست که مودم وصل میشه وبعدا میشه ازwifiستفاده کرد قیمتش چند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر