Ps3 داران ارومیه

rezab1374

کاربر سایت
Jun 16, 2014
15
سلام گارداشلار منم اهل شهر قشنگمون ارومیه هستم و عاشق و روانی پلی استیشن ‏3‏ ولی چون کنکور دارم نمیتونم بخرم انشاالله فردا کنکور میرم بخرمش راستی جایی سراغ ندارین ارزون بدن؟ نامردا هفته پیش رفتم خیام جنوبی طرف ‏160گیگ رو که کپی خور نمیشد رو گفت ‏1300‏ یه چند تا سوال دیگه داشتم اگه زحمت نیس بپرسم

mortaza

کاربر سایت
Apr 16, 2012
3
نام
mortaza
سلام من مرتضی از ماکو هستم بیشتر از 3 ساله سونی 3 دارم و به تازگی سونی 4 خریدم دو تا ای دی دارم یکیش اینه و دومیش هم میزارم
id psn : mesut_javanbakht

amirhboy

کاربر سایت
Nov 20, 2018
2
سلام به بچه های ارومیه منم از ارومیه هستم.
بچه ها شما هم شنیدید یه فروشگاه اینترنتی در ارومیه زدن؟ میگن که کارشون خوبه و میخوان با فروشگاه های بزرگ کشور رقابت کنن . با کسایی هم که کالا واسه ارائه دارن همکاری میکنن و کالاهاشونو میفروشن . اونجوری که به من گفتن اسمش جینگو بینگو بود . من رفتم سایتشون دیدم زده ارومیه ولی جایی رو پیدا نکردم که بخوام باهاشون کار کننم و کالاهای خودمو بفروشم. بخش مگ هم داشت که مطالبش خیلی خوب بودن . فک کنم بلاخره یه فروشگاه خوب از ارومیه بالا بیاد
https://jingobingo.com
اینم ادرس سایتشه
لطفا ببینید نظراتتونو بگید

amirhboy

کاربر سایت
Nov 20, 2018
2
سلام بچه ها
کسی شرکت طراحی سایت ارومیه میشناسه به من معرفی کنه؟!؟ میخوام یه سایت راجب بازی های جدیدی که معرفی میشه بزنم ممنون میشم نظراتتونو بهم بگید. چه کارایی انجام بدم ؟ یا اینکه کلا چه بخشایی داشته باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر