Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
اتفاقا من خودم FF رو از WOW بیشتر دوست دارم
من گفتم شاخشون منظورم این بود از بقیه شون قدیمی تر و معروف تره
بعدشم گیم مورد علاقه من Guild Wars 2 بود که به دلایلی که گفتم نمیتونم بازیش کنم
الانم چون کنسول گرفتم سرچ زدم ببینم چه بازی های توی این سبک واسه ps4 هست که دیدم این از همشون بهتره اونم که با این قیمت نمیشه بازی کرد

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,189
نام
هادی
سلام بچه ها
من ديدم سي دي كي wow گرون شده گفتم يه بازي جديد پيدا كنم فكر كردم اين ارزونه.پس نگو اينم گرون شده درسته؟
wow كه بايد يه expansion BFA بخري حدود 400 تومن يه سي دي كي هم 240 حدود 640 خرج داره الان.اصلا ديگه نميشه رفت سمتش.

• Like
Reactions: amirv2

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
سلام
من میخواستم این بازیو بخرم ولی جایی پیدا نمیکنم که تایم کاردشو بفروشه یکی لطف میکنه معرفی کنه بهم؟

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
833
من وقتی میخوام کد رو فعال کنم ارور i2501 میزنه . با چیز پی ان هم رفتم همین ارور رو داد چیکار باید بکنم؟
باید با ... شکن های مختلف امتحان کنی و کشور ... شکن روی همون اکانتت باشه یعنی اگه اکانت امریکا هست امریکا بزن و اگه اروپا هست اروپا باشه جایی که ... شکنت وصل میکنه.و مهم اینکه حروف بزرگ رو بزرگ تایپ کن

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,072
نام
آریا
2 تا سایت پیدا کردم واسه تزیین خونه:bash:

تو این سایت عکس خونه های تزیین شده رو گذاشتن که میتونید کلی ازشون الهام بگیرید

تو این یکی سایت ام میتونید همه ی اسباب اثاثیه ای که تاحالا ساخته شده رو ببینید و اینکه با چه کرفتری ساخته میشن و چه متریال هایی نیازه واسش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر