Playstation Plus | PS3

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام به همگی
ازدوستان کسی می دونه جرا مننمی تونم dead space3 رو که برا این ماه رایگانه,رایگان دانلود کنم؟؟؟!!!!
روش گزینه دانلود نیست و باید پولی بخرمش با اینکه پلاسم و باید رایگان باشه!!!!!! بقیه بازیایی که رایگانن مشکلی ندارن!!!!!!!
ممنون می شم راهنماییم بکنید

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام به همگی
ازدوستان کسی می دونه جرا مننمی تونم dead space3 رو که برا این ماه رایگانه,رایگان دانلود کنم؟؟؟!!!!
روش گزینه دانلود نیست و باید پولی بخرمش با اینکه پلاسم و باید رایگان باشه!!!!!! بقیه بازیایی که رایگانن مشکلی ندارن!!!!!!!
ممنون می شم راهنماییم بکنید

خوب دوست من چرا با پی سی اینکار رو نمیکنی من همین الان با پی سی همشون رو گذاشتم توی لیست دانلودم
=============
اوف این دفعه سونی ترکوند ها چه قدر بازی ایول ایول حال دادی اساسی

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
با سلام خدمت دوستان.
من بازی لاست آف آس رو چند بار تمومش کردم. خواستم بپرسم DLC هم داره و اگه داره واسه خریدش باید عضو PLUS باشم؟؟ اگه الان عضو بشم همون لحظه که کد رو زدم میتونم دانلود کنم؟
ممنون از راهنماییتون.

arashx777

کاربر سایت
Jul 7, 2014
37
سلام دوستان اقا چطوری میشه اکانت پلاس خرید من دستگاهم رجین یک هست
اکانت psn هم برای ترکیه ثبت نام کردم میشه راهنمای کنید مرسی

کسی نبود جواب بده خرید کردم اما ی اکانت امریکا درست کردم و اونو شارژ کردم

Last edited by a moderator:

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
با سلام خدمت دوستان.
من بازی لاست آف آس رو چند بار تمومش کردم. خواستم بپرسم DLC هم داره و اگه داره واسه خریدش باید عضو PLUS باشم؟؟ اگه الان عضو بشم همون لحظه که کد رو زدم میتونم دانلود کنم؟
ممنون از راهنماییتون.

درود.
اگر اشتباه نکنم یک DLC به اسم Left Behind ( داستانی) داره... در مورد آپدیت‌ها و DLC های مربوط به بخش چند نفره بازی اطلاعی ندارم اما DLC اصلی بازی همون Left Behind هست.

برای خرید DLC نیاز نیست عضو پلاس باشید، نه تنها این DLC بلکه تمامی محتویات و آیتم‌های استور رو می‌تونید بدون عضویت پلاس بخرید. اگر DLC تخفیف خورده باشه، در صورتی عضو پلاس باشی می‌تونی با همون تخفیف بخریش، در هر صورت باید حسابت شارژ داشته باشه.( پلاس یک جور عضویت ویژه و البته خیلی خوب هست که امکانات زیادی رو برای خرید و تخفیف و غیره فراهم می‌کنه...البته برای PS4 برای استفاده از امکانات آنلاین عضویت پلاس اجباری هست)

حسابتون کافی شارژ کنید و DLC بازی رو بخرید و بعدشم که مراحل دانلود و ...( فقط ترجیحا ریجن بازی و اکانت یکی باشه که مشکل خاصی پیش نیاد...)

- - -ویرایش - - -

ریجن دستگاه که تا جایی اطلاع دارم اهمیتی نداره.
می‌مونه ریجن اکانت که واحد پولی و نوع کارت‌های PSN رو تعیین می‌کنه...( مثلا اگر ریجن اکانتت ترکیه هست و می‌خوای رو همین اکانتت پلاس رو فعال کنی باید کارت PSN می خری مخصوص ترکیه باشه و واحد پولش مطابق با اون و ریجنش، اگر آمریکا داری که خیلی سادس کارت.)

خرید پلاس هم که خیلی سادس، بعد شارژ اکانت، می‌ری استور و قسمت مربوط به خرید پلاس و یکی از انواع پلاس( یکماهه - سه ماهه- یکساله) رو به ترجیح خودت انتخاب می‌کنی و بعدش تایید و تمام.( بخش پلاس توی استور خیلی تابلو هست:D - از دور داد می‌زنه، راحت همه چیش بری استور مشخصه و دستت می یاد)
( یک سری کارت‌هایی هم هست که کلا ویژه پلاس هست و در صورت خریدشون، می‌تونی با کدی که دارن مستقیما عضو پلاس بشی - اونا هم یکماهه و سه ماهه و یکساله دارن)

arashx777

کاربر سایت
Jul 7, 2014
37
سلام دوستان من تازه عضو پلاس شدم
تو پلاس یسری بازی ها هست که گفته فول گیم هست و رایگان که حجمشون 8یا 9 گیگ هست
بازیهاش کانمل هست که بگیریم دانلدو کنیم ب ا ی بخشی از بازی هست؟؟؟
مثل battelfild 4 یاneed for speed اینا بازی های کامل هستن دانلود کنم؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

gamez

کاربر سایت
Jul 21, 2007
197

بازی ها کامل هستن ولی فقط تا زمانی ک پلاس فعال داشته باشید قابل استفاده هستند اگه پلاستون تموم شه دیگه نمی تونید وارد بازی بشید مگر اینکه دوباره پلاستون رو تمدید کنید ...

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
August’s Free Game Lineup- Starting August 5th-US

Fez - PS4, PS3, PS Vita

Road Not Taken - PS4

Crysis 3 - PS3

Proteus - PS3, PS Vita

Metrico - PS Vita

Dragon’s Crown - PS Vita, PS3
--------------------------------
(برای UK همه بازی‌ها مشابه US هست به جز LEGO Harry Potter 5-7 Years که جای Dragon's Crown قرار می‌گیره. UK از 6 آگوست شروع می‌شه.)

لینک
لینک

آخرین ویرایش:

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
سلام دوستان
یه سوال داشتم می خواستم ببینم اگه یه بازی رو به صورت شریکی بخوایم بخریم جای خاصی تو سایت داره برای مطرح کردنش؟اگه نیستش بهتر نیست که باشه؟من الان چند تا بازی هست که می خوام شریکی با یه نفر بخرم که هزینه هامم بیاد پایین

- - -ویرایش - - -

سلام
این بازی هایی که شما میگین تو قسمت timed trial هست و فکر کنم تو یه زمان خاصی که بتل رو 1200 دقیقه زده بود بازی کنی
من گذاشتم برای دانلود فعلا بازی نکردم دوستانی که استفاده کردن تروفی و اینا داره؟اگه تو اون زمان تمومش کنی چی؟:d

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
[h=1]September PlayStation Plus[/h]
[h=5]Velocity 2X (PS4, PS Vita)[/h][h=5]Sportsfriends (PS4, PS3)[/h][h=5]PlayStation All Stars Battle Royale (PS3, PS Vita)[/h][h=5]Hoard (PS3)[/h]
[h=5]Joe Danger (PS Vita)[/h][h=5]TxK (PS Vita)[/h]

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
من PlayStation All Stars Battle Royale رو برا ps3 دانلود کردم ولی وقتی نصبش به 15% می رسه ارور می ده!!!!!!کسی از دوستان می دونه مشکل از کجاست؟؟؟؟؟ممنون

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
سلام
من PlayStation All Stars Battle Royale رو برا ps3 دانلود کردم ولی وقتی نصبش به 15% می رسه ارور می ده!!!!!!کسی از دوستان می دونه مشکل از کجاست؟؟؟؟؟ممنون
با خود کنسول دانلود کردی یا با پی سی؟ احتمالش هست فایلت ناقص دانلود شده

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با خود کنسول دانلودش کردم و حجم بازیم که 5982 مگ هستش,به طور کامل دانلود شده,یعنی همون 5982 مگ

حتما موقع دانلودت یا برق رفته یا اینترنت یه دفعه قطع شده
شما با پی سی دانلود کن بهتر هم سرعتش بیشتر هم خرابی فایل کمتر
اون فایل هم بدردت نمیخوره پاکش کن بره یکبار دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر