Playstation Plus | PS3

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
سلام
الان من 4 تا بازی از plus دانلود کردم. وقتی میزنم روی game information نوشته تا 30 روز دیگه مهلت استفاده از بازی ها رو داری.. یعنی بعد 30 روز بازی ها میپرن؟
بازی ها رو هار کنسول میمونن اما نمیتونی بازیشون کنی و ارور میده! اما بعد اینکه دوباره پلاس بشی میتونی بازیشون کنی

|| 47 ||

کاربر سایت
Jul 29, 2013
404
نام
محسن
سلام مجدد

دوستان دو تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید:)

اول اینکه میشه نحوه گرفتن آپدیت بازی ها از طریق پلاس توضیح بدید؟

دوم اینکه الان یه اکانت UK حاوی پلاس رو دستگاه اکتیو هست، بعد از اتمام مهلت استفاده از پلاس میشه اکانت خودم رو پلاس کنم و بازی هایی که قبلا با اکانت قبلی دانلود کردم اجرا کنم؟ اکانت خودم هم UK هستش.

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
سلام مجدد

دوستان دو تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید:)

اول اینکه میشه نحوه گرفتن آپدیت بازی ها از طریق پلاس توضیح بدید؟

دوم اینکه الان یه اکانت UK حاوی پلاس رو دستگاه اکتیو هست، بعد از اتمام مهلت استفاده از پلاس میشه اکانت خودم رو پلاس کنم و بازی هایی که قبلا با اکانت قبلی دانلود کردم اجرا کنم؟ اکانت خودم هم UK هستش.

میری تو قسمت Setting Automatic Update (کنارش علامت پلاس) تیکش رو میزنی و یه ساعتی رو انتخاب می کنی( ترجیحا یکی دو ساعت بعد از ساعت فعلی که دستگاه زودتر شروع به آپدیت کنه) بعد دستگاه رو خاموش می کنی.سر ساعت دستگاه روشن میشه. اول یه 5 دقیقه صبر کن بعد دایره(Cancel) رو بزن تا وارد XMB بشی و می بینی که آپدیت آخرین بازی هایی که رو دستگاه بودن وارد دانلود منیجر شدن و در حال دانلودن.

خیر نمی شود.مگه این که بازیا مشترک باشن و ریجنشون یکسان باشن. یعنی اگه بازی X از IGC حذف بشه و با اکانت خودت وارد لیست دانلود نکرده باشیش نمی شه.

|| 47 ||

کاربر سایت
Jul 29, 2013
404
نام
محسن
میری تو قسمت Setting Automatic Update (کنارش علامت پلاس) تیکش رو میزنی و یه ساعتی رو انتخاب می کنی( ترجیحا یکی دو ساعت بعد از ساعت فعلی که دستگاه زودتر شروع به آپدیت کنه) بعد دستگاه رو خاموش می کنی.سر ساعت دستگاه روشن میشه. اول یه 5 دقیقه صبر کن بعد دایره(Cancel) رو بزن تا وارد XMB بشی و می بینی که آپدیت آخرین بازی هایی که رو دستگاه بودن وارد دانلود منیجر شدن و در حال دانلودن.

خیر نمی شود.مگه این که بازیا مشترک باشن و در هر دو اکانت با ریجن یکسان موجود باشن.

خب ریجن اکانت خودم و اکانت قبلی هردو 2 هستن. اکانت قبلی ماله خودم نبود مهلتشم داره تموم میشه و دیگه دسترسی بهش ندارم. منظور از "بازیا مشترک باشن" یعنی چی؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
خب ریجن اکانت خودم و اکانت قبلی هردو 2 هستن. اکانت قبلی ماله خودم نبود مهلتشم داره تموم میشه و دیگه دسترسی بهش ندارم. منظور از "بازیا مشترک باشن" یعنی چی؟
شما برای اینکه بتونی یه بازیه پلاس رو انجام بدی باید اون بازی تو دانلود لیست اکانتت باشه. حالا اگر این اکانتی که میخواهی بعد اتمام این یکی پلاسش کنی اگر تو دانلود لیستش این بازی نباشه (درواقع یعنی قبلا پلاس نبوده باشه و این بازی به دانلود لیست اون اضافه نشده باشه) شما نمیتونی بازیش کنی.

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
سلام
دوستان بازی های این ماه پلاس چرا تو استور نیومده هنوز؟(ریجن 1)
این بازی هایی که flash sale خورده به نظرتون کدوم ارزش خریدن داره؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
سلام
دوستان بازی های این ماه پلاس چرا تو استور نیومده هنوز؟(ریجن 1)
این بازی هایی که flash sale خورده به نظرتون کدوم ارزش خریدن داره؟
بازی های ریجن یک به مرور و هر هفته یکی دوتا فری میشند. اون بازیای حراج هم بسته به خودتون هست اگر بازی رو انجام ندادید و علاقه دارید خب بخرید

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
من که payday2 رو دانلود کردم,این همه وقت گذاشتم برا دانلودش ولی چیزی از بازی سر در نیاوردم.آپدیتشم که حجمش بیشتر از حجم خوده بازیه که آپدیتش نکردم.

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
دوستان من پلای یک ماهه گرفتم به امید اینکه اپدیت گرن توریسمو رو بتونم pause & resume کنم ولی نمیشه چه جوری باید انجام بدم?

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من پلای یک ماهه گرفتم به امید اینکه اپدیت گرن توریسمو رو بتونم pause & resume کنم ولی نمیشه چه جوری باید انجام بدم?

باید ساعت بذاری که اتوماتیک ابدیت بازی رو ببر توی دانلود منیجر
اون ساعت هم توی setting برو اونجا پیداش میکنی
یه ساعتی بذار بعد کنسول رو خاموش کن بعد به اون ساعت که میرسه یه نیم ساعت بعد برو سراغش و از اتو ابدیت خارجش کن و دیگه ابدیت بازی رو میبینی همین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر