Playstation Plus | PS3

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
playstation-plus-01.jpg

درود

همونطور که اطلاع دارید در جریان کنفرانس خبری سونی در E3 امسال بالاخره سرویس پرمیوم سونی با نام PlayStation Plus معرفی شد. تمام امکانات حال حاضر تمامی کاربران سرویس PlayStation Network به صورت رایگان باقی خواهد ماند و کاربران عضو PlayStation Plus می توانند از مزایای اضافه بر سازمان این سرویس استفاده کنند.

PlayStation Plus از 29 اُم ماه جاری میلادی در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. حق عضویت 1 ساله 49.99 دلار و حق عضویت 3 ماهه 17.99 دلار خواهد بود. کاربران می توانند با پرداخت حق اشتراک یک ساله از سه ماه سرویس رایگان برخوردار شوند. همچنین کاربرانی که تا روز سوم ماه آگوست میلادی اقدام به خرید حق عضویت یک ساله نمایند یک عدد بازی LittleBigPlanet دریافت خواهند کرد.

اطلاعات بیشتر رو میتونید در شماره بعدی هفته نامه الکترونیکی Pause که در تاریخ سوم تیر ماه منتشر خواهد شد مطالعه نمایید.

هرگونه سوال یا ابهامی راجع به این سرویس دارید در همین تاپیک مطرح کنید. همچنین این تاپیک با مزایایی که در دسترس کاربران عضو این سویس قرار می گیرد، به روز خواهد شد.

• Like
Reactions: Ἁlireza

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
ممنون بابت تاپیک
یعنی این LBP رو میفرستن باسموون ؟؟
بعد خرید این پلاس از استور صورت میگیره دیگه ؟؟ یا کارت جدا داره
منتظر اطلاعات بیشتر در باره این سرویس هستیم

راستی تا جایی که یادمه گفته بودن 3 ماه اول باسه همه مجانی هست !! این چی شد
موفق باشید

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ممنون بابت تاپیک
یعنی این LBP رو میفرستن باسموون ؟؟
بعد خرید این پلاس از استور صورت میگیره دیگه ؟؟ یا کارت جدا داره
منتظر اطلاعات بیشتر در باره این سرویس هستیم

راستی تا جایی که یادمه گفته بودن 3 ماه اول باسه همه مجانی هست !! این چی شد
موفق باشید
فکر می کنم به صورت Downloadable باشه که حالا به موقع مشخص میشه.
برای خرید هم باید از اکانت خودتون توی PlayStation Store اقدام کنید. طبق این عکس زیر هم بعد از خرید اکانت یک ساله، سه ماه هم اضافه بهتون داده میشه. یعنی با 50 دلار، 15 ماه سرویس PlayStation Plus دریافت می کنید.

ps_promobox1.jpg

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
50 دلار باسه 1 سال(+3ماه) خوبه
فقط باید ببینیم سرویس و خدماتش چی هست .
میگم دیگه باسه خرید این باید PSN کارت بخریم
منظورم اینه که با این روش شارج کردن دیگه نمیشه :d

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=31338

حالا یه دورم ما یه تاپیک رو تاسیس کنیم کفر خدا که نمیشه ؟؟؟ :D
اسمش رو هم گفتم لازم بود عوض کنید

حالا که نکردین ... لااقل سوال رو یکی جواب بده ...
جوسازی نکن :D من اصلا تاپیکت رو ندیدم، اون تاپیک یه سوال کرده بودی، اینجا تاپیک کلی ِ که اولش توضیحات دده میشه که جواب خیلی هاست و بعدش جواب سوالای دیگه داده میشه.

محمد جواب اون سوالت رو بالا دادم. برای خرید و ثبت نام که باید از PlayStation Store اقدام کنید. اون 3 ماه رایگان هم در صورتی به شما تعلق می گیره که اقدام به خرید سرویس یک ساله کنید.

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
جوسازی نکن :D من اصلا تاپیکت رو ندیدم، اون تاپیک یه سوال کرده بودی، اینجا تاپیک کلی ِ که اولش توضیحات دده میشه که جواب خیلی هاست و بعدش جواب سوالای دیگه داده میشه.

محمد جواب اون سوالت رو بالا دادم. برای خرید و ثبت نام که باید از PlayStation Store اقدام کنید. اون 3 ماه رایگان هم در صورتی به شما تعلق می گیره که اقدام به خرید سرویس یک ساله کنید.

من جو سازی می کنم !!! خوبه گفتم بقیه هم سوالاتشون رو بگن ، اسم تاپیک رو هم خواستین عوض کنید ... فوقش می گفتی این دو خط توضیح رو منم می تونستم اضافه کنم ... آی ایها الناس حق من اینجا ضایع شده !!! :d

حالا جدای از این حرف ها مگه تو کنفرانس نگفت که ماه اول (نه سه ماه اول) رایگان هستش برای اینکه ملت تست کنن ... توضیح هم داد که این ماه چیا توشه ، یه سری dlc برای اواتار و دو تا بازی از سری مینیز و یه بازی کامل و ... ، مطمئنم که گفت ماه اول رایگان هستش ... حالا سوال اینکه که این ماه اول رایگان چجوری بدست میاد ؟؟؟ ثبت نامی هستش یا به همه خودشون اتوماتبک میدن این یک ماه رو ...

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
این یعنی تنها با پرداخت 17$ یا 49$ هر چی بخوایم میتونیم دانلود کنیم ؟! :D
نه، هر چی دلمون بخواد نه! هر ماه 4 بازی رایگان برای اعضای این سرویس قرار می گیره : یک بازی PS1، دو بازی از سری بازی های minis و یک بازی PlayStation Network !

• Like
Reactions: \\|NIMA|////

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
حالا جدای از این حرف ها مگه تو کنفرانس نگفت که ماه اول (نه سه ماه اول) رایگان هستش برای اینکه ملت تست کنن ... توضیح هم داد که این ماه چیا توشه ، یه سری dlc برای اواتار و دو تا بازی از سری مینیز و یه بازی کامل و ... ، مطمئنم که گفت ماه اول رایگان هستش ... حالا سوال اینکه که این ماه اول رایگان چجوری بدست میاد ؟؟؟ ثبت نامی هستش یا به همه خودشون اتوماتبک میدن این یک ماه رو ...

جوابی نبود ؟؟؟؟؟؟؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
یه ماه رایگان نداریم :ذی والا من تو سایت رسمیش که چیزی در این باره نمیبینم، کنفرانس سونی رو هم که زنده میدیدیم و گزارش می کردم گفت برای کسانی که در یک تاریخ محدود اقدام به خرید اکانت یک ساله کنند 3 ماه رایگان داده میشه. حالا اگر اشتباه می کنم، تصحیح کنید :D

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
یه ماه رایگان نداریم :ذی والا من تو سایت رسمیش که چیزی در این باره نمیبینم، کنفرانس سونی رو هم که زنده میدیدیم و گزارش می کردم گفت برای کسانی که در یک تاریخ محدود اقدام به خرید اکانت یک ساله کنند 3 ماه رایگان داده میشه. حالا اگر اشتباه می کنم، تصحیح کنید :D
ولي فكر نميكنم واسه يكساله سه ماه مجاني بدن:-s

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ولي فكر نميكنم واسه يكساله سه ماه مجاني بدن:-s
تو خود صفحه رسمی سرویس PlayStation Plus گفته : buy 1 year, get three months bonus
مپ پک و DLC شاملش میشه ؟!
علاوه بر این 4 بازی دسترسی زودتر به فاز بتای بازی ها و انجام یک ساعت از بازی ها و Download اتوماتیک پچ ها و Update ها در پس زمینه و ... . مپ پک و DLC شاملش نمیشه چون مربوط به شرکت های خود سونی نمیشه البته این اعضا این سرویس تخفیف های ویژه ای روی یک سری از اقلام خواهند داشت.
Avatar و Theme های رایگان هم جزو این سریوس هست البته، یادم رفت بگم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر