PATAPON3

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
بدون شک همه ی psp دارا با این بازی به خوبی اشنا هستند بازیی که یکی از بهترین انحصاری های psp میباشد
حال نسخه سوم این بازی هم از سوی سونی تایید شد که خبر بسیار خوبی برای psp داران است همچنین اطلاعاتی هم از بازی منتشر کرد:

مبارزات مولتی پلیر عمیقی خواهد بود
در بازی یک ابر قهرمان جدید (super hero) وجود دارد که میتواند از حملات ویژهای استفاده کند که یک حس حماسی رو ارائه میدهد

بازی شامل Online Co-op میباشد
تا 8 بازیکن میتوانند با یکدیگر به رقابت بپردازند همچنین بازی شامل سیستم chat جدید است که به بازیکن اجازه میدهد توسط Pata-Text chat با دیگران به گفتگو بپردازد

تصاویرمنتشر شده از بازی:

Robot

کاربر سایت
May 23, 2010
14
منم همین طور اصلا کلا از سری بازیهای patapon خوشم نمیاد خیلی مسخره هست البته این نظر منه بقیه ناراحت نشن ...
منم همینطور اصلا نمیدونم موضوع چیه و چطوریه. اصلا لذت نمیبرم ازش.

bijan007

کاربر سایت
Apr 27, 2008
29
نام
بیژن
خیلی با 1 و 2 این بازی حال کردم. خدا کنه اینم بهتر از قبلی ها باشه. از عکس هایی که از این بازی دیدم ظاهرا ایده های جدیدی داره. فکر نکنم با شکست مواجه بشه. یعنی امیدوارم :d

alireza_psp

کاربر سایت
Jul 11, 2008
85
نام
علیرضا
سلام
بچه ها کسی تونسته دمو را رو 5.50 gen-d3 اجرا کنه ؟ هر کاری بود کردم . رو تموم تنظیمات ریکاوری امتحان کردم ولی نشد . تو نت هم یه سرچی زدم چند نفر گفته بودن رو این فریمور کار نمیده :(

[DeAD_MAn]

کاربر سایت
Aug 8, 2010
28
من اصلا برای اینکه بتونم پاتاپون رو بازی کنم رفتم این کنسول رو خرید ، من می تونم نصف زمانی که با PSP بازی کردم برای این بازی بود و تقریبا هنوز تا 2 ماه پیش هنوز رو دستگاهم بود فقط مشکل این بود که دیگه لشکر چنان قوی شده بود که هیچی جلوی اون رو نمی تونست بگیره
( تونسته بودم تو قسمت دوم هیرومو به Damage cap برسونم و تو حالت Fever با هر ضربه 9999 تا از جون دشمن می برد با هر بار ریتم 3 بار این Damage رو می زد ;) َ)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر