سوالات من درباره PSP GO

mgg_back

کاربر سایت
Nov 6, 2006
98
سلام به همه ی دوستان :

من میخوام PSP GO بخرم اما هزاران سوال دارم که هیچ جایی جوابی براش پیدا نکردم :

1- اولا کدوم مدل از PSP رو بخرم GO یا 3000 یا 2000 یا ........

2- بازی های PSP GO حتمی باید از طریق دستگاه دانلود بشه یا از طریق کامپبوتر هم میشه ؟

3- آیا وقتی یه بازی رو دانلود میکنیم برای همیشه سورس میمونه و یا نه فقط نصب میشه ؟
( مثلا در PS3 وقتی یه بازی رو دانلود میکنی و نصب میکنیش سورس پاک میشه)

4- به نظر شما کنسول PSP هک میشه یا نه ؟

فعلا همین ها بود. اگه نکته ای هست که من اشاره نکردم لطفا درج نمایید.

باتشکر از همه ی شما که همیشه راهنمایی هایتان به بنده کمک کرده.

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام به همه ی دوستان :

من میخوام PSP GO بخرم اما هزاران سوال دارم که هیچ جایی جوابی براش پیدا نکردم :

1- اولا کدوم مدل از PSP رو بخرم GO یا 3000 یا 2000 یا ........

2- بازی های PSP GO حتمی باید از طریق دستگاه دانلود بشه یا از طریق کامپبوتر هم میشه ؟

3- آیا وقتی یه بازی رو دانلود میکنیم برای همیشه سورس میمونه و یا نه فقط نصب میشه ؟
( مثلا در PS3 وقتی یه بازی رو دانلود میکنی و نصب میکنیش سورس پاک میشه)

4- به نظر شما کنسول PSP هک میشه یا نه ؟

فعلا همین ها بود. اگه نکته ای هست که من اشاره نکردم لطفا درج نمایید.

باتشکر از همه ی شما که همیشه راهنمایی هایتان به بنده کمک کرده.
سلام رفیق!
من خودم psp go دارم!
1. اگه پول خیلی برات مهم نیست یعنی بودجشو داری psp go بگیر چون که از همه لحاظ بهتره! lcd بسیار شفاف تر و رنگ های خیلی زیباتر! bluetooth و 16 گیگ حافظه ی داخلی و ...

2.بازی های psp go رو فقط باید از طریق شبکه ی playstation network خریداری کنی! که هم از خود psp هم ps3 و هم pc با استفاده از برنامه media go قابل دانلود هست!

3. هر بازی ای که خریداری میکنید از store در ای دی psn شما ذخیره میشه و برای همیشه اونجا هست پس اگه بازی از روی psp شما پاک شد هیچ مشکلی نداره میتونید به راحتی دوباری از توی قسمت account management بعد توی بخش download list دوباره دانلود کنید در ضمن شما میتونید بازی هایی رو که می خرید توی کامپیوتر خودتون save کنید و هر وقت خواستید توی psp کپی کنید!

4. psp go به نظر من هک میشه چون که تا همین الانم 50 % هک شده و تمام شبیه ساز های دستگاه های قدیمی مثل sega genesis و snes و gameboy و برنامه ها رو هم اجرا میکنه! تاپیکش هست ==> فریمور 6.20 هک شد حتی رو psp go
اگه سوالی داشتی من در خدمتم!:smile::biggrin1:

mgg_back

کاربر سایت
Nov 6, 2006
98
دست شما درد نکنه.

ببینم این قضیه که میگید بازی پاک نمیشه توی PS3 هم صدق میکنه ؟

بازی ها رو توی سایت دیدم از 6 دلار شروع میشد تا 40 دلار تقریبا اما به نظرم بد نیست.

پس به نظر شما PSP GO بخرم بهتر از 3000 یا 2000 هستش ؟

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دست شما درد نکنه.

ببینم این قضیه که میگید بازی پاک نمیشه توی PS3 هم صدق میکنه ؟

بازی ها رو توی سایت دیدم از 6 دلار شروع میشد تا 40 دلار تقریبا اما به نظرم بد نیست.

پس به نظر شما PSP GO بخرم بهتر از 3000 یا 2000 هستش ؟
بله رفیق هرچی می خرید توی ای دی شما سیو میشه ربطی به ps3 و psp هم ندار توی ای دیتون ذخیره میشه و با هر چی که به اینترنت بشه باهاش وصل شد میتونید وارد ای دی تون بشید و بازی ها رو دانلود کنید!
اگه بودجه برای خرید بازی های اصلی رو دارید go خیلی بهتر از همه ی مدل های psp هست چه 2000 و چه 3000 اگر هم که نه می تونید همون مدل ها رو بخرید و بازی های کپی رو روش بریزید بازی کنید!

Robot

کاربر سایت
May 23, 2010
14
من هم go دارم و خیلی راضیم البته بازی ها گرونه ولی خب واسه من ارزش داره. کیفیتش خیلی بالاست. تازه میتونی 5 نفر با هم بازی ها رو بخرید و شیر کنید. (اگر خریدی و خواستی در این مورد pmبده)

mgg_back

کاربر سایت
Nov 6, 2006
98
خوب یعنی من سورس رو یه بار با قیمت 40 دلار دانلود میکنم و اونو به 4 نفر دیگه میدم بعد قیمتش واسه من در میاد 10 دلار درسته ؟؟

اینجوری که خیلی خوبه چه جوری فایل رو به بقیه میشه داد ؟

amirispeed

کاربر سایت
Jul 14, 2010
1
سلام به همه ي كاربراي زحمتكش سايت.
من psp Go دارم و روش چندتا بازي DEMO وبازي كامل METAL GEAR.. دارم واما واقعا پشيمونم از اينكه Psp Go خريدم چون هيچ يازي نميشه روش ريخت و بايد حتما بازي را خريد و اين خيلي بده.خواهشا كمك كنيد تا منم بتونم از بازي با PSP لذت ببرم.لطفا بازي واسه دانلود psp Go بگذاريد...
:((:((

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام به همه ي كاربراي زحمتكش سايت.
من psp Go دارم و روش چندتا بازي DEMO وبازي كامل METAL GEAR.. دارم واما واقعا پشيمونم از اينكه Psp Go خريدم چون هيچ يازي نميشه روش ريخت و بايد حتما بازي را خريد و اين خيلي بده.خواهشا كمك كنيد تا منم بتونم از بازي با PSP لذت ببرم.لطفا بازي واسه دانلود psp Go بگذاريد...
:((:((
شما باید از psn دانلود کنی کسی نمی تونه بارت کاری بکنه
بهترین کار اینکه با چند نفر شریک شی و یه psn کارت بگیری و دانلود کنی و با شریکات شیر کنی!(تو بازی سنتر بگرد پایه پیدا می کنی)

amir-x360

کاربر سایت
Jun 15, 2010
14
سلام

من یه جا دیدم که یه مغازه دار خودش بازی رو میگیره و رو دستگاه میریزه

گفت اگه یه بازی بخوای 30 یا 40 تومن میشه

ولی اگه 4تا بردارم 60 تومن پام میوفته:-o

به نظر شما مناسب میگه یا گرونه؟؟؟:-?

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام

من یه جا دیدم که یه مغازه دار خودش بازی رو میگیره و رو دستگاه میریزه

گفت اگه یه بازی بخوای 30 یا 40 تومن میشه

ولی اگه 4تا بردارم 60 تومن پام میوفته:-o

به نظر شما مناسب میگه یا گرونه؟؟؟:-?
سلام.
رفیق بستگی داره بازی هایی که می خواید بخرید چه بازی هایی باشه و قیمتشون تو psn چقدر باشه!
شما هر بازی که می خواید بخرید رو می تونید توی psn قیمتش رو ببینید!
با توجه به اینکه psn کارت 50 دلاری 60 تومن هست فکر کنم اگه بازی های جدید رو بهتون این قیمت بده مناسب باشه! یعنی 4 تا از بازی های جدید مثل metal gear solid و mod nation racing رو 60 تومن بده خوبه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر