معرفی بازی های 2D برای wii

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
سلام .
طبق درخواست دوستمون قصد دارم چند تا بازی 2 بعدی wii رو معرفی کنم .
New super mario bros
SMNP01.jpg

تاریخ عرضه : Nov 15, 2009
گروه سنی : Every one
سبک : 2 بعدی
این بازی با فروشی که داشت توجه همه رو به خودش جلب کرد .
خود من این بازی رو تا آخر رفتم و خیلی بهم چسبید .

Super Paper Mario
R8PP01.jpg

تاریخ عرضه : Apr 9, 2007
گروه سنی : Every one
سبک : ترکیبی از 2بعدی و 3 بعدی .
این بازی سبک جدیدی نسبت به بازی های دیگر دارد .
قسمتی از بازی را باید درحالت 2 بعدی و قسمتی دیگر را باید در حالت 3 بعدی بازی کنید .

Klonoa
R96EAF.jpg

تاریخ عرضه : May 5, 2009
گروه سنی : Everyone +10
سبک 3D . اگر چه سه بعدی است ولی سبکی مانند new super mario bros دارد .

wario land: shake it!
RWLE01.jpg

تاریخ عرضه : Sep 22, 2008
گروه سنی : Every One
سبک : 2D
این بازی هست که سبک 2 بعدی رو با قابلیت های دسته wii استفاده کرده و بازی قشنگی هم هست .

New Play Control! Donkey Kong Jungle Beat
R49E01.jpg

تاریخ عرضه : May 4, 2009
گروه سنی : Every One +10
سبک : 2D .
این بازی هم تقریبا 3 بعدی ولی تو سبک 2 بعدی هست که از قابلیت های دسته wii خوب استفاده شده

Worms: A Space Odidity
RWME78.jpg

تاریخ عرضه : Mar 18, 2008
این بازی از سری Worms ها به سبک 2 بعدی های قدیم ( مثل Worms 2 و ... ) بر روی wii ساخته شده .

A Boy And His Blob
SBLE5G.jpg

تاریخ عرضه : Oct 13, 2009
این بازی یک بازی 2D با گرافیک بسیار زیبا میباشد که در آن در هر مرحله باید با امکاناتی که در دست دارید میتوانید بر روی Blob انجام دهید باید مرحله رو پیش ببرید ( امکاناتی مثل نردبان - حفره - بادکنک و ... )

Super Smash Bros Brawl
RSBE01.jpg

تاریخ عرضه : Mar 9, 2008
این بازی زیبا که بر روی DVD 9 عرضه شده یکی از بهترین بازی های wii به شمار می آید . در این بازی بیشتر شخصیت ها از جمله Mario - Sonic - Wario و کلی از شخصیت های محبوب بازی های دیگر حضور دارند .

اگر بازی جا افتاده بگید به پست اول اضافه کنم .

آخرین ویرایش:

MUFCTALK

کاربر سایت
Sep 28, 2008
118
سلام مرسی از جناب مرتضی عزیز........
a boy and his blob

a_boy_and_his_blob_frontcover_large_ynhw5fc0bphikaj.jpg

بازی بسیار قشنگیه و من تا جاییکه بازیش کردم خیلی خیلی لذت بردم...بازسازی یه بازی 20 سال پیش هست که برای nes یا همون میکرو ساخته شده بود
super smash

smash%20large%20cover.jpg

اینو هنوز بازی نکردم:biggrin1:
من میگم هرچی بازی دوبعدی خوب هست اینجا هم معرفی کنیم یعنی مثلا contra rebirth مال wii ware هست اما اینجا هم بگیم شاید تاپیک جامع تر بشه​

آخرین ویرایش:

MUFCTALK

کاربر سایت
Sep 28, 2008
118
wowwwww
امروز تریلر قسمت جدید بتمن که واسه وی میاد رو دیدم
بازی واقعا خیلی قشنگه و یک کمیک به تمام معناست

batman-the-brave-and-the-bold-video-game-wallpaper.jpg

تریلر بازی هم که دیروز رلیز شده ( حتما ببنید خیلی باحاله)

http://wii.ign.com/dor/objects/4590...bold/videos/batmanbab_trl_trailer1_52810.html

تاریخ رلیز این بازی زیبای دوبعدی هم :
October 26, 2010 در ایالات متحده

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
سلام ممنون از بابت تاپیک
ولی ای کاش برای علمی تر شدن موضوع از کلمه دو بعدی استفاده نمیکردید چون اکثر بازی هایی که شما معرفی کردید سه بعدی هستند و فقط دوربین ساید اسکرول دارن

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
سلام مرسی از جناب مرتضی عزیز........
a boy and his blob

a_boy_and_his_blob_frontcover_large_ynhw5fc0bphikaj.jpg

بازی بسیار قشنگیه و من تا جاییکه بازیش کردم خیلی خیلی لذت بردم...بازسازی یه بازی 20 سال پیش هست که برای nes یا همون میکرو ساخته شده بود
super smash

smash%20large%20cover.jpg

اینو هنوز بازی نکردم:biggrin1:
من میگم هرچی بازی دوبعدی خوب هست اینجا هم معرفی کنیم یعنی مثلا contra rebirth مال wii ware هست اما اینجا هم بگیم شاید تاپیک جامع تر بشه​

بازی
super smash چطوریه؟​

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
بازی خیلی خوبیه
برخلاف نسخه wii u میتونید سینگل مرحله ای هم برید جلو ( نسخه wii u فقط برای مبارزه هست)

ممنون
پس باید بازیش کرد
شما درباره wii میتونید کمکم کنید؟ آخه تو این تاپیک wii تو چنتا تایک درباره قیمت دست دوم wii و لوازم جانبی و غیره سوال پرسیدم اما انگار کسی این قسمت wii نمیاد یا تو ایران کسی wii نداره
درباره قیمت و بازی هاش و کپی خور کردنش و ....

MUFCTALK

کاربر سایت
Sep 28, 2008
118
ممنون
پس باید بازیش کرد
شما درباره wii میتونید کمکم کنید؟ آخه تو این تاپیک wii تو چنتا تایک درباره قیمت دست دوم wii و لوازم جانبی و غیره سوال پرسیدم اما انگار کسی این قسمت wii نمیاد یا تو ایران کسی wii نداره
درباره قیمت و بازی هاش و کپی خور کردنش و ....
من قبلا WII داشتم که فروختم و الان WII U دارم
موقعی که وی داشتم تقریبا تمام بازی ها مهمش رو بازی کردم و تموم کردم
و الان هم چون نسل این کسنول تموم شده دیگه کسی سراغش اینجا نمیاد
دست دوم بین 200 تا 300 قیمتش هست فکر کنم
کپی خور کردنشم من خودم کپی خور نکردم

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
من قبلا WII داشتم که فروختم و الان WII U دارم
موقعی که وی داشتم تقریبا تمام بازی ها مهمش رو بازی کردم و تموم کردم
و الان هم چون نسل این کسنول تموم شده دیگه کسی سراغش اینجا نمیاد
دست دوم بین 200 تا 300 قیمتش هست فکر کنم
کپی خور کردنشم من خودم کپی خور نکردم

مبارکتون باشه :x
مگه نسل ایکس باکس 360 و ps3 تموم نشده؟ اما تاپیکشون پر آدمه
با این قیمت ارزش خریدش زیاده با این قیمت گوشی سطح پایین اندروید میدن
ممنون

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
مبارکتون باشه :x
مگه نسل ایکس باکس 360 و ps3 تموم نشده؟ اما تاپیکشون پر آدمه
با این قیمت ارزش خریدش زیاده با این قیمت گوشی سطح پایین اندروید میدن
ممنون

به به آقا احسان :d خیلی باحالی به خدا ! من نمیدونم تو که نمیتونی از این سایت دور بمونی (مخصوصا بخش نینتندو و Wii) چرا جوگیر میشی و حرفهای الکی و بی سر و ته میزنی تا بن دائم بشی؟

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
به به آقا احسان :d خیلی باحالی به خدا ! من نمیدونم تو که نمیتونی از این سایت دور بمونی (مخصوصا بخش نینتندو و Wii) چرا جوگیر میشی و حرفهای الکی و بی سر و ته میزنی تا بن دائم بشی؟

هان؟؟؟؟ اشتباه گرفتید فکر میکنم آیدی ebibatboy هم تو صفحه پروفایلم نوشته بود آقا احسان انقدر منو نقل قول نکنید و سوال نپرسید :-o من هم جواب دادم که اشتباه گرفتید و عذر خواهی کرد که ازشون 2 تا سوال پرسیدم و ایشون ناراحت شدن بعد متن پاک کردم
تو تاپیک ها مختلف بازی سنتر دارم میگردم قسمت ویتا قسمت PS2 قسمت WII و تاپیک ها دیگه
تو تاپیک WII بیشتر اسم آیدی EHSANSERVAT بود که روی اسمش یه خط کشیده شده بود حالا نمیدونم چرا چون عضو جدیدم این چیزا نمیدونم
یعنی کسی که بی پوله فقیره و داره بین 2 تا کنسول ارزون قیمت PS TV و WII تحقیق میکنه برای خرید کردن حتما EHSANSERVAT ه ؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
هان؟؟؟؟ اشتباه گرفتید فکر میکنم آیدی ebibatboy هم تو صفحه پروفایلم نوشته بود آقا احسان انقدر منو نقل قول نکنید و سوال نپرسید :-o من هم جواب دادم که اشتباه گرفتید و عذر خواهی کرد که ازشون 2 تا سوال پرسیدم و ایشون ناراحت شدن بعد متن پاک کردم
تو تاپیک ها مختلف بازی سنتر دارم میگردم قسمت ویتا قسمت PS2 قسمت WII و تاپیک ها دیگه
تو تاپیک WII بیشتر اسم آیدی EHSANSERVAT بود که روی اسمش یه خط کشیده شده بود حالا نمیدونم چرا چون عضو جدیدم این چیزا نمیدونم
یعنی کسی که بی پوله فقیره و داره بین 2 تا کنسول ارزون قیمت PS TV و WII تحقیق میکنه برای خرید کردن حتما EHSANSERVAT ه ؟

باعشه :-b

اینقدر تابلویی که الان از هر کدوم از بچه‌های قدیم (مخصوصا توی تاپیکهای نینتندو و ...) بپرسی همه میدونن کی هستی :d بیخیال عزیز دوست داری توی سایت فعالیت کنی، عیبی نداره که اتفاقا همه خوشحال هم میشن ولی خداییش درست فعالیت کن و دوباره جوگیر نشو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر