Stronghold 3

این شما و این هم :

sh3_logo_small_white.jpg

Stronghold is back! Stronghold 3 is the awesome new sequel to the best selling Stronghold and Stronghold 2 games. Combining the classic gameplay from Stronghold with our brand new 3D engine, Stronghold 3 is destined to be the best game in the series. We aren't allowed to release much info yet but you'll be the first to know as soon as we do.

illustration_night.jpg

همانطور که مشخص اطلاعات زیادی از بازی در دسترس نیست ، اما موتور این بازی 3D هست.

این هم سایت اصلی بازی :
http://www.stronghold3.com/

این هم صفحه (برعکس بخوانید) کوب فیس :
face+book.com/stronghold3 پلاس رو از آدرس بردارید

• Like
Reactions: Masood1992sdt

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
بغیر از CPU بقیه چیزات مثل منه.تنظیمات رو پایین تر بیار شاید درست شد برای من همچین مشکلی نداره.
پچ بازی هم بازی رو عالی کرده .
اونایی که میگفتن بده دانلود کنن که از دستشون رفته

پچ بازی عالیه دوستان دانلود کنید که از دستش میدید دیدید گفتم یه آپدیت بده فایر فلای چقدر تاثیر میزاره رو بازی واقعا عالی شده تازه 2 تا آپدیتو شما انجام میدید 1.1 و 1.2 >:d<

بخاطر این بازی یه سی پی یو توپم براش میگیرم حتما چون خیلی خاطره ها دارم با این بازی قلعه چه 1 چه 2 و چه 3 :x

یادتون نره حتما بازیو آپدیت کنید به 1.2 مشکله گرگها و خیلی چیزای دیگه برطرف شده. موفق باشید.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من اون نسخه ای رو دانلود کردم که نیازی به نصب نداره چجوری پچش کنم؟
راهی داره؟
کسی نبود به من کمک کنه؟ لینک پچ رو دارید بزارید؟

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
کرش کردن بازی !!!!

دوستان من از وقتی این آپدیتو انجام دادم به 1.2 رفتم وسط بازی هنگ میکنه میپره بیرون آیا شمام همچین مشکلی دارین؟ یا فقط برای من اینجوریه یه ده دقیقه که بازی میکنم میپره بیرون !!!!! یعنی از کرکه؟ یا سیستمه منه؟ شما تست کردین ؟ :-/

F! JeY

کاربر سایت
Aug 17, 2009
221
نام
هادی
کسی مرحله 4 ( جایی که باید پایگاه دزد هارو خراب کنید و اعتبار و آبچو درست کنید ) رو رد کرده؟؟
من وقت کم میارم :(

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
چه قدر بازی افتضاحه چرا این جوری شده ای خدا نعلتش کنه اخه این دیگه چیه بدرده هیچی نمیخورده یه دو قسمتی بازی کردم و بعدش پاکش کرد رفت والا اشعاله)x

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
دوستان یه خبر توپ دارم براتون فایر فلای آپدیت یا پچ جدید بازیو فردا ریلیز میکنه و این مشکلات حل میشه:
چه پشتیبانی میکنه از بازیش جای تقدیر داره :x

Added a possible fix for the ‘failed to initialise’ bug. Fixed the graphics issue with troops occasionally starting in a “T-pose”.
Fixed the load save issue we introduced in the last patch.
Fixed a bug that allowed troops to walk through walls near gatehouses.
Added “snap” placement of walls (via Ctrl key) at request of several users.
We have also fixed some stability issues but there are still some hard to find ones out there. Please rest assured that we are working very hard on fixing them and will patch these in as soon as they are fixed.

A full list of patch fixes will be given out when the patch goes live.

از مدیران و دوستان خواهش میکن پج جدید بازی که تازه داده امروز به صورت فایل برای دانلود بزارن خیلی ممنون

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
دوستان Stronghold 3 1.3.24532 Patch هم اومد آخ جوووووون

خواهش میکنم از مدیران و دوستان به صورت فایل پیدا کردن برای دانلود بزارن چون بازیهای ما کپی هست نمیتونیم آپ کنیم.

پشتیبانی از بازیو دارین ! مرسی:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر