Stronghold 3

این شما و این هم :

sh3_logo_small_white.jpg

Stronghold is back! Stronghold 3 is the awesome new sequel to the best selling Stronghold and Stronghold 2 games. Combining the classic gameplay from Stronghold with our brand new 3D engine, Stronghold 3 is destined to be the best game in the series. We aren't allowed to release much info yet but you'll be the first to know as soon as we do.

illustration_night.jpg

همانطور که مشخص اطلاعات زیادی از بازی در دسترس نیست ، اما موتور این بازی 3D هست.

این هم سایت اصلی بازی :
http://www.stronghold3.com/

این هم صفحه (برعکس بخوانید) کوب فیس :
face+book.com/stronghold3 پلاس رو از آدرس بردارید

• Like
Reactions: Masood1992sdt

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
مرسی بابت تاپیک

هیچی مشخص نیس هنوز؟
تاریخ عرضه ؟
دوست من هنوز از این بازی هیچ چیزی اعلام نشده ،‌ من که جزو خبرنامه کینگدومز بودن ایمیلش برام اومده بود.

پس این Stronghold:Kingdoms چیه؟
این بازی یک نسخه آنلاین هست و اصلا تکنفره نداره !

شماره 2 بازی بدرد نخور بود فقط این پچ شماره 1 بازی جالب بود ولی کمی آسان شده بود
قبول دارم شماره ۲ اصلا جذابیت نسخه یک و کروسادر رو نداشت ! مخصوصا با اون محدودیت نفرات مسخره ای که ایجاد میکرد.
امیدوارم در نسخه سوم این بازی دوباره یک بازی استراتژیک معتاد کننده رو مشاهده کنیم. (البته با فارسی سازی دارینوس :cheesygri )

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
پست اول که خیلی درب و داغونه

این اطلاعات را از بازی پیدا کردم

سازنده: Firefly Studios
ناشر: SouthPeak Games
زمان عرضه: Q2 2011
سبک: استراتژی تاریخی همزمان
حالت‌ها : سینگل پلیر
اینم سایت رسمی بازی
http://www.stronghold3.com
illustration_day.jpg

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
من عاشق ه stronghold crusader بودم و به نظر جزو 5 بازي برتر در سبك استراتژيه.
هر وقت هم حوصله ام سر ميره ، دوباره اينستال ميكنم و بازي مي كنمش.
شماره 2 افتضاحي بيش نبود و عده اي معتقد بودن كه اين همه افت توي كيفيت بازي به خاطر تغيير از حالت 2 بعدي به 3 بعدي بود.
اميدوارم اين بازي جذابيت نسخه هاي 2 بعدي را داشته باشه و ياد آور خاطره خوب بسياري بازي بازها از crusader را زنده كنه.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
آی جان:biggrin1:
من که الان آخرای نسخه Crusader هستم
عجب چیزیه بد جور معتاد کرده:biggrin1:
یه سوال؟
این چقدر اصطلاح انگلیسی داره که بعد فارسی بشه
اصلا بازی فارسی بشه لذت میره به فنا حالا چه دارینوس چه پردیس:sick:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
آی جان:biggrin1:
من که الان آخرای نسخه Crusader هستم
عجب چیزیه بد جور معتاد کرده:biggrin1:
یه سوال؟
این چقدر اصطلاح انگلیسی داره که بعد فارسی بشه
اصلا بازی فارسی بشه لذت میره به فنا حالا چه دارینوس چه پردیس:sick:
نه دیگه دارینوس فوق العادست عمرا کیفیت دوبلشو خود بازیم نداره

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
نه دیگه دارینوس فوق العادست عمرا کیفیت دوبلشو خود بازیم نداره
البته جدیدا خیلی دارینوس کارش خوب شده اما قبلا خیلی توی دوبله ها سوتی میدادن ....
ولی هیچ بازی به پای نسخه ی اول stronghold نمی رسه ... ( حتی crusader ) ...
نسخه ی دومش هم که چرت بود مخصوصا با اون انجین مسخرش که هر کاری میکردی بازم افت فریم داشتی ...

devil eyes

کاربر سایت
Feb 18, 2010
486
SH بازی بسیار خوبی بود و نظره منو در باره ی استراتژیکی عوض کرد ... ولی مشکلات بسیاری داشت
مهمترینش هوش بسیار ضعیف بازی هست .. خیلی احمق هستن
مثلا اگر من دیوار بکشم و برجم رو جلوتر بزارم منجنیق های دشمن موقع حمله کار ندارن که اون جا برجی هست یا نه
بهش برنامه دادن که چند متر مونده به منطقه ی من همون جا اتراق کنن و تمام سپاهش زیر برج من اتراق میکنن وبعد حمله میکنن
یا اگر من دیوار قلعمو خیلی بزرگ بکشم منجنیق های دشمن وسربازان دشمن موقع حمله جلوی در ورودی من میافتن و برای مدتی بسیار زیادی منتظر میمونن و بعد حمله میکنن
یا دیوار میکشن و یه خونه میزنن و همون خونه باعث میشه که دیوار کامل بسته نشه و راحت بهش نفوذ کرد

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
SH بازی بسیار خوبی بود و نظره منو در باره ی استراتژیکی عوض کرد ... ولی مشکلات بسیاری داشت
مهمترینش هوش بسیار ضعیف بازی هست .. خیلی احمق هستن
مثلا اگر من دیوار بکشم و برجم رو جلوتر بزارم منجنیق های دشمن موقع حمله کار ندارن که اون جا برجی هست یا نه
بهش برنامه دادن که چند متر مونده به منطقه ی من همون جا اتراق کنن و تمام سپاهش زیر برج من اتراق میکنن وبعد حمله میکنن
یا اگر من دیوار قلعمو خیلی بزرگ بکشم منجنیق های دشمن وسربازان دشمن موقع حمله جلوی در ورودی من میافتن و برای مدتی بسیار زیادی منتظر میمونن و بعد حمله میکنن
یا دیوار میکشن و یه خونه میزنن و همون خونه باعث میشه که دیوار کامل بسته نشه و راحت بهش نفوذ کرد

آره دوست من منم حرف شما رو قبول دارم ، بازی گه گاهی خیلی احمق میشد ! :cheesygri
اما دوست من این بازی به حدی شیرینه که هیچ مورد و اشکالی نمیتونه جلوی محبوبیتش بگیره.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

اما در مورد دارینوس :
من شرکتهایی مثل پردیس رو اصلا نمیشناسم ، چون ارزش پول دادن هم ندارند‌ !
اما دارینوس شرکته واقعا فوق العاده ای هست که همه فارسی سازی رو روی اصول خودش انجام میده ، به جرات میتونم بگم چند تا بازی بود که دارینوس باعث محبوبیتشون توی ایران شد : (البته در جماعت گیمرهای غیر حرفه ای)
۱- تمام اپیزودها و نسخه های قلعه ۲- مافیا ۳- اویل ۴ ۴- پدرخوانده و تعداد زیادی بازیه دیگه.

باور کنید اگه مشکل و دردسری به نام ارشاد تو ایران نبود پیشرفت دارینوس دامن گیر همه گیمرهای حرفه ای هم میشد ، به این موضوع شک نکید ، اما صد حیف که تو این فارسی سازیها هزار نوع سانسور به اجبار قرار داده میشه !

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
یه چندتا از این سوتی‌ها را می‌شه یادآوری کنید؟
البته نمیخوام تاپیک رو منحرف کنم .... این آخرین پستم در این رابطه هست .
منظورم از قبلا 3-4 سال پیش بود . شما دوبله بازی های warcraft رو برو ببین خندت میگیره ...
انقدر درصد سوتی های دوبله این بازی زیاده که من زیر نویس های انگلیسی بازی رو میخوندم تا بفهمم چی میگن ....

یکی دیگه از سوتی های جالبی که من الان یادم هست اینه :

در بازی Age of Mythology در آخر مرحله ی 7 وقتی کایرون رو نجات میدی آرکانتس بهش میگه you're welcome .... که نسخه ی فارسی اونو " خوش آمدی " ترجمه میکنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر