داستان Alan Wake (کسانی که بازی نکردن نخونن!!!)

NATO

کاربر سایت
Feb 20, 2012
19
نام
مهرداد
سلام به همه من برای بار سوم ALAN WAKE رو تموم کردم/:) ولی بازم نفهمیدم اخر بازی چی شد:-/ اخرش زنش نجات پیدا کرد یا نه؟؟؟؟؟ اخرش سر خودش چه بلایی اومد؟؟؟ اصلا اون پیرزنه کی بود؟؟؟؟ اصلا اون یارو که شبیه روبات بازی بایوشاک2 بود کی بود؟؟؟؟؟ اصلا اون جشنی که در اخر بازی نشون داد چی بود؟؟؟؟؟

ممنون میشم اگه یکی به این سوالات من جواب بده چون الان قیافم شبیه علامت سوال شده:-/

• Like
Reactions: ehsanservat

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
سلام به همه من برای بار سوم ALAN WAKE رو تموم کردم/:) ولی بازم نفهمیدم اخر بازی چی شد:-/ اخرش زنش نجات پیدا کرد یا نه؟؟؟؟؟ اخرش سر خودش چه بلایی اومد؟؟؟ اصلا اون پیرزنه کی بود؟؟؟؟ اصلا اون یارو که شبیه روبات بازی بایوشاک2 بود کی بود؟؟؟؟؟ اصلا اون جشنی که در اخر بازی نشون داد چی بود؟؟؟؟؟

ممنون میشم اگه یکی به این سوالات من جواب بده چون الان قیافم شبیه علامت سوال شده:-/
سه بار تموم کردی، داستان صفحه اول رو هم خوندی؟ :D؟
بعد هیچی از داستان متوجه نشدی؟ :|؟
آخرش زنش نجات پیدا میکنه ولی خودش توی تاریکی فرو میره. توماس زین یه نویسنده بوده شبیه به الن ویک که همین اتفاق ها میوفته. اون زنه نمادی از تاریکی و معشوقه توماس زین بوده.
اون یارو که میگی شبیه روبات بازی بایوشاک 2 :| هم توماس زین بود.
اون جشن آخر بازی هم ربطی به یه باور توی خود دهکده داشت که اصلن الن و آلیس برای همین جشن اومده بودن اونجا . . .

• Like

NATO

کاربر سایت
Feb 20, 2012
19
نام
مهرداد
آخرش زنش نجات پیدا میکنه ولی خودش توی تاریکی فرو میره. توماس زین یه نویسنده بوده شبیه به الن ویک که همین اتفاق ها میوفته. اون زنه نمادی از تاریکی و معشوقه توماس زین بوده.
اون جشن آخر بازی هم ربطی به یه باور توی خود دهکده داشت که اصلن الن و آلیس برای همین جشن اومده بودن اونجا . . .

مرسی دمت گرم حقیقتش من تمام داستان صفحه اول رو نخوندم ولی با این توضیح مختصر و مفیدی که دادی همه چی دستم اومد. بازم ممنون

• Like

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
چرا والا الن رو همین نایتینگر به یه اسم دیگه صدا کرد .. تو یه جا هم بش گفتن تامس تو صفحات قبلی هم به این موضوع و ابهام اشاره شده.. (من تمام صفحات این تاپیک رو از اول تا آخر خوندم)
ضمنا.. جسارتا نظرتون درمورد زن تامس زین کامل نیست.. اتفاقا توی روند داستان اشاره میشه که اولش زن تامس کشته میشه بعد تامس اونو زنده میکنه اما بعد میفهمه تاریکی تسخیرش کرده
بعد تصمیم میگیره قلبشو بکنه تا اونو بکشه اما وقتی قلبشو میکنه موفق به کشتنش نمیشه!
درمورد تاریکی هم تا اونجایی که میدونم فقط اشاره شد که هدفش این بوده که الن داستانی مطابق میل اون بنویسه و تاریکی رو قوی تر کنه.. اما هیچ جا صراحتا اشاره نشده که تاریکی زن آلن رو
تسخیر کرده.. (شاید هم من اشتباه میکنم) تو صفحات قبلی هم این ابهام مطرح شده بود که الیس تسخیر شده.. اما سندی واسه این حرف نبود و کسی نتونست اثباتش کنه
درمورد هارتمن و گروگان گیر هم حرف شما تو صفحات قبلی مطرح شده بود ولی تا اونجا که میدونم سندی واسه این حرف نیست.. حداقل تو روند بازی که اشاره نشده.. این سوال هم پیش میاد که
اگه اینطوره پس اولا چرا دورشون سایه نبود دوما چرا تاریکی دوتاشون رو کشت ؟
این احتمال مطرحه که هارتمن هم میدونسته هرچی الن مینویسه واقعی میشه و میخواسته با کمک گروگان گیر از این قضیه سوء استفاده کنه (به الن میگه میدونی ما دوتا با هم میتونم چـــه کارایی بکنیم؟ )
اما اینم فقط یه احتماله.. مثل همون که شما فرمودین..
درکل نظر من اینه:
یا تاریکی توسط الن دست به کار شده یا اینکه الن کلا تعادل روانیش رو از دست داده و این وسط یه بلایی سر آلیس میاد.. آخرش هم الن
آلیس رو نجات میده درواقع بلایی که سر آلیس اومده آلن توش دست داشته به نحوی.. (بخاطر اون صداها که آخر بازی تو ذهن آلن تدائی میشد)
ضمن این که این احتمال هم هست که کلا حق با هارتمن بوده و الن بیماری روانی داره و همه ی اینا ساخته ی توهماتشه.. و طبق این نظریه
ممکنه الن که تعادل روانیش رو از دست داده آلیس رو کشته (اما نه از روی عصبانیت یا رابطه ی بد با آلیس) بعد هم دچار نوعی پشیمونی شده و تو توهماتش
آلیس رو زنده کرده..
اون اسمی که نایتینگر الن رو صدا میکنه، اون مال یه شخصیت معروف کتاب یا فیلم هست و ربطی به بازی نداره.
توی دنیای فیلم ها و سریال های آمریکایی کلن رسم هست. مثلن Supernatural رو اگر نگاه کنی خیلی وقت ها دین شخصیت های مختلف Comicbook هارو اسم میبره. اونجا هم منظور نایتینگر همین بود :D.
ربطی به اسم روی الن نداشت.
مثلن به فرار از زندان آلکاتراز و شخصیت های فیلم توی خیلی از فیلم ها اشاره میشه وقتی یارو از یه چیز غیر ممکنه جون سالم به سر میبره :D.

• Like

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
آقا من هر کاری می کنم نمیتونم بازی رو تموم کنم:|
یه هفتست سر اون قسمتی که سارا و بری رو گم می کنی و روی یه صد محاصرت می کنن گیر کردم...:|
اگه میشه کمکم کنید که تو اون قسمت باید چیکار کنم:d

• Like

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين

كسي حرفاي اين دوست عزيز مون رو باور نكنه داره مضخرف ميكه بقيه داستان تو شماره دوم الين ويك هست بريد بخريدش بازيش كنيد بعد بقيه داستان رو مي فهميد
اين داستان تازه نصفش هست الكي نميشه بش بايان داد:d

M.R.P

کاربر سایت
Sep 12, 2010
69
نام
Mohammadreza
دوستان من بازی رو تموم کردم تمام این 19 صفحه رو هم خوندم!! الان داغون هستم. واقعا داستان پیچیده و درگیر کننده ای داره. بعد از مدت ها یه بازیپیدا شد ک تو خماری بذارم :d
کسی نمیدونه قسمت دوم بازی تایید شده یا نه و اینکه کی میاد(چند سال دیگه:|)
راستی یه مرحله بود که برمیگشتی ب قبل و روی تخت بیدار میشدی نور چشمتو اذیت میکرد و باس عینک میزدی. یادتونه میریم tv روشن میکنیم و مصاحبه خودمونو میبینیم؟ خیلی خفن بود اون تیکه مخصوصا آخرش ک سم لیک هم نشون داد خیلی حال کردم :d
الان AN رو دارم ب نظرتون ارزش داره بازیش کنم یا پرته؟ چقد زمان میبره تمام بشه؟

• Like

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,979
نام
sami
داستانش خیلی عالیه نمیدونم چرا این داستانو فیلم نکردنش؟؟؟؟بازی به این با حالی ساختن بعد فروشش این قدر کم شد؟؟؟:((
ملت غربی بد سلیقه هیچی از بازی حالیشون نیست.حیف که این جا شرایط مساعد نیست تا ماهم بتونیم تو فروش همچین عناوین شاهکاری سهیم باشیم:x

• Like

Javid Wolf

کاربر سایت
Jan 29, 2012
111
نام
Javid
داستانش خیلی عالیه نمیدونم چرا این داستانو فیلم نکردنش؟؟؟؟بازی به این با حالی ساختن بعد فروشش این قدر کم شد؟؟؟:((
ملت غربی بد سلیقه هیچی از بازی حالیشون نیست.حیف که این جا شرایط مساعد نیست تا ماهم بتونیم تو فروش همچین عناوین شاهکاری سهیم باشیم:x

منم داشتم به این فکر میکردم
حتما باید فیلمشو بسازن یه کارگردان پر تجربه ای میخواد SoundTrack هاش عالی
داستان عالی از 10/10

• Like

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
منم داشتم به این فکر میکردم
حتما باید فیلمشو بسازن یه کارگردان پر تجربه ای میخواد SoundTrack هاش عالی
داستان عالی از 10/10
اینقد فیلم های نویسنده که توی کتابش فرو میره زیاد شده که عمرا الن پیک بتونه خودی نشون بده فقط به عنوان بازی قشنگ بود

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر