کمک در بازی Battlefield Bad Company 2

fardin zhang.j

کاربر سایت
Jun 23, 2017
1
سلام خدمت سایت خوبتون.من در مرحله ی 9 بیابونه گیر کردم به یه جایی میرم یکم جنگه بعد از پله ها بالا میرم اونجام جنگه سربازا همه رو میکشم بعد یه هلی کوپتری میاد هر چی گلوله میزنم خراب نمیشه لطفا کمک کنید این هلیکوپتر رو باید چیکار کنم ار پی چی بمبی چیزیم اونجا نیس که بخوام بزنمش کمک کمک لطفا

Mohammad99331

کاربر سایت
Jul 8, 2017
1
سلام -یجا هست ک یه هلی کوپتر میاد بهت میگه برو یه ار پی جی بردار بر میدارم اما تا میام بزنمش یه دفعه میمیرم فک کنم مرحله 5باشه
@-)چیکار کنم؟

YAA83

کاربر سایت
Jun 12, 2018
3
آقا خواهش میکنم کمکم کنید

من تو مرحله ۶ یا همون snow blind گیر کردم

همون اولش که میری از یه ساختمون دشمن میاد میزنمشون بعد از ساختمان سمت چپ میاد بعد یه مفر از رو سقف میخواد با آرپیجی بزندت وقتی میزنیش بازی میره رو لودینگ از اول مرحله دوباره میاد توروخدا بگید چی کار کنم

Ram 3 ddr2

Cpu core i2 2.8ghz

Win8.1

Graphic1 ddr3

2423.Diar

کاربر سایت
Nov 14, 2018
4
تو اون قسمت که تانک میاد (اولین تانک)باید چیکارش کنم من با ویندوز بازی میکنم چیز دیگه ای هم نمیدونم.
خواهشا کمک کنید.فقط وقتی دکمه ی ۵رو میزنم یه دوربین میاره که اونم هیچکارس.

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
تو اون قسمت که تانک میاد (اولین تانک)باید چیکارش کنم من با ویندوز بازی میکنم چیز دیگه ای هم نمیدونم.
خواهشا کمک کنید.فقط وقتی دکمه ی ۵رو میزنم یه دوربین میاره که اونم هیچکارس.
سلام.تو مرحله برفی اگه منظورته همون دوربین بیار رو تانک کلیک کن هواپیما میاد میترکونش

2423.Diar

کاربر سایت
Nov 14, 2018
4
سلام
اینجاش خیلی راحته فقط باید از هر اتاقک به قسمت دیگه بری ته یکی از اتاقکها یه جایی هست که کامل مشخص هست باید ازش بالا بری بعد میرسی به هدف مرحله تموم
فقط از هر قسمت اتاقکها که رد میشه باید بشینی تا رد شی
سلام .من رسیدم اونجا که مربع نارنجی بالا سرم هست هر کاری میکنم نگیتونم بهش برسم از کجا برم بالا؟؟؟

alimonster

کاربر سایت
Dec 1, 2018
1
سلام ، اون جایه بازی ک از هواپیما با یکی از یارامو اون مرده کچله دشمنِ پریدیم ع هوا پیما پایین بعد من تفنگ دستمه ، اون دوتا چسبیدن ب ی کیف (چطر نجات) فک کنم
بعد من باید تو ۲ثانیه ی حرکتی کنم هرکار کردم نشد
راهنمایی لدفا:sob::sob:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر