Vanquish | PS3

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
دو مورد رو از گیم پلی بازی یادم رفت که خلاصه میگم ... اولیش در مورد AI دشمن هاست که خیلی خوب کار شده مخصوصا زمانی که جایی کاور میگیرید اونها مثل اکثر بازیها پشت کاور منتظر نمیمونه که وقتی اومد بیرون بزنیدش خیلی قشنگ محیط رو دور میزنن و از پشت کاور بهتون حمله میکنند.

مورد بعدی هم "سیگار" هست که سم با روشن کردن و پرتاب سیگار به مکانی دیگه حواس دشمن رو از خودش پرت میکنه و به نوعی باعث سردرگمی طرف مقابل میشه.

باهات موافقم ولی به نظرم بازی موفقی میشه چون هم گرافیک داره هم گیم بلی شاید از قسمت
داستان ضربه بخوره چون به نظر داستان آبکی داره...
بازی خیلی وحشتناک شلوغه طوری که اصلا دشمن رو از دوستاتون تشخیص نمیدید:d

درسته این فقط نسخه دمو و بخش کوچیکی از بازی ـه ... باید تا انتشار بازی صبر کرد حق با شماست.

خیلی جالبه که کلا ما نباید هیچ بازی سوم شخصی ببینیم که بشه توش کاور گرفت !! چون مطمئنا از GeOW تقلید کرده و مفت نمیارزه !! عجب داستانیی بخدا ...
من گفتم خیلی شبیه به اینها کار شده همین اسمی از "نباید باشه" نیاوردم حرف تو دهن من نزارید لطفا .

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خب منم بازی کردم ، بازی یه جورایی شبیه Lost Planet + Cover Usage بود ( شماره اول LP ) هر چند از اون خیلی بهتره .
طراحی دشمن های معمولی بازی هم زیاد جالب نبود ! یه جورایی انگار داری Halo بازی میکنی !!!

کلا بازی همه چیش تقلید بود ! کسی از این حرف ناراحت نشه ! مگه عیبی داره بازی تقلیدی باشه اگه بتونه این تقلید رو درست و به جا انجام بده و موفق باشه . به نظر من دمو نشون میده حداقل بازی خوبی خواهد بود .

راستی چرا نسخه ی PS3 حدود 300 مگ حجمش بیشتر از نسخه ی 360 بود ؟

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
دمو عالی بود مهم سرعت بالاش بود در ضمن از انگار از متال گیر به عنوان مرجع استفاده شده سیگار کشیدن Sam حتی مارک darpa روی لباس Sam بود چهره فرمانده اسمش رو یادم رفته خیلی شبیه Bigboss تو mgs4 بود حتی صحبت کردن با کدک!

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
خیلی قشنگ بود دمو

جنب و جوش زیاد داشت که خوبه :D

ولی یه تم خاصی داشت که خوشم نیمد اما با گیم پلی حل کردم

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
منم بازی کردم فوق الهاده بود . خیلی حال کردم . ولی منوی اصلی بازی منو واقعا یاد MGS انداخت از موریکی که پخش میشه تا نوع دوربین و صدایی که وقتی روی گذینه-ها میریم . در کل واقعا به بازی امید دارم :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
منم خیلی خوشم اومد مخصوصا وقتی رو زمین شیرجه میزد و میرفتش جلو خیلی باحال بود:d منو هم شایان آخرش مثل RE بود:d اسم بازی رو هم میگفت البته نه با اون خشونت RE:d

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,656
نام
امیر
آدم احساس میکنه داره Mass Effect+Ninja gaidenبازی میکنه!:d
کلآ بهتره شرقی ها رو بازی های اصیل خودشون تمرکز کنن برا فروش بیشتر به بازی های غربی گند نزنن!
من که اصلآ خوشم نیومد.

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
سرعت ، هيجان ، خشونت ، گلوله :d و خيلي فاكتوراي ديگه كه يه بازي رو خوب ميكنه داره

بازي خيلي قشنگيه ، اگه دمو رو نگرفتيد از دستش نديد ، واقعا 700 مگابايت چيزي نيست در برابر اون 10 دقيقه هيجان !!! :x

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
بچه ها یه جمله میگم فقط This game rocks
بچه ها یه سوم شخص توووووووووووووپ واقعا لیاقت 9 رو از 10 داشت
منکه بازی رو گرفتم البته کاملا FAnBOY و به سورت ارج(زنده باد PS3)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر