Vanquish | PS3

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
4b62ee2bb47f0_featured_without_text_vanquish.jpg

پدرخوانده ترس و خالق سری Resident Evil ، شینجی میکامی با همکاری پلاتینیوم گیم و سگا ( که به تازگی بازی موفق بیونتا رو عرضه کرده اند ) عنوان جدید خودشون یعنی Vanquish رو معرفی کرده اند . طی مصاحبه های پلاتینیوم گیم بازی ظاهرا داستانی کاملا جدی با چاشنی سیاست رو داراست !
جنگ بین آمریکا و روسیه فرا گرفته است ! بعد از تصرف آخرین منابع انرژی توسط آمریکا ، در فضا این کشور با ساخت Satellite هایی سعی بر استفاده از منابع خورشیدی هستند ! اما روسیه طی یک ضد حمله هوایی کنترل این ماهواره ها را بدست میگیرد ! و از آن به عنوان بمب خورشیدی میسازد و سان فرانسیسکو رو نابود میکند :D ! حال آمریکا سعی در انتقام و شکست دولت روسیه دارد و با استفاده از نیرو هایی ASR تلاش میکنند تا نیویورک به سرنوشت سان فرانسیسکو دچار نشود . شما در نقش سم یکی از سربازان کارپشته بازی خواهید کرد ! مهارت و سرعت عمل شما در این بازی نقش مهمی دارد !

همونطور که تریلر و عکس ها تاکنون نشان میدهد سبک بازی TPS\Sci-Fi هستش . و میشد امید زیادی به این بازی داشت ! تا بعد از چندین TPS ضعیف که اکثرا کلون GeOW هستند ، یک TPS کامل با داستانی زیبا رو مشاهده کنیم !

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
اینجور داستانا خیلی کلیشه ای و مسخره است دوتا قدرت ابله میوفتن به جون هم سر انرژی!؟
بعد من اینقدر تو بازیها نقش سربازای آمریکایی رو گرفتم دستم از هرچی بازی جنگی مدرن هستش حالم بهم میخوره دیگه!:biggrin1:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اینجور داستانا خیلی کلیشه ای و مسخره است دوتا قدرت ابله میوفتن به جون هم سر انرژی!؟
بعد من اینقدر تو بازیها نقش سربازای آمریکایی رو گرفتم دستم از هرچی بازی جنگی مدرن هستش حالم بهم میخوره دیگه!:biggrin1:
البته خب هر کس سلیقه ای داره ! مثلا من خودم از داستان هایی که توش سیاست باشه خوشم میاد چون اکثرا تم جدی ـی دارن .

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
مشکل اینه که چون قیمت بازیا بالاس تا زمان امتیاز گرفتن که عیار بازی به قولی معلوم میشه تاپیکای این بخش خلوت میمونن(البته بازیای انحصاری استثنا حساب میشن!)

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
مشکل اینه که چون قیمت بازیا بالاس تا زمان امتیاز گرفتن که عیار بازی به قولی معلوم میشه تاپیکای این بخش خلوت میمونن(البته بازیای انحصاری استثنا حساب میشن!)

دوست عزىز حالا حالا ها تا انتشار بازى مونده الان اىن بازى ىه جوراىى آبروى ps3 چون معلوم مىشه واقعا ps3 کنسول خوبى هست ىا نه در ضمن الان ترىلر جدىد منتشر شده انتظار داشتم در موردش بحث مىشد

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
خوب ..دموی 701 مگی بازی هم در PSN قرار گرفت.
منم دانلود کردم .
گیم بلی فوق العاده سریع و خفنی داره.
گرافیک بازی هم خوبه ولی یه مقدار تار بود به نظر من.

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
هیشکی یعنی این دمو رو دانلود نکرده !!؟؟؟
اگه آره بیاید نظراتتون رو بدید میخوام ببینم شما هم احساس میکنید تاره بازی؟!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مشکل این هست که خیلی ها مثل من و چند نفر دیگه از دیشب ساعت 10-11 و یک سری هم از امروز صبح نمی تونند به PSN وصل بشند وگرنه من هم بدم نمیاد دموی بازی رو تجربه کنم. یکم بیشتر از بازی بگو. مرسی

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali

من در بخش 360 ـم گفتم ولی چون در اصل دمو PSN رو گرفتم نظرم رو اینجا هم درج میکنم;)

خب امروز تونستم دموی بازی رو تجربه کنم ... به نظرم اگه کل بازی به همین منوال باشه Vanquish واقعا چیزی برای گفتن نداره و یک بازی معمولی به شمار میاد اولین چیزی که معلومه بخش گیم پلی بازی هست که به شدت شبیه عناوینی نظیر Uncharted , Gears Of War کار شده و حتی 2 مدل از اصلحه های بازی به شدت یادآورده اسلحه اصلی گروه دلتا و همچنین سلاح اصلی لوکاست ها در دنده جنگی هست ولی خب گیم پلی بازی خیلی سریعه تا جایی که سازندگان برای جابجایی سریع سم یک جور شتاب دهنده در زره سم کار گذاشتن که به اون توانایی عوض کردن سریع کاور یا دور شدن از دشمن رو میده و همچنین زمانی که میزان سلامتی سم پایین میاد بازی به صورت آهسته در میاد تا بازیباز بتونه سریعا از مهلکه فرار کنه و دوباره سلامتیش رو به دست بیاره ... از نظر گرافیکی هم در میشه گفت در سطح خوبیه ولی تصویر کمی تار ـه !

ولی یک نکته جالب برای من بخش گردن به بالای ذره سم بود که مخصوصا از رو به رو خیلی منو یاد کلاه پلیس آهنی قدیم انداخت !

در کل حداقل در نسخه Demo بازی اونی نبود که انتظار داشتم و به نظرم به واسطه سازندش پیاز داغش زیاد شده بود !

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
من دمو رو گرفتم ، بنظر عالی میاد ، گیمپلی بازی خیلی سریع و پرهیجان ه ، از نظر گرافیکی هم واقعا عالیه ، یعنی براحتی جزء بهترینهاست !

-----------------------------------------------

خیلی جالبه که کلا ما نباید هیچ بازی سوم شخصی ببینیم که بشه توش کاور گرفت !! چون مطمئنا از GeOW تقلید کرده و مفت نمیارزه !! عجب داستانیی بخدا ...

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
من در بخش 360 ـم گفتم ولی چون در اصل دمو PSN رو گرفتم نظرم رو اینجا هم درج میکنم;)

باهات موافقم ولی به نظرم بازی موفقی میشه چون هم گرافیک داره هم گیم بلی شاید از قسمت
داستان ضربه بخوره چون به نظر داستان آبکی داره...
بازی خیلی وحشتناک شلوغه طوری که اصلا دشمن رو از دوستاتون تشخیص نمیدید:d

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
ما که تو کف مونديم PSN درست بشه دانلود کنيم!

ولی از عکس العمل دوستان معلومه با يه بازی خوب طرف هستيم نه شاهکار!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر