معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
سلام

میخواستم بدونم توی توپ خونه فروشگاه های متعددی برای خرید X360 هست درسته ؟ خرید از اینا مطمئن هست ؟
و به علاوه لطفا چند تا فروشگاه مطمئن در تهران برای خرید X360 معرفی کنید .

اگر قیمتشم بگید خیلی لطف می کنید .
دیجی کالا که X360 ٍE 250g شده 980 تومن (120 تومن کاهش قیمت داشته) .

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
سلام

میخواستم بدونم توی توپ خونه فروشگاه های متعددی برای خرید X360 هست درسته ؟ خرید از اینا مطمئن هست ؟
و به علاوه لطفا چند تا فروشگاه مطمئن در تهران برای خرید X360 معرفی کنید .

اگر قیمتشم بگید خیلی لطف می کنید .
دیجی کالا که X360 ٍE 250g شده 980 تومن (120 تومن کاهش قیمت داشته) .

دوست گرامی توپ خونه بازار کنسول های بازیه و تا دلت بخواد مغازه واسه خرید کنسول هست ولی!!!!!!!!!!!!b-)

فروشنده های توپخونه تمام سعیشونو میکنن تا سرت کلاه بزارن و به یه شکلی هم بالاخره اینکارو میکنن!:|

اگه تو این زمینه تخصص نداری اصلا سمت توپخونه نرو و اونا هزار جور کلک بلدن که سرت کلاه بزارن!
از فروختن کنسول دست 2 جای آکبند بگیر تا لوازم فیک و قیمت کذایی و پول گرفتن الکی به بهانه های مختلف و هزار جور داستان دیگه....

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
دوست گرامی توپ خونه بازار کنسول های بازیه و تا دلت بخواد مغازه واسه خرید کنسول هست ولی!!!!!!!!!!!!b-)

فروشنده های توپخونه تمام سعیشونو میکنن تا سرت کلاه بزارن و به یه شکلی هم بالاخره اینکارو میکنن!:|

اگه تو این زمینه تخصص نداری اصلا سمت توپخونه نرو و اونا هزار جور کلک بلدن که سرت کلاه بزارن!
از فروختن کنسول دست 2 جای آکبند بگیر تا لوازم فیک و قیمت کذایی و پول گرفتن الکی به بهانه های مختلف و هزار جور داستان دیگه....

البته من اول میخوام یه سر برم اونجا قیمت بگیرم , حدود قیمت فقط دستم بیاد
ولی خب اگر کسی جایی مطمئنی رو میشناسه لطفا معرفی کنه . ممنون
من میخوام کنسول کپی خور بگیرم . با این حساب آکبند دیگه محسوب نمیشه . چون برای کپی خور کردن با دستگاه رو از جعبه یه بار در بیارن . باید گفت " نو " دیگه درسته ؟
(یک سوال جانبی در این مورد : اینا برای کپی خور کردن کنسول از دسته هم استفاده باید بکنن ؟ یعنی دسته رو از پلاستیکش در میارن ؟ یا خیر ؟)
من هم به شدت رو نو بودن کنسول حساسیت دارم . اگه کنسول حتی یک روز هم توسط کسی استفاده شده باشه از نظر من دسته دوم محسوب میشه و اصلا دلم نمیخواد دستگاهی که قبلا استفاده شده رو جای نو بهم بندازن .

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
البته من اول میخوام یه سر برم اونجا قیمت بگیرم , حدود قیمت فقط دستم بیاد
ولی خب اگر کسی جایی مطمئنی رو میشناسه لطفا معرفی کنه . ممنون
من میخوام کنسول کپی خور بگیرم . با این حساب آکبند دیگه محسوب نمیشه . چون برای کپی خور کردن با دستگاه رو از جعبه یه بار در بیارن . باید گفت " نو " دیگه درسته ؟
(یک سوال جانبی در این مورد : اینا برای کپی خور کردن کنسول از دسته هم استفاده باید بکنن ؟ یعنی دسته رو از پلاستیکش در میارن ؟ یا خیر ؟)
من هم به شدت رو نو بودن کنسول حساسیت دارم . اگه کنسول حتی یک روز هم توسط کسی استفاده شده باشه از نظر من دسته دوم محسوب میشه و اصلا دلم نمیخواد دستگاهی که قبلا استفاده شده رو جای نو بهم بندازن .

ببین چند مدل کنسول میفروشن توی توپخونه!
1.کنسول خام و پلمپ که وقتی خریدی میدن برات کپی خور میکنن و تحویل میدن(این مدل خیلی کم اتفاق میفته)
2.کنسول خام قبلا دادن کپی خور کردن و ازش استفاده نشده و هر وقت خواستی بخری تست میکنن و میفروشن بهت(این مدل خیلی زیاده توپخونه)
3.کنسول های تمیز برمیدارن آکبند میکنن و به جای نو میفروشن در حالی که دست 2 هست(این مدل هم خیلی خیلی زیاده ولی اگه سر در بیاری قابل تشخیصه)

نه دسته و آداپتور استفاده نمیکنن و فقط کنسول باز میشه و کپی خور میشه!
پس در نتیجه دسته از پلاستیکش خارج نمیشه!

یه نکته ای هم توجه کن که بعضی وقتا مغازه دارا کنسول آکبند برات باز میکنن و نشونت میدن و وقتی پول دادی میبرن برات کپی خور کنن و وقتی برمیگردن یه کنسول دست 2 جای کنسول آکبند میارن و اگه حواست نباشه سرت کلاه میره!

اگه این اتفاق افتاد و دیدی خط و خش داره و بهت گفتن این الان چون باز شده روش خط و خش افتاده قبول نکنید و سریال دستگاه با کارتن کنسول مطابقت بدین و اگه فرق میکرد بدونین داره کلاه برداری میکنه!

اگه میخوای خیالت از همه نظر راحت باشه باید بگردی و کنسول خام با قیمت مناسب پیدا کنی و بدی جای مطمئن برات کپی خور کنه!

• Like
Reactions: che-jaleb

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
من امروز رفتم توپخونه برای قیمت گرفتن , ولی از رفتنم واقعا پیشمون شدم ! عکس فیفا 14 رو جعبه کنسول بود , بهش میگم باندل فیفا 14 دیگه ؟ میگه این اصن توش بازی نیست ! یه جا دیگه رفتم مدل E , باندل فیفا 13 گذاشته بودن در صورتی چنین باندلی رسما عرضه نشده ! اصلا اینا یه جورین آدم جرات نمیکنه ازشون خرید کنه

لطفا اگه تو تهران یه فروشگاه مطمئن (برای خرید حضوری) میشناسید معرفی کنید ممنون.

• Like

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان
این play & charge کیت ها چنده ؟
فیک هم دارن ؟
اخه یک مدلش که همراه یک باتری و کابل هست رو تو یه سایت هم 29 زده و هم 36 و اون سایت معروفه زده 70 و جایی دیگه 90 !!!! دلیل این همه اختلاف چیه :-/
اخه مدلش یکیه ولی این همه اختلاف عجیبه !! توضیح میدید لطفا میخوام بگیرم یکم گیج شدم :d
در ضمن من 2 تا دسته دارم مدلی داره که 2 تا باتری و کابل یکجا باشه ؟

boshveg

کاربر سایت
Dec 8, 2013
5
سلام دوستان
این play & charge کیت ها چنده ؟
فیک هم دارن ؟
اخه یک مدلش که همراه یک باتری و کابل هست رو تو یه سایت هم 29 زده و هم 36 و اون سایت معروفه زده 70 و جایی دیگه 90 !!!! دلیل این همه اختلاف چیه :-/
اخه مدلش یکیه ولی این همه اختلاف عجیبه !! توضیح میدید لطفا میخوام بگیرم یکم گیج شدم :d
در ضمن من 2 تا دسته دارم مدلی داره که 2 تا باتری و کابل یکجا باشه ؟

تا دلتون بخواد تقلبی اینها در بازار هست با قیمت های مختلف
بهترین کار این است که از فروشنده ای که بهش مطمئن هستید بخرید.
در ضمن برای دو تا دسته بهترین کاری که میتونید بکنید این است که پک 2 باطری مایکروسافت ( اورجینال) را بخرید و یک Quick charge اورجینال هم که جای دو باطری را دارد بخرید که سریعتر از وصل کردن دسته با سیم شارژ میکند

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
تا دلتون بخواد تقلبی اینها در بازار هست با قیمت های مختلف
بهترین کار این است که از فروشنده ای که بهش مطمئن هستید بخرید.
در ضمن برای دو تا دسته بهترین کاری که میتونید بکنید این است که پک 2 باطری مایکروسافت
( اورجینال) را بخرید و یک Quick charge اورجینال هم که جای دو باطری را دارد بخرید که سریعتر از وصل کردن دسته با سیم شارژ میکند
اخه دوتا سایتی که قیمتش رو گفتم از فروشگاه های معتبر کشورن ( خیل باحاله نه :d )
بعد نشونه ای داره بشه فیک رو تشخیص داد ؟
بعد قیمت این پکه که تک باتری با سیم داره چتده 35 یا 75 ؟

boshveg

کاربر سایت
Dec 8, 2013
5
اخه دوتا سایتی که قیمتش رو گفتم از فروشگاه های معتبر کشورن ( خیل باحاله نه :d )
بعد نشونه ای داره بشه فیک رو تشخیص داد ؟
بعد قیمت این پکه که تک باتری با سیم داره چتده 35 یا 75 ؟

راستش کمکی در نحوه شناسایی نمیتوانم بکنم
ولی با توجه به اینکه قیمت کابل و باطری در سایت مایکروسافت آمریکا 20 دلار است پس بنظرم هیچ وقت نمی تواند 35 تومن باشد

• Like

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان
http://360shop2.com/
این فروشگاه جای معتبری هست ؟ میخوام چند عدد باهم سفارش بدم ولی روال فروشگاه اول پول میگیده بعد میفرسته
جایی رو هم تو تهران میشناسید که با پیک بیارن ؟

MetMet

کاربر سایت
May 16, 2011
80
سلام دوستان
فروشگاه اینترنتی - 360 Shop
این فروشگاه جای معتبری هست ؟ میخوام چند عدد باهم سفارش بدم ولی روال فروشگاه اول پول میگیده بعد میفرسته
جایی رو هم تو تهران میشناسید که با پیک بیارن ؟
من که این play & charge کیت ها رو داشتم اصلا راضی نبودم کلا مهمون 2 ماه بود!
الان فقط کابلش بدردم میخوره مال وقتایی که بازری تموم میشه میتونم بشینم بازی کنم منتهی کابلشم کوتاهه یجورایی فاضلم با صفحه کمتر از یه متره هیچی از تصویر نمیبینم!!!!(جابجایی کنسول از این بیشتر مقدور نیست برام)
کلا کیت شارژ باطری واتا و 2 یا 4 تا باطری قلمی واتا 2700mAh بهتر و مناسبتره.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
من که این play & charge کیت ها رو داشتم اصلا راضی نبودم کلا مهمون 2 ماه بود!
الان فقط کابلش بدردم میخوره مال وقتایی که بازری تموم میشه میتونم بشینم بازی کنم منتهی کابلشم کوتاهه یجورایی فاضلم با صفحه کمتر از یه متره هیچی از تصویر نمیبینم!!!!(جابجایی کنسول از این بیشتر مقدور نیست برام)
کلا کیت شارژ باطری واتا و 2 یا 4 تا باطری قلمی واتا 2700mAh بهتر و مناسبتره.
مرسی از راهمنمایی
ولی اطمینان دارید که محصول شما اصل بوده یا نه ؟ چون به صورت منطقی این 2700 ولی کیت ها 4800 خوب به نظر که باید کیت ها شارژ بیشتری نگه دارند
در ضمن سوال من در این پست در مورد خرید گیم بود بود :d

• Like

MetMet

کاربر سایت
May 16, 2011
80
مرسی از راهمنمایی
ولی اطمینان دارید که محصول شما اصل بوده یا نه ؟ چون به صورت منطقی این 2700 ولی کیت ها 4800 خوب به نظر که باید کیت ها شارژ بیشتری نگه دارند
در ضمن سوال من در این پست در مورد خرید گیم بود بود :d

سلام
راستش 5 سال پیش این کیت رو خریدم نمیدونم اون موقع اصل بود یا فیک!! مسئله نگه داشتن شارژ نبود خیلی خوب شارز نگه میداشت منتهی بعد 2-3 ماه دیگه اصلا یک ساعت هم شارژ نگه نداشت.
در مورد بازی برات پ خ کردم.:d

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر