معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
فقط باید اشنا باشه یا چک اداره و شرکت اگه غریبه باشه ولی چک یکماه اینا قبول نمیکنن.من خودم پنج سال پیش خریدم دیویست شصت ،صد نقد دادم باقیش چک یک هفته ای، از برج ملت. پشت شهرداری تو کنسول جنس بنجول زیاد داره ..ولی سرت درد نیارم چک طولانی قبول نمیکنن .مگه این که مثل من بگیری

• Like
Reactions: che-jaleb

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
اقا من از هیرکارن 7 تا بازی گرفتم 4 الش خراب بود تو 3 تا دستگاه تست کردم نیومد . بهش زنگ زدم بر نداشت تو یاهو پیام گذاشتم جواب نداد خیلی عوضیه این بشر کجا کارش درسته
یکی از بازیهای من هم خراب بود. ولی حاضر شدن تعویض بشه. که البته هنوز اقدام نکردم.

• Like

iceman

کاربر سایت
Aug 17, 2009
73
اینم یه سایت با آرشیو کامل

بچه ها لطف كنيد يه فروشگاه خوب بازي كه فول باشه ارشيوش به من معرفي كنيد شمارشو بديد من 1 سال از گيم به دور بودم الان دوباره xbox slim 4 gig خريدم قبلا همه ي بازي هامو از nextgen مي گرفتم خيلي ام خوب بود الان ديگه كار نمي كنه يجا معرفي كنيد راحت با پيك بفرسته برام با تشكر زياد .

donyayehbazi.blogfa.com

• Like

sami01

کاربر سایت
May 23, 2012
26
سلام من میخوام یک ایکس باکس 360 اسلیم بخرم 1 سال پیش خریدم ولی شماره سریال با دستگاه نمیخوند فروختم زیر قیمت امسال میخوام از اینترنت انلاین بخرم کاره درستی هست از یک سایت که گارانتی میده؟بخرم؟تو رو خدا ادرس فروشگاه معتبر دارید بدید مــــــــــرسی

• Like

mafiafi

کاربر سایت
Jan 29, 2012
76
نام
hossein
سلام یه ایکس باکس میخواستم بگیرم یه بار از توپ خانه یه دستگاه گرفتم خراب از آب در اومد چشم ترسیده میخوام یه فروشگاهی باشه کارش درست باشه ازش خرید کنم جایی سراغ دارین تهران

• Like

{DaRk kNiGhT}

کاربر سایت
Aug 8, 2010
59
نام
مEهRدAد
سلام یه ایکس باکس میخواستم بگیرم یه بار از توپ خانه یه دستگاه گرفتم خراب از آب در اومد چشم ترسیده میخوام یه فروشگاهی باشه کارش درست باشه ازش خرید کنم جایی سراغ دارین تهران

فروشگاه NextGen قابل اعتماده.
آدرسش:تقاطع طالقانی با ولی عصر پاساژ تخت جمشید.
من که هر وقت طرفش رفتم راضی بودم چنتا از دوستامم ازش ایکس باکس و PS3 خریدن راضی بودن.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4 Beta

• Like

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
بورس کنسول و لوازم جانبیش تو تهران پاساژ پایتحت میرداماد، هرچی میگیری گارانتی دار بگیر

• Like

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
بچه ها سایتی میشناسین که هدست xbox رو داشته باشه؟
دنبال مدل وایرلسشم اگه جایی میشناسین لطفا یه اطلاعی بهم بدین...ممنون:D

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر