دانلود بازی های Dreamcast

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
  • Like
Reactions: alisantori

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
مثلا شما میری این جا تو همین سایت بازی رو دانلود کنی http://www.theisozone.com/downloads/dreamcast/dreamcast-isos/18-wheeler-american-pro-trucker-usa/

اون پاین 2 تا جا هست برای دانلود perimiuom رو نمیتونی کلیک کنی پولی هست free download رو میزنی دانلود میشسه من اینجوری از اینجا دانلود میکنم مرورگرم هم اینترنت اکسپلوره
اقا درسته که ما گاگولیم:d ولی دیگه نه اینقدر که بلد نباشم چجوری دانلود کنم منظورم اینه که فکر کنم پرت ها بسته شده چون به هیچ وجه دانلودم استارت نمیخوره حالا اگه سایت دیگه ای هست بی زحمت بگید

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
عزیزان که دنبال بازی های دریم کست هستین اول به سایت CoolROM.com - ROMs and Emulators - SNES ROMs NES ROMs N64 ROMs MAME ROMs GBA ROMs NDS ROMs برید و رام بازیتونو دانلود کنید رام شنمو هم هست این سایت فوقالعاده عالیه و سرعت دانشم بالاست رامه توی فایله رار هستن پس شما وین رر رو لازم دارین بعد فایلتون رو از رار در اورده روی دسکتاپ ذخیره کنید دوستان دیسک جاگلر رو فراموش کنید چون قابلیت اور برنش ضعیفه و همه میدونیم دریم کست بازی هاش روی جی دی یا سی دی ۸۷۰ مگابایتی باید رایت بشه که اصلا نیست اما راه حل شما تو برنامه الکل ۱۲۰ هست برنامه رو ران کنید و فایل ایمیجی که دانلود کردید که فرمتش هم .cdi هست رو تو صفحه برنامه الکل ۱۲۰ که اولش و سفیده درگ کنید یعنی بکشیدش اونجا بعد رایت کلیلک کرده روش و گزینه burn image to disk که چهارمین یا پنجمین گزینه از بالا هست رو انتخاب کنید توجه داشته باشید دوستان اگه رایتر شما زیر ۶۴ مگ بافره اینکارو نکنید چون میسوزه دی وی دی رایترهای کومبو چه ساتا چه ای دی ایی مشکلی ندارن بعد نکست رو بزنید صفحه بعدی تعداد سکشن هارو نشون میده نکست کنید در صفحه بعدی رایترتونو انتخاب و در قسمت متد های رایت گزینه dao/sao رو انتخاب کنید با این عمل رایتر شما تا ۹۰۰ مگ رو بصورت اور برن رو یه سی دی ۷۰۰ مگی میزنه سرعت رایتو تا پایینترین حالت ممکنه کم کنید و بعدش از بازی لذت ببرید
Myup.ir | Free Image Hosting & Photo Sharing

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
رام با ایزو فرق میکنه دوست من
رام رو از روی دیسک بازی استخراج میکنن و حاوی یه سری فایلهاست که فقط امولاتور میشناستش. و جالب اینجاست حجم کل اون فایل های رام بین 1 تا 1.2 گیگ هستش که معادل همون ظرفیت GD-ROMش هست (سایتها فشرده شو میدن 500مگ). بین اون فایلها یک فایل gdi هست که امولاتور اونو باز میکنه
برای دانلود ایزو توصیه من همون emuparadise.com هستش. برای دانلود این جور فایل های آرشیوی و عتیقه لینک مستقیم گیرتون نمیاد

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
شما از این سایت و روش استفاده کن اگه جواب نداد هرچی خواستی بگو میتونی از جناب highlight هم بپرسی حتما جواب گرفتم که میگم در ضمن دریم کست من که عکسشم هست ntsc-j هستش و لوگو نارنجی من بیش از 95 گیگ و 85 عنوان بازی از دریم با همین روش و از سایتی که معرفی کردم دانلود و اجرا کردم بی مشکل لطفا ابتدا امتحان کن الانم بدون مشکل با استراتژی مشابه بازی های گیم کیوبو دانلود و رایت میکنم اونا iso هستن میخوای برات از کل مراحل عکس اپ کنمیم
gd-rom ماکسیمم ظرفیتش 870 مگابایته اوربرن هم نمیشه دیسکشم نیست اینا فایلهای cdi هستن نه gdi این استراتژی هم برای بازی با کنسوله نه امولاتور دیسک جاگلر ایمج گیریش قویه برای cdi ولی رایتش نه دوست عزیز روش من روی 3 کنسول یعنی لوگو نارنجی ابی و قرمز جواب داده اگه دریم داری خرجش برای امتحان یه سی دیه همین شمنو مثلا رو 3 تا دیسک رایت میشه که همین سایت 3 تا فایل cdi بهت میده در ضمن gdi اکثرا نان سلف بوتن و باید سلف بوت بشن من اگه میل بدی برات فیلم این کارو میزارم

آخرین ویرایش:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
شما از این سایت و روش استفاده کن اگه جواب نداد هرچی خواستی بگو میتونی از جناب highlight هم بپرسی حتما جواب گرفتم که میگم در ضمن دریم کست من که عکسشم هست ntsc-j هستش و لوگو نارنجی من بیش از 95 گیگ و 85 عنوان بازی از دریم با همین روش و از سایتی که معرفی کردم دانلود و اجرا کردم بی مشکل لطفا ابتدا امتحان کن الانم بدون مشکل با استراتژی مشابه بازی های گیم کیوبو دانلود و رایت میکنم اونا iso هستن میخوای برات از کل مراحل عکس اپ کنم

دقیقا. استراتژی رایت دریمکست همون dao/sao هستش که واقعا مهم هستش. من با کمترین سرعت ممکن (برای من 16X هستش) رایت می کنم و اجرا میشه توپ!

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
شما از این سایت و روش استفاده کن اگه جواب نداد هرچی خواستی بگو میتونی از جناب highlight هم بپرسی حتما جواب گرفتم که میگم در ضمن دریم کست من که عکسشم هست ntsc-j هستش و لوگو نارنجی من بیش از 95 گیگ و 85 عنوان بازی از دریم با همین روش و از سایتی که معرفی کردم دانلود و اجرا کردم بی مشکل لطفا ابتدا امتحان کن الانم بدون مشکل با استراتژی مشابه بازی های گیم کیوبو دانلود و رایت میکنم اونا iso هستن میخوای برات از کل مراحل عکس اپ کنمیم
gd-rom ماکسیمم ظرفیتش 870 مگابایته اوربرن هم نمیشه دیسکشم نیست اینا فایلهای cdi هستن نه gdi این استراتژی هم برای بازی با کنسوله نه امولاتور دیسک جاگلر ایمج گیریش قویه برای cdi ولی رایتش نه دوست عزیز روش من روی 3 کنسول یعنی لوگو نارنجی ابی و قرمز جواب داده اگه دریم داری خرجش برای امتحان یه سی دیه همین شمنو مثلا رو 3 تا دیسک رایت میشه که همین سایت 3 تا فایل cdi بهت میده در ضمن gdi اکثرا نان سلف بوتن و باید سلف بوت بشن من اگه میل بدی برات فیلم این کارو میزارم

ببین دوست من ROM مجموعه فایلهایی هستش که بجورایی برای هسته کنسول از روی CD ترجمه شده یعنی خروجی درایو GD-ROM. که اصلا با ایزو فرق میکنه. اون gdi هم که گفتم مال همین ROM هستش. و cdi فرمت ایمیج مخصوص دیسک جاگلر. 99 درصد ایزو هایی که دانلود کردم و میکنم همین فرمت cdi هستن.
----شما اگه فایلهای داخل CD یا ISO دریم رو نگاه کنی کلی فایل که بعضیاش سوند ترک ها و عکس های بازی هستن رو میبینی بعلاوه فایل مهم IP.BIN که بوت دستگاه از روی اون شروع میشه.
----اگه ROM همون بازی رو دانلود کنی که بصورت یک پک زیپ شدس، توش چنتا فایل میبینی که یکیش GDI هستش و حجم کل این فایلها همون حجم سورسش یعنی GD-ROM اون بازیه (1.2گیگ).

ohp8l9lx33mr7r6nrho.jpg

شما میگی از coolrom رام رو دانلود کنید بعد ایزوی cdi رو رایت کنید! چی شد؟! خود coolrom که نوشته فقط رام داره. اما اگه منظورت همون ایزو باشه باید بگم خودم همیشه برای رایت بازی اول ایمیج میگرفتم بعد رایت میکردم، و یا ایزو cdi رو دانلود و رایت میکنم، یعنی با rom اصلا کار نکردم. با دیسک جاگلر و الکل120 هم هیچ مشکلی ندارم. تاپیک آموزش رایت بازی دریم کست رو خودم نوشتم کامل راهنمایی شده. این مطالبی هم که نوشتی اون اوایل مطرح بود که هکرا میگفتم چجوری بازی های 1.2 گیگی رو روی cd معمولی رایت کنیم؟ آخه خلاقیت سگا جالب بود: برای نوعی قفل گذاری روی بازیها اومده بود 1.2 گیگ رو روی CD ذخیره کرده بود. که خیلی زود هم دریمکست و GD-ROM هاش هک شد و بازی هاش با حجم واقعی خودشون افتاد دست ما ملت مفت خور! طوریکه میشه خیلی راحت از بازیاش ایمیج گرفت و رایت کرد البته با یکسری متد خاص اونم فقط بخاطر اینکه بازی ها باید در چند لایه روی cd رایت بشن نه بخاطر اور بورن. اگه یک ایزو رو که حجمش 800 مگ هست رو توی درایو مجازی mount کنی میبینی غالبا کمتر از 700 مگ حجم خود cd اصلیشه. الان دیگه همه ایزو ها selfboot هستن. قضیه non-selfboot مال همون اولاس که بعضی بازی ها رو درست نمیشد از gdrom روی cd رایت کرد و باید از همون cd بوت معروف استفاده میشد.
ولی اینکه Rom رو بشه رایت کرد من نرم افزاری براش ندیدم.

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
[v
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

شما با این توالی که من انجام دادم برو هیچ احتیاجی به دیسک جاگلر نیست و دستگاه هم براحتی اجرا میکنه اکثر رامهای دانلودی از این سایت سلف بوتن اگه نبود نرم افزار برای بازی های نان سلف بوت تو همین سایت هستش اگه تو ادرس بار مرورگر ا‍پرا ببینید فایلهای دانلودی توی قسمت رامها هستند ابتدای دانلود حجم فایلها بواسطه رار بودن کمه ولی وقتی باز میشن همشون بالای ۷۰۰ مگابایت هستن با الکل میتونی مانت هم بکنی و تو درایو مجازی اصل فایلو ببینید دوست من موضوع اصلا این نیست که سی دی ای و جی دی ای یا رام با ایزو چه فرقی داره مهم اینه که بتونیم از بازی لذت ببریم با هر متدی که بهتر و کم هزینه تره مثلا بازی های نینتندو گیم کیوب همشون ایزو هستن در مورد اون بله حق با شماست گیم کیوب کنسول بد قلقی هم هست نسبت به دریم کست من از این روش جواب گرفتم و همونطوری که تو تصویر میبینی من بیش از ۸۵ عنوان از بازیهای این کنسولو دانلود و با همین متد رایت کردم و بازی بدون کوچکترین مشکلی اجرا شد من روی هر سه لوگوی دریم کست هم امتحان کردم و موفق بود

آخرین ویرایش:

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
حیف که دیر متوجه شدم نمیدونستم coolrom ایزو داره. بنده فقط خواستم بگم رام رو نمیشه رایت کرد چون از چندین سایت دانلود کردم و نتیجه نگرفتم
در مورد شنمو هم ازت ممنونم اونو برای یکی از دوستان میخواستم دنبال لینک مستقیم بود خودش دانلود کنه. از دوستان هم خواستم رایت کنن برام بفرستن کسی نبود. بلاخره همون اموپارادایز کارشو راه انداخت

arash8292

کاربر سایت
Dec 11, 2012
27
نام
arash
ببخشید میشه یکی منو راهنمایی کنه که من چطوری شنمو رو تو کامپیوتر بازی کنم

---------- نوشته در 01:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:38 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید میشه یکی منو راهنمایی کنه که من چطوری شنمو رو تو کامپیوتر بازی کنم اصلآ بازی شو از کجا دانلود کنم؟ مبدلشو از کجا دانلود کنم؟ چطوری از مبدل استفاده کنم ؟ اکه کسی همه ی اینارو بهم بگه واقعآ ازش ممنون می شم فقط یادتون باشه می خوام تو کامپیوتر بازی کنم

منتظره کمکتون هستم ممنون

---------- نوشته در 01:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:32 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید میشه یکی منو راهنمایی کنه که من چطوری شنمو رو تو کامپیوتر بازی کنم اصلآ بازی شو از کجا دانلود کنم؟ مبدلشو از کجا دانلود کنم؟ چطوری از مبدل استفاده کنم ؟ اکه کسی همه ی اینارو بهم بگه واقعآ ازش ممنون می شم فقط یادتون باشه می خوام تو کامپیوتر بازی کنم

منتظره کمکتون هستم ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر