Heavy Rain | Trophies Guide

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
دوستان من تویه چندتا تروفیش موندم
اگه میشه کمک کنین
یکی این دیدن همه ending ها هست و یکی هم اون تروفی که با اسکات می ری خونه طرف و باید همه محافظهاش رو بکشی بدون اینکه یه تیر بخوری والله من همه رو میزنم بدون اینکه یه تیر هم بخورم اما بازم این تروفی رو بهم نمی ده!

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
دوستان من تویه چندتا تروفیش موندم
اگه میشه کمک کنین
یکی این دیدن همه ending ها هست و یکی هم اون تروفی که با اسکات می ری خونه طرف و باید همه محافظهاش رو بکشی بدون اینکه یه تیر بخوری والله من همه رو میزنم بدون اینکه یه تیر هم بخورم اما بازم این تروفی رو بهم نمی ده!
تمام پایان ها واقعا سخته.ببین تو انتخاب مرحله ها نوشته prologue فلان.باید 17 تا از اینا داشته باشی که برای این باید برگردی چند مرحله ی پایانی و طوری تصمیم بگیری که پایان های شحصیتات فرق کنه.
مثلا اگه قبلا شان رو نجات دادی این دفعه بذاری بمیره.یا اگه با مدیسون شان رو نجات دادی این دفعه با ethen نجاتش بدی...
در مورد دومی یه تیر هم نباید بخوری و دکمه دها رو سر وقت بزنی

آخرین ویرایش:

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
تمام پایان ها واقعا سخته.ببین تو انتخاب مرحله ها نوشته prologue فلان.باید 17 تا از اینا داشته باشی که برای این باید برگردی چند مرحله ی پایانی و طوری تصمیم بگیری که پایان های شحصیتات فرق کنه.
مثلا اگه قبلا شان رو نجات دادی این دفعه بذاری بمیره.یا اگه با مدیسون شان رو نجات دادی این دفعه با ethen نجاتش بدی...

دوست من از اسپویلر استفاده بکن!
اینطوری:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
دوست من از اسپویلر استفاده بکن!
اینطوری:

حالا من یادم رفت ببخش

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان

مرسی دوست گلم
کجا می تونم ببینم چندتا پایان بازی رو دیدم؟
مراحلی که میشه هر کدوم از شخصیت ها رو کشت یا دستگیر کرد رو دوستان می دونن کدوما بوده که مستققیم بریم تویه اون چپتر و یارو رو بکشیم

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
مرسی دوست گلم
مراحلی که میشه هر کدوم از شخصیت ها رو کشت یا دستگیر کرد رو دوستان می دونن کدوما بوده که مستققیم بریم تویه اون چپتر و یارو رو بکشیم
تو قسمت انتخاب چپتر تو منوی اصلی اخرین مرحله هات

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
حالا من یادم رفت ببخش
مشکل ما ایرانی ها همینه دیگه!
من که برای خودم نگفتم! من کل داستان رو میدونم و بازی کردم و پلات هم کردم!
من برای رفاه عموم میگم ;)

مرسی دوست گلم

تو قسمت انتخاب چپتر تو منوی اصلی اخرین مرحله هات
همون طور که دوستمون گفتن تو اینتخاب چپتر هستش!
و یا میتونی از این راهنمایی بسیار کامل و جامع که دوستان نوشتن هم استفاده کنی ها !

56.jpg

All Endings
See all endings

تمام پایان های بازی را ببنید که کار بسیار سختی هست چون 22 پایان متفاوت وجود دارد و برای هر یک باید کارهای خاصی را انجام بدهید.

اما من توصیه میکنم اگه مقدار کمی انگلیسی بلد هستی به اینجا سر بزن:
PS3Trophies.org - Heavy Rain Trophy Guide

اونجا همه چیز رو کامل نوشته!
اسم چپتر هایی رو هم که باید داسته باشی تا تروفی آزاد بشه رو هم نوشته!
برای متن داخل اسپویلری که نوشتی هم اونجا همه چیز رو نوشته البته فکر کنم لازم باشه علاوه بر توضیحات تروفیAll ending توضیحات road map اش رو هم بخونی
اگه مشکای بود بگو تا راهنمایی کنم.
موفق باشی

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان تروفی Good father رو چجوری میشه گرفت ؟! من همه رو سر ساعت انجام میدم ولی نمیده ! دقیقا ساعت چند باید کاراشو انجام داد ؟!

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
دوستان تروفی Good father رو چجوری میشه گرفت ؟! من همه رو سر ساعت انجام میدم ولی نمیده ! دقیقا ساعت چند باید کاراشو انجام داد ؟!
شما بايد كارهاي زير را در زمان مشخص شده اش انجام بديد...
ساعت 4/30 : اسنك شان رو براش بيار (از تو اشپزخونه داخل سبد كنار سينك ظرفشويي)
ساعت 5/30 :بهش بگو تكاليفش رو انجام بده و نگاه كن انجام دادنشو(يعني نرو پي ولچرخي !:d بشين كنارش:d)
ساعت 7/00 :پيتزاش رو از تو يخچال بيار بذار تو ماكروفر بعد بيار براش بذار رو ميز
ساعت 8/00 :بهش بگو بره بخوابه و وقتي ازت خواست عروسك خرسش رو بياري برو براش از كنار ماشين لباسشويي بيار
نكته:حتما نياز نيست كارهاي فوق رو راس ساعت انجام بدي تا بيست دقيقه ميتوني ديرتر يا زودتر انجام بدي
موفق باشي تو گرفتنش;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر