تاپیک Xbox 360 داران شیراز

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دوستان همشهري كسي ميدونه كجا xbox 360 slim جيتگ ميكنن؟اگه كسي قيمتش هم ميدونه بگه ممنون ميشم

Sent from my iPad using Tapatalk
120 T
پاساژ مهدی دو تا تعمیر کارهست.
تو پاساژ صدف هم ته پاساژ جی تگ میکنه.

Last edited by a moderator:

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
پاساژ مهدي رو ميدونم كجاست ولي صدف تا حالا نرفتم اگه ميشه ادرسشو بنويس هزينه جيتگ كردن هم اگه خبر داري بگو

Last edited by a moderator:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
پاساژ مهدي رو ميدونم كجاست ولي صدف تا حالا نرفتم اگه ميشه ادرسشو بنويس هزينه جيتگ كردن هم اگه خبر داري بگو
پاساژ صدف بالاتر از چهارراه خیرات هست نرسیده به پاساژ زیتون.
قیمت 120 T هست.
سرعت بوت دستگاه هم بستگی زیادی به تعمیرکار داره.

amir 2500

کاربر سایت
Aug 3, 2012
1
سلام به دوستان شیرازی.یه جایی معرفی کنید میخوام ایکس باکس نو اسلیم بخرم که کپی خور شده باشه.طرف هم کارش درست باشه.در ضمن من هیچی از ایکس باکس نمیدونم فقط اینو میدونم که میگن مدل اسلیم خوبه.دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم.با تشکر از دوستان

آخرین ویرایش:

shahriyar e

کاربر سایت
Feb 19, 2012
49
سلام دوستان من از شرکت فراهوش دنا اینترنت وایرلیس میگیرم و نمیتونم gta online بازی کنم همه بازی ها انلاین میشه جز gta؟؟؟با شرکت تماس گرفتم میگه همه portها باز هست و نباید مشکلی باشه تا الان تونستم یک بار هم gta online بازی کنم الان میخوام شرکت رو عوض کنم لطفا میشه یک شرکت وایرلس با سرعت خوب به من معرفی کنید که 100 درصد هم بشه با اینترنتش gta online رو بازی کرد؟

A m o o

کاربر سایت
Feb 25, 2012
13
سلام دوستان هم ولایتی.
من تازه وارد دنیای xbox شدم و میشه گفت هیچی از این کنسول نمیدونم.
چن روز پیش یه اسلیم چهار گیگ خریدم.چون بوق بودم یه گشت گذاری تو سایتها زدیم تا یکم اطلاعات کسب کنم.ولی به دلیل مطالب زیاد سایتها(به عنوان مثال تو همین سایت برای xbox live حدود 8500 پسته) و اینکه اکثر مطالب آموزشی سایت تو سالهای 2007-2011 هس و یه جورایی فکر میکنم دوباره میگم فکر میکنم تاریخ گذشته هس؛به خاطر این دلایل خیلی چیز زیادی عائدم نشد.
این مقدمه رو گفتم که یه وقت نگین تنبلی کردی.
حالا اگه یه لطفی کنین یه مختصر اطلاعاتی در مورد موارد زیر در اختیار بنده بذارین یا اگه مقدور نیس آدرس پستهای مفیدی رو که تو ذهنتون هس رو مرحمت کنین خیلی ممنون میشم.=;

1-اگه من بخوام الان به xbox live وصل بشم ؛ چه محدودیتهایی پیش رومه و چه خطرهایی کنسولمو تحدید میکنه؟(جی تگ نیستم)
2-برای اینکه بخوام از روی هارد اکسترنال بازی کنم به jtag نیاز دارم.اگر jtagش کنم میشه آنلاین بازی کرد؟یه جا خووندم بعد jtag باید با live خدافظی کرد و امکان بریک شدن دستگاه هس.این مطلب برای سال 91 بود.آیا هنوز خطر بریک شدن و بن شدن هس؟اگه هس چطور به وقوع میپیونده و چطور باید جلوگیری کرد
3-اگه jtag نشه کلا از چه امکاناتی نمیشه استفاده کرد؟امکان داره بعدا یه بازی بیاد که بدون jtag نشه بازیش کرد؟
4-بازی های XBOX Live Arcade چیه؟که نیاز به jtag داره
5-تنها دلیل من برای jtag بازی از روی هارده فعلا کاری به مابقیش ندارم.با این حساب بعد jtag چه کارهای دیگه ای نیاز دارم؟

اگه خیلی سوال کردم به بزرگواری خودتون ببخشید.

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
.

یکی نیست تمامشو جواب بده؟؟؟؟؟؟؟:|

سلام
من فقط میدونم با جیتگ نمیشه رفت لایو ، در عوض بازی های آرکاد ، و اجرای بازی روی هارد ، و .....(من خودم از تنهایی ، میخوام برم لایو ، تا یکی باهام گیم بزنه ، اما مال منم جی تگه ، ، میخوام ال تیش کنم:| اما تو عمرم کسی نبوده هم رده من تا آفلاین بزنم)
پوزش میطلبم ، چیز دیگه ای نمیدونم ، یکی بیات بقیشو جواب بده ، ما هم یاد بگیریم:d

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
یکی نیست تمامشو جواب بده؟؟؟؟؟؟؟:|

سلام
من فقط میدونم با جیتگ نمیشه رفت لایو ، در عوض بازی های آرکاد ، و اجرای بازی روی هارد ، و .....(من خودم از تنهایی ، میخوام برم لایو ، تا یکی باهام گیم بزنه ، اما مال منم جی تگه ، ، میخوام ال تیش کنم:| اما تو عمرم کسی نبوده هم رده من تا آفلاین بزنم)
پوزش میطلبم ، چیز دیگه ای نمیدونم ، یکی بیات بقیشو جواب بده ، ما هم یاد بگیریم:d

مراجعه شود به اینجا :d http://forum.bazicenter.com/thread1335/page878/

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
سلام دوستان هم ولایتی.
من تازه وارد دنیای xbox شدم و میشه گفت هیچی از این کنسول نمیدونم.
چن روز پیش یه اسلیم چهار گیگ خریدم.چون بوق بودم یه گشت گذاری تو سایتها زدیم تا یکم اطلاعات کسب کنم.ولی به دلیل مطالب زیاد سایتها(به عنوان مثال تو همین سایت برای xbox live حدود 8500 پسته) و اینکه اکثر مطالب آموزشی سایت تو سالهای 2007-2011 هس و یه جورایی فکر میکنم دوباره میگم فکر میکنم تاریخ گذشته هس؛به خاطر این دلایل خیلی چیز زیادی عائدم نشد.
این مقدمه رو گفتم که یه وقت نگین تنبلی کردی.
حالا اگه یه لطفی کنین یه مختصر اطلاعاتی در مورد موارد زیر در اختیار بنده بذارین یا اگه مقدور نیس آدرس پستهای مفیدی رو که تو ذهنتون هس رو مرحمت کنین خیلی ممنون میشم.=;

1-اگه من بخوام الان به xbox live وصل بشم ؛ چه محدودیتهایی پیش رومه و چه خطرهایی کنسولمو تحدید میکنه؟(جی تگ نیستم)
2-برای اینکه بخوام از روی هارد اکسترنال بازی کنم به jtag نیاز دارم.اگر jtagش کنم میشه آنلاین بازی کرد؟یه جا خووندم بعد jtag باید با live خدافظی کرد و امکان بریک شدن دستگاه هس.این مطلب برای سال 91 بود.آیا هنوز خطر بریک شدن و بن شدن هس؟اگه هس چطور به وقوع میپیونده و چطور باید جلوگیری کرد
3-اگه jtag نشه کلا از چه امکاناتی نمیشه استفاده کرد؟امکان داره بعدا یه بازی بیاد که بدون jtag نشه بازیش کرد؟
4-بازی های XBOX Live Arcade چیه؟که نیاز به jtag داره
5-تنها دلیل من برای jtag بازی از روی هارده فعلا کاری به مابقیش ندارم.با این حساب بعد jtag چه کارهای دیگه ای نیاز دارم؟

اگه خیلی سوال کردم به بزرگواری خودتون ببخشید.

سلام و درود بر شما
1.اگه درایو کنسول شما مال خودش باشه ((چون اسلیم دارید))محدودیت های جاسوسی بی نظیری داره چون خودم توسط وایرلس کنسول اسلیمم 250 گیگ ایم بن شدم پارسال ولی دوباره یه کنسول دیگه خریدم
اینو گفتم که اولا شما وقتی اسلیم داری نمیتونی بازی رو زودتر از موعد بازی کنی و تا زمان ریلیز بازیش باید حتما صبر کنی چون در صورتی که بازی رو شما توی شبکه بازی کنی((قبل از ریلیز جهانی ))و تاریخ اچیمنت شما در شبکه ثبت بشه خطر بن شدن 100 درصد هست و یا فلگ شدن تا زمانی که موج بن بیاد در آینده که معمولا چند سال یکبار ماکروسافت میزنه
((البته کنسول من چون 9 روز زودتر HALO 4 رو روی بخش داستانی بازی میکردم و همش به اینترنت وصل میشد به خاطر وایرلس با اینکه همش اتصال رو قطع میکردم ولی فایده ای نداشت 24 ساعت بعد از انجام بازی کنسول جاسوس اسلیم ماکروسافت ام بن شد البته من بعدا در اخبار خوندم و متوجه شدم ماکروسافت اعلام کرده بود هر کی زودتر بازی کنه بن میشه)) ولی در مجموع GTA V و COD GHSOTS رو که ملت قبل از ریلیز بازی میکردن بن نکرد اینو گفتم بدونی چون کنسول اسلیم داری حواست به این موضوعات باشه بگیر نگیر داره کارا ماکروسافت قابل پیش بینی نیست.
2.جی تگ رو اصلا از فکرش بیا بیرون چون دستگاری های سخت افزاری هست امکان بن شدن رو 100 درصد میکنه بعد از چند ساعت توی شبکه بودن.جی تگ یعنی نابودی کنسول شما هم هزینه سنگینی داره هم باید بعدا کنسول رو دور بندازید چون دیگه اکثرا گیمرهای فهمیده میخوان آنلاین بازی کنن که J TAG فقط باعث خرابی و مشکلات بسیاری میشه چی از نزدیک دیدم افرادی که داشتن و راضی نیستن و پشیمونن که نمیشه شبکه لایو دیگه بازی کنند.
3.شما ببین جی تگ نشه هیچ اتفاقی نمی افته بازی آرکد اصلا ازرش رو نداره با چهار تا دونه دی ال سی که شما کنسول رو و لایو رو بذاری کنار و بشی برای همیشه آفلاین بازی کنی چون جی تگ دیگه برگردون درست و حسابی نداره که شما هر وقت دلت خواست بتونی تغییرش بدی چون رو راست بهت بگم دیگه باید بندازی توی سطل زبانه کنسول جی تگ رو((با عرض معذرت اگه ناراحت شدید))
اصلا جی تگ در حد نیست که بازیی باشه که فقط با اون اجرا بشه. شما اولین کاری که میکنی یا شایدام کردی دستگاه رو ببر پیش یه تعمیرکار حرفه ای که توی شهرتون همه قبولش دارن بگو آخرین فرمور آپدیت رو برام بریز میخوام لایو بازی کنم بیشتر تعمیرکارا کاربلد و حرفه ای او موضوع رو میدونن بعد که این کارو کردی راحت بیا دستگاه رو به شبکه وصل کن و بشین حالشو ببر.
4.آرکد بازی های کوچکی هستند که در شبکه نیاز به خریدن دارند و رایگان فقط ماکروسافت اجازه داره هر زمانی که بخواد در ماه های مختلف برای اعضای گلد رایگان کنه.اصلا مهم نیست شما خیالت راحت باشه بهترین بازی ها توی بازار هست.
5.این رو برای شما تعریف کنم بعد نیست من خودم سال 2010 زمانی که بعد 5 ماه هارد کنسول اسلیم 250 گیگ ام سوخت چون هاردهای لپ تاپ هم شبیه اون بود رفتم هارد لپ تاپ خریدم ولی وقتی اوردم فرمت کردم هر کاری کردیم با ایکس باکسم هم خون نشود آخر به یه تعمیرکار حرفه ای تهرانی که خیلی قبولش دارم زنگ زدم گفت اصلا هارد لپ تاپ شما صد تا دیگه بخر اصلا به اون کنسول نمیخوره به هزار بدبختی با 30 تومان ضرر رفتم پس دادم رفتم پیش یه فروشنده کنسول 115 تومان به قیمت اون سال هارد اورجینال 250 گیگ کنسول اسلیم خریدم اینو گفتم بدونی از شکم سیری حرف نزدم جی تگ هم نمیتونه هارد لپ تاپ رو به اسلیم وصل کنه اگه هم که بشه شما دو جا هزینه میکنی لایو رو هم باید قیدش رو بزنی شما به جای این کارا یه هارد بخر انقدر هم به اون جی تگ فکر نکن هارد 250 گیگ چند ماه پیش230 بود اگه اشتباه نکنم شما باید پیش چند نفر قیمت کنی هارد رو بیخیال اون هارد لپ تاپ شو از من به شما نصیحت گرون هست هارد کنسول ولی جواز ورود شما به لایو هست چون حتما هارد میخوای فک کنم 120 هم داشته باشه با قیمت پایین تر از اون اونی هم که گفتی هیچ بازی نیست که به کنسول شما در حال حاضر و آینده نخوره فکر اون هم نباش بعد از فرمور ال تی 3 که بزنی شما دیگه هر آپدیت که بیاد از شبکه مستقیم دانلود میکنی و هیچ مشکلی در آینده هم پیدا نمیکنی در مورد اجرا بازی ها اسلیم کنسول بی خودی هست ولی توی این زمینه مشکل نداره خیلی.
من این تاپیک رو اولین باری بود اومدم که به سوال شما برخورد کردم اگه سوال دیگه ای هم داشتید من در تاپیک
http://forum.bazicenter.com/thread1335/page878/ درخدمتم یا حق

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر