خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

gisha_66

کاربر سایت
Dec 4, 2011
33
کابل AVI دیگه چیه؟!
اگه منظورتون همون کابل سه فیش هست میتونین خیلی راحت از این روش استفاده کنین:
تصویر رو با کامل HDMI انتقال بدین به تلویزیون
صدا را هم از کابل سه فیش که توی کاتون موجود هست استفاده میکنید ، به این شکل که دو تا از این سه کابل مخصوص صدا هست ، که به ورودی سینمای خانگی وصل میکنین
حالا از تنظیمات PS3 خروجی صدا را روی Component قرار بدین
تمام

ممنون از پاسختون
آره منظورم همون کابل 3 فیش بود
مشکل من هم همینجاس
پشت پلی استیشن که جای کابل 3 فیش نداره که بخوام بزنم
خیلی وقت پیش دستگاه رو خریدم الان تو کارتن رو نگاه کردم هیچ فیشی توش نیست
باید تبدیل بخرم؟ اگه آره تبدیل چی به چی ؟
بازم ممنون از جوابت

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
ممنون از پاسختون
آره منظورم همون کابل 3 فیش بود
مشکل من هم همینجاس
پشت پلی استیشن که جای کابل 3 فیش نداره که بخوام بزنم
خیلی وقت پیش دستگاه رو خریدم الان تو کارتن رو نگاه کردم هیچ فیشی توش نیست
باید تبدیل بخرم؟ اگه آره تبدیل چی به چی ؟
بازم ممنون از جوابت

احتمالا اون کابل رو گم کردین چون داخل کارتن کنسول یدونه ازش داره
به هر حال کابل Composite باید تهیه کنین که یه سرش همون سه فیش رو داره و سر دیگه به شکلی هست که به PS3 وصل میشه
قیمت کابل اصلی هم فکر نکنم زیاد باشه ، در حد 10-20 تومان ، حواستون باشه که سرتون کلاه نره
موفق باشید
عکس کابل :
composite_cable.jpg

gisha_66

کاربر سایت
Dec 4, 2011
33
احتمالا اون کابل رو گم کردین چون داخل کارتن کنسول یدونه ازش داره
به هر حال کابل Composite باید تهیه کنین که یه سرش همون سه فیش رو داره و سر دیگه به شکلی هست که به PS3 وصل میشه
قیمت کابل اصلی هم فکر نکنم زیاد باشه ، در حد 10-20 تومان ، حواستون باشه که سرتون کلاه نره
موفق باشید
عکس کابل :
composite_cable.jpg

ممنون از جوابتون خیلی لطف کردین

rhett butler

کاربر سایت
Aug 30, 2009
135
سلام دوستان
من ی مانیتور 24 اینچ سامسونگ دارم ک پلی3 رو بهش با کابل اچ دی وصل میکنم تصویر افتضاحه
یه تی وی 42 پلاسما هم دارم ک اونم تصویر خوبی با پی اس نداره
ولی یه تی وی 22 اینچ سامسونگ دارم ک فول اچ دی هم نیس ولی تصویر توش بی نهایت عالیه
میخوام بدونم پلی تری ب خاطر رزولوشنش(720p) کلا رو تی وی های فول اچ دی تصویر خوبی نداره؟

بعدش

این تی وی kdl-32cx520 کارکرده
650 ارزش خرید داره؟ برا پلی3 میخوام

hossein_r_69

کاربر سایت
Oct 2, 2016
5
سلام ماشالله مطالب زیاده من یه سری از مطالبو خوندم. برای گیمینگ من benq رو پیشنهاد میدم حالا مدلش دیگه بسته به پول آدمه... ولی من برای خرید وقتی قیمت مهم بود برام کل بازارو شگتم. آخرشم از سایت مقداد آی تی خرید کردم. جدا از اینکه راهنمایی هم دادن و با کمترین قیمت مانیتور مناسب رو خریدم.

hossein_r_69

کاربر سایت
Oct 2, 2016
5
به نظرم قیمت های داخلی و اصلا نمیشه با قیمت های بیرون کشور مقایسه کرد، با این حال برای خرید مناسب من سایت مقداد آی تی رو پیشنهاد میدم. قیمتاش از خیلی از سایت های بزرگ کمتره و اینکه از بازار هم کمتره که دیگه شکی توش نیست! :-bd:-bd

اون بنكيو fp202w قيمتش تو خارج زيره 250 دلاره.
اين فراسو هم همون پانل رو داره.
البته هيچ كدوم از اينا نميتونخ وضوح يه تي وي كه نتيوش روي 720 پي هست رو داشته باشه چون به هر حال تصوير براي 360 scale ميشه.
اينم يه نمونه كه ورودي component-dvi-hdmi ... رو داره و فول hd هستش
World Class Home Theater Projectors, Computer Monitors, Digital Signage, Electrostatic Speakers, DLP projectors and Education projectors

به نظرم قیمت های داخلی و اصلا نمیشه با قیمت های بیرون کشور مقایسه کرد، با این حال برای خرید مناسب من سایت مقداد آی تی رو پیشنهاد میدم. قیمتاش از خیلی از سایت های بزرگ کمتره و اینکه از بازار هم کمتره که دیگه شکی توش نیست! :-bd

سلام
من بین این دو مدل 4K موندم بنظر شما کدوم مدلو بگیرم؟

PANASONIC TH-40CX600

sony kd-43x8300c

رفیق اینطوری نمیشه روی یه مانیتور 4k برای خرید تصمیم گرفت که! قیمتاشون بالاس.. از کارشناسش باید بپرسی.. بعدم هزار تا قیمت داره بازار.. نظر من اینه با کارشناسای این کار صحبت کنی و مشورت بگیری.. .ازفروشنده های مطمئن... .من کار سخت افزار میکنم همیشه با مجموعه ی مقداد آی تی کار کردم.. هم مشورت درست میدن هم از لحاظ قیمتی و مهمتررر از اهمه از لحاظ گارانتی و شرایط پس از فروش عالی هستن! سایت هم دارن

Last edited by a moderator:

saeedmd

کاربر سایت
Jun 26, 2018
12
سلام
ببخشید نمیدونستم مشکلم کجا مطرح کنم (تازه کارم) لطفا راهنمایی کنید بنده تا به امروز دستگاه ps3 مدل اسلیم به مانیتورم(ایکس ویژن xl2220alh) از طریق کابل hdmi وصل میکردم مشکلی هم نداشتم و خروجی مانیتور هم fhd هست ولی امروز موقعی داشتم بازی میکردم برق رفت و بعد آمدن برق وقتی دستگاه روشن میکنم صفحه مانیتور روشن و سیاه میمونه و هیچ تصویری نمیده و با 3 کابل hdmi امتحان کردم در ضمن همین مانیتور با همین کابلها و قتی به کامیپوتر وصل از پورت hdmi هیچ مشکلی نداره ومثل قبل تصویر میده و دستگاه ps3 رو هم وقتی به تلویزیون وصل میکنم با hdmi به خوبی گذشته کار میکنه لطفا بگید مشکل چیه خیلی رو اعصاب از تعمیر کار تلویزون پرسیدم نفهمید

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام
ببخشید نمیدونستم مشکلم کجا مطرح کنم (تازه کارم) لطفا راهنمایی کنید بنده تا به امروز دستگاه ps3 مدل اسلیم به مانیتورم(ایکس ویژن xl2220alh) از طریق کابل hdmi وصل میکردم مشکلی هم نداشتم و خروجی مانیتور هم fhd هست ولی امروز موقعی داشتم بازی میکردم برق رفت و بعد آمدن برق وقتی دستگاه روشن میکنم صفحه مانیتور روشن و سیاه میمونه و هیچ تصویری نمیده و با 3 کابل hdmi امتحان کردم در ضمن همین مانیتور با همین کابلها و قتی به کامیپوتر وصل از پورت hdmi هیچ مشکلی نداره ومثل قبل تصویر میده و دستگاه ps3 رو هم وقتی به تلویزیون وصل میکنم با hdmi به خوبی گذشته کار میکنه لطفا بگید مشکل چیه خیلی رو اعصاب از تعمیر کار تلویزون پرسیدم نفهمید
یه بار برو تنظیمات تصویر کنسولت رو روی تلوزیون ک کار میکنه تغییر بده یا اگر نشد کلا ریست کن تنظیماتت رو.

• Like
Reactions: R@OUF

aliasm

کاربر سایت
May 21, 2017
35
سلام
من یه ps3 slim خریدم مشکلی که باهاش دارم اینکه به led سامسونگ سری5 وصل میکنم و روی فول اچدی تنظیم کردم و داخل منو کنسول کیفیت خوبه ولی وقتی بازی اجرا میشه بازی خیلی کیفیت پایین داره و اصلا نمیشه بازی کرد ادم احساس میکنه رزولیشن خیلی پایین و رنگ سفید خیلی زیاد شده
مشکل از کجاست؟/

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
سلام
من یه ps3 slim خریدم مشکلی که باهاش دارم اینکه به led سامسونگ سری5 وصل میکنم و روی فول اچدی تنظیم کردم و داخل منو کنسول کیفیت خوبه ولی وقتی بازی اجرا میشه بازی خیلی کیفیت پایین داره و اصلا نمیشه بازی کرد ادم احساس میکنه رزولیشن خیلی پایین و رنگ سفید خیلی زیاد شده
مشکل از کجاست؟/
از منوی اصلی ps3 وارد display settings بشید و یه عکس بگیرید و آپلود کنید تا ببینم چه تنظیماتی رو گذاشتید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر