پلاگین

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
Oops!
الان متوجه شدم که این فایله از راپید شیر پاک شده کسی جدیدشو نداره؟
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=8554
راستی الان یه چیزی یادم اومد!
من پی اس پیم یه مدته وقتی میخوام خاموش کنم و power را 3 ثانیه بالا نگه میدارم صفحه سیاه میشه و چراغ power چندین بار چشمک میزنه بعد مونیتر خاموش میشه
کسی میدونه علتش چیه؟ با پلاگینی چیزی درست میشه؟
خوب برا همه همين جور هست ديگه، مشكل الان چيه؟

براي خاموش شدن سه بار چشمك ميزنه بعد خاموش ميشه براي Sleep Mode هم 5 - 6 بار چشمك ميزنه سريع.

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
Eee?
اوایل برا من اینجوری نبودا!
اوایل برا خاموش شدن چشمک نمیزد برا sleep mode هم 1 یه بار چشمک میزد توی دقترچه راهنماش هم همینطور نوشته

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
اخه umd نیست تو دستگاه :biggrin1: یعنی در حقیقت اصلا من umd ندارم!
البته!
لازم به ذکره که یه مدته هد umd ـه دسگاه بعضی وقتا اتوماتیک شروع به کار میکنه بعد یه مدت خاموش میشه!

FARBOD_PSP

کاربر سایت
Dec 7, 2007
5
bacheha komak

salam bacheha man taze varedam to bazi center age mishe in software taghviat sedaye psp bezarid dige dare asabamo khord mikone sedash kheyli zaife baad in barname be hameye ver mikhore baad version dastgam 3.51m33 dameton gar bacheha

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
salam bacheha man taze varedam to bazi center age mishe in software taghviat sedaye psp bezarid dige dare asabamo khord mikone sedash kheyli zaife baad in barname be hameye ver mikhore baad version dastgam 3.51m33 dameton gar bacheha
دوست عزيز خوش اومدي به سايت.

از اين به بعد حتما فارسي تايپ كنيد. در ضمن هر سوالي رو بايد در بخش خودش بپرسيد ايجا براي پلاگين هست و ربطي به برنامه نداره.

در مورد افزايش صدا هم بهترين كار خريد هدفون هست از برنامه هم براي تقويت صدا ميتوني استفاده كني ولي از همه بهتر خريد هدفون هست.

از برنامه هاي DJPSP و يا Light Mp3 استفاده كن. براي لينك هم به بخش Homebrew (برنامه ها) برو لينكشون هست.

jarmajaya

کاربر سایت
Oct 28, 2007
79
نام
جارماجایا
please

ببخشید آیا پلاگینی برای بالا بردن صدای PSP وجود دارد؟برای(m33 3.71_4)
:blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
ببخشید آیا پلاگینی برای بالا بردن صدای PSP وجود دارد؟برای(m33 3.71_4)
:blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing::blushing:
من كه دقيقا توي پست قبلي گفتم كه،
از برنامه هاي DJPSP و Light Mp3 استفاده كن، پلاگيني براي اين كار نيست.

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی !

دوستان
من یک برنامه میخواهم که بتونم از توی خود PSP کلک ها یا بقولی Cheats شو اجرا کنم ... یک چیزی مانند کدهای گیم شارک .
و البته با راهنمای نصب و نحوه کار کردن باهاش .
ممنون :love:

fari66

کاربر سایت
Nov 20, 2006
16
ببخشید من یه نظری داشتم ;)، میگم که بهتر نیست حالا که بچه ها زحمت میکشن و هر از گاهی پلاگین معرفی میکنن ،تووی تایپیک پلاگین ها ورژنهای PSP هارو جدا جدا دسته بندی کنن تا هرکی که میاد توو سایت راحت بفهمه PSP اش کدوم پلاگین رو ساپورت میکنه ،البته جسارته هاااا،:blushing: مال من
3.71M33-2 هستش میشه بگین چه پلاگین هایی رو ساپورت میکنه ؟ :confused:

agent-47

کاربر سایت
Sep 19, 2007
43
با CWCheat ميشه كه معروفترين برنامه براي اين كاره.البته تا حالا باهاش كار نكردم و يه جا خوندم كه اگه برست باهاش كار كنيد ريسك brick شدن دستگاه هست
البته اين جواب سوال bijbij بود چون يه مقدار دير سوالشو ديدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر