امتیاز اعضای بازیسنتر به عناوین Wii

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
بازی بعدی Resident Evil Zero بود که نسخه Wii رو بازی کردم. با اینکه حالم از این سیستم نشونه گیری و راه رفتن چلاق وار قدیم رزیدنت اویل بهم میخوره ولی واقعا ترس و هیجانش ارزشش رو داشت و می شد با کنترل ضعیفش کنار اومد.
کنترل ضعیف؟!
1b0542t1rf1eue1y0drs.gif
شاید کنترل بازی با Wii برای چند دقیقه ی اول سخت باشه ولی به هیچ وجه ضعیف نیست. مخصوصا نشونه گیری. :|

• Like
Reactions: che-jaleb

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
کنترل ضعیف؟!
1b0542t1rf1eue1y0drs.gif
شاید کنترل بازی با Wii برای چند دقیقه ی اول سخت باشه ولی به هیچ وجه ضعیف نیست. مخصوصا نشونه گیری. :|

من خودم از طرفدار های این سری هستم ولی باید قبول کرد که کنترل کلاسیک شماره های قدیمی واقعا مشکل داشتن و روی اعصاب بودن

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
من خودم از طرفدار های این سری هستم ولی باید قبول کرد که کنترل کلاسیک شماره های قدیمی واقعا مشکل داشتن و روی اعصاب بودن
اینکه کنترل بازی الان اون بازده ایی رو که اون قدیم ها داشت نداره دلیل نمیشه مشکل داشتن!
کنترل بازی زمان خودش بهترین بود.

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
یکی Maramusa Demon Blade بود که خیلی بیشتر از این ازش انتظار داشتم ولی واقعا ناامید کننده بود چون یه Beat'em Up صرف بود و غیر از نقاشی های زیباش هیچ جذابیتی برای من نداشت. هر دکمه ای می زدی یه ضربه می زد و دشمنا هم مثل آب خوردن کتک می خوردن
پیشنهاد می کنم بازی رو ادامه بدی.جلوتر که بری بازی شدیدا سخت میشه.جون دشمنا هم بسته به level خودت بیشتر میشه (که به نظرم یه نکته منفی بزرگه) غول اولش هم که خیلی زپرتی بود بذار برسی به یکسری اژدها و.... اونوقت ببین غول یعنی چی:d

• Like
Reactions: che-jaleb

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
آره بابا حتما ادامه بده . باور کن یه جاهایی اشکتو در میاره . خیلی بازی قشنگیه . از دستش ندی
به احتمال زیاد رو درجه ی راحت هم بازی رو شروع کردی . همون اول میگه Shuru یا یه چیز دیگه رو بازی میکنی که من دقیقا اون یکی رو یادم نیست . اما زیرش توضیح داده که یکیش بازی با تاکتیک و تکنیکه . اون سخت تر هم هست . با اون درجه ی سختی برو

خودم الان دارم Metroid other M رو بازی میکنم. فقط میتونم به حرف طه رسولی اشاره کنم که گفته بود هرکی اینو بازی نکنه نمیتونه ادعا کنه بهترین های اکشن سوم شخص رو بازی کرده . این بازی فوق العاده س

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: masoud101

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
آره بابا حتما ادامه بده . باور کن یه جاهایی اشکتو در میاره . خیلی بازی قشنگیه . از دستش ندی
به احتمال زیاد رو درجه ی راحت هم بازی رو شروع کردی . همون اول میگه Shuru یا یه چیز دیگه رو بازی میکنی که من دقیقا اون یکی رو یادم نیست . اما زیرش توضیح داده که یکیش بازی با تاکتیک و تکنیکه . اون سخت تر هم هست . با اون درجه ی سختی برو
فکر کنم درجه سختی ایزی مدیوم هارد داشت که من مدیوم برداشتم
من برام مهم بازی هست. هر چی هم اسون تر باشه بهتر چون وقتم کمه و نمی رسم پونصد دفه ببازم!:D
Metroid other M که عالیه ولی رسولی که خنگ به تمام معنی است
تمام اون شهرتش به همین کلیک بود و اون چرت و پرت هایی که می نوشت ولی با لقد همه چی رو دور ریخت. با اینکه اکثر اوقات با نظراتش مشکل داشتم ولی خوب بعضا چیزای خوبی هم میگفت

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
Wander جان از شما انتظار نداشتم اینجوری حرف بزنی
هرچند خودمم کلیک رو خیلی بیشتر دوس داشتم . ولی اینارو ول کن Other M آخرت بازیه خداییش . چند ساعت گیم پلی داره؟
راستی حتما موراماسا رو ادامه بده

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
پ.ن
حقیقتش الان نوشتم رو خوندم خندم گرفت و واقعا نمی دونم چرا اون رو نوشتم چون برام اصلا اهمیتی نداشت که رسولی از کلیک رفت و الکی درامش کردم!:d در کل ندیده بگیرید!:D خستگی سر کار واقعا بعضی مواقع باعث میشه آدم اینجوری بشه!:D
متروید فکر کنم 10-15 ساعتی داره. البته حتما وقتی تموم کردی یه دور دیگه برگرد چون یه چیزی انتظارت رو می کشه!:D اسپویل نمی کنم!:D
ماراموسا رو نمی رم چون از سبک بزن و بکش بدم میاد و button-mashing برام جذابیتی نداره

اینکه کنترل بازی الان اون بازده ایی رو که اون قدیم ها داشت نداره دلیل نمیشه مشکل داشتن!
کنترل بازی زمان خودش بهترین بود.
منظورت کی هست؟ اون زمان که سری Fatal Frame هم بود که کنترلش مثل اویل روی اعصاب نبود. حتی سایلنت هیل هم کنترلش رو بعد از شماره 1 که روی پلی 1 اومد عوض کرد و مثل ادم شخصیت اصلی کنترل میشد. این فقط اویل بود که تا شماره 4 گیر داده بود به اون کنترل قدیمی. مگه چه اشکالی داره کاراکتر اصلی با آنالوگ آدم وار به 4 جهت حرکت کنه به جای چرخیدن روی پاشنه پا و این کار فوق مسخره برای یه گردش 180 درجه ای. مشکل نشونه گیری آزاد چیه که توی اویل این سیستم نشونه گیری محدود و شلیک به 3 جهت بالا و پایین و روبرو باید اجرا بشه و کاراکتر اصلی نتونه مثلا یه دشمن رو از چند متری هدشات کنه و حتما باید نزدیکش باشه تا بتونه با شلیک هوایی هدشات کنه؟!
این موضوع برمی گرده به اعتقاد بازی ساز های ژاپنی تو اون زمون که با سخت کردن کنترل بازی می خواستن ترسش رو بیشتر کنن و الا خودشون هم میدونستن که میشه کنترل بازی رو بهتر کرد

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
کسی Okami رو بازی کرده؟ یکم درمودش بگید و فرق با نگارش ps2 و اینا رو خلاصه .
یه مقدار رفتم
مثل رزیدنت اویل 4 نیست که کنترل بازی چند برابر بهتر شده بود. در کل توی هر دو نسخه نقاشی کردن سخته و زیاد خوشدست نیست

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
Metroid Other M : 10/10
برای من با همون برگشت آخر 10 ساعت طول کشید . این بازی باعث شد که بعد از سالها بازی ای بازی کنم که حال و هوای قدیما رو داشته باشه و خاطرات قدیما برام زنده بشه . واقعا یکی از بهترین بازی های اکشن تمام عمرم بود . راستشو بخاین ازUncharted و gears of war برام لذت بخش بود .حالا شاکی نشین ها
به همه توصیه میکنم حتما بازی کنن

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
منظورت کی هست؟ اون زمان که سری Fatal Frame هم بود که کنترلش مثل اویل روی اعصاب نبود. حتی سایلنت هیل هم کنترلش رو بعد از شماره 1 که روی پلی 1 اومد عوض کرد و مثل ادم شخصیت اصلی کنترل میشد. این فقط اویل بود که تا شماره 4 گیر داده بود به اون کنترل قدیمی. مگه چه اشکالی داره کاراکتر اصلی با آنالوگ آدم وار به 4 جهت حرکت کنه به جای چرخیدن روی پاشنه پا و این کار فوق مسخره برای یه گردش 180 درجه ای. مشکل نشونه گیری آزاد چیه که توی اویل این سیستم نشونه گیری محدود و شلیک به 3 جهت بالا و پایین و روبرو باید اجرا بشه و کاراکتر اصلی نتونه مثلا یه دشمن رو از چند متری هدشات کنه و حتما باید نزدیکش باشه تا بتونه با شلیک هوایی هدشات کنه؟!
این موضوع برمی گرده به اعتقاد بازی ساز های ژاپنی تو اون زمون که با سخت کردن کنترل بازی می خواستن ترسش رو بیشتر کنن و الا خودشون هم میدونستن که میشه کنترل بازی رو بهتر کرد
منظورم از اولین شماره تا (Remake (2002 و (Zero (2003 و حتی Outbreak که سال 2004 و 2005 عرضه شد هست.
کنترل قدیمی؟! سبک بازی این بود و RE به سبکش وفادار مونده بود چون واقعا مشکلی نداشت. حالا Silent Hill تا حدودی زاویه دوربینش رو تغییر داد دلیل نمیشه کنترل RE رو اعصاب بوده باشه.
این نکاتی رو هم که گفتین برمیگرده به Actionتر شدن بازی نسبت به نسخه های کلاسیک که لازم بود تغییراتی ایجاد بشه نسبت به قبل. چون با اون زاویه دوربین نمیشد اون همه رو کشت.
کنترل بازی برای اون زمان عالی بود و هیچ مشکلی نداشت ولی الان اون پتانسیل گذشته رو نداره. شما از کنترل قدیمی خوشت نمیاد یا نمیومد دلیل نمیشه رو اعصاب بوده باشه.

• Like
Reactions: arshiya26

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
پ.ن
حقیقتش الان نوشتم رو خوندم خندم گرفت و واقعا نمی دونم چرا اون رو نوشتم چون برام اصلا اهمیتی نداشت که رسولی از کلیک رفت و الکی درامش کردم!:d در کل ندیده بگیرید!:D خستگی سر کار واقعا بعضی مواقع باعث میشه آدم اینجوری بشه!:D
متروید فکر کنم 10-15 ساعتی داره. البته حتما وقتی تموم کردی یه دور دیگه برگرد چون یه چیزی انتظارت رو می کشه!:D اسپویل نمی کنم!:D
ماراموسا رو نمی رم چون از سبک بزن و بکش بدم میاد و button-mashing برام جذابیتی نداره
آخ دس رو دلم نزار که خونه .... =((
راستی به نظرم موراماسا رو ادامه بدی خیلی بهتر باشه . من دیشب باز رفتم سروقتش واقعا عالیه . یه شاهکار ه در نوع خودش . درسته کهbutton-mashingه اما خیلی متنوع و جزابه . البته در حالت SHURA واقعا سخت و جذابه
کسی Okami رو بازی کرده؟ یکم درمودش بگید و فرق با نگارش ps2 و اینا رو خلاصه :D.
فرق زیادی نداره اما به عنوان یه بازی متفاوت میتونین روش حساب کنین . جالبه مخصوصا گرافیک هنریش که شاهکاره . البته چون ماجرایی هستش طولانیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر