امتیاز اعضای بازیسنتر به عناوین Wii

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
راستی کسی monster hunter3 رو بازی کرده؟من تا اونجایی که برا اولین بار ماموریت زیر آب بهمون میده رفتم . اما نمیدونم چرا با بازی زیاد حال نکردم.اگه کسی بازی کرده بیاد توضیح بده راجع به بازی ببینم چه جوریاس
و یه سوال دیگه اینکه من سیو بازی های Wii رو پیدا کردم و میریزمش رو SD کنسول هم فایل سیو رو میشناسه اما وقتی که میخام از رو SD کپی کنم رو دستگاه میگه که کپی انجام نمیشه.کسی میدونه چیکار باید کرد؟کنسولم کره هست.تو سایت ها سیوها به دو نوع جنوب آمریکا و اروپا هستن.احتمال داره به اینا ربط داشته باشه؟
ولی حتما Donkey Kong Country Returns رو بازی کنین

در مورد بازی که منم هنوز شروع نکردم ولی تعریف زیاد شنیدم
در مورد سیو فکر می کنم می گه که اول بازی رو باید یه بار اجرا کنی و بعد میزاره سیو رو کپی کنی
فکر کنم باید همون ریجنی که مربوط به سیوت هست هم داشته باشی

• Like
Reactions: adel3532

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
این Monster hunter رو سعی کنید با ویموت و نانچاک بازی نکنید:d
من می خواستم خرد کنم کنترل ها رو ازبس اعصابم به هم ریخت سرش:d
من خیلی کم بازیش کردم ولی بعدا شاید برم سراغش.راستی راهی نیست یه ذره این نوشته هاشو بزرگتر کنم.اصلا پیدا نیست تو تلویزیون:(

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
منم همین مشکل رو داشتم اما نه در حد خرد کردن !!!!
نه متاسفانه راهی نیست
خیلی تحویلش گرفتن بعضی از مجله ها و فک کنم فامیتسو به این بازی 40/40 داده !!!

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
راستی چندتا سوال دیگه من تازه super mario galaxy 2 رو شروع کردم و رسیدم به World 2
1-اون مدال های زردی که کنار هرکدوم از سیاره ها نشون میده چیه؟اگه همشون رو بگیریم اتفاق خاصی میفته؟
2-ستاره های سبز از کی قابل گرفتن میشن؟برای گرفتن ستاره های سبز باید دوباره به همون مراحلی که قبلا رفتیم برگردیم؟راه جدید باز میشه یا مخفیه و باید بگردیم پیدا کنیم؟
3-تاحالا فقط یکی از سیاره ها رو کامل کردم.بقیه رو حتی با وجود اینکه سکه به یارو لوماها دادم و قسمت جدید باز شد و کامل کردم باز کامل نشده.چرا؟به ستاره های سبز ربط داره؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
1-اون مدال های زردی که کنار هرکدوم از سیاره ها نشون میده چیه؟اگه همشون رو بگیریم اتفاق خاصی میفته؟
2-ستاره های سبز از کی قابل گرفتن میشن؟برای گرفتن ستاره های سبز باید دوباره به همون مراحلی که قبلا رفتیم برگردیم؟راه جدید باز میشه یا مخفیه و باید بگردیم پیدا کنیم؟
3-تاحالا فقط یکی از سیاره ها رو کامل کردم.بقیه رو حتی با وجود اینکه سکه به یارو لوماها دادم و قسمت جدید باز شد و کامل کردم باز کامل نشده.چرا؟به ستاره های سبز ربط داره؟
1. مدال ها فکر کنم بعد از پیدا کردن یه ستاره بزرگ که توی مرحله هست یه مرحله دیگه بازی می شه که نسخه سخت تر شدش هست که باید بری
2. ستاره سبز ها ستاره های مخفی هستن و همیشه هم می شه بگیریشون و زمان نداره
3. اون سکه بزرگا رو نمی گیری که مرحله سخت ها باز شده. مشکل از اینه

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
Kirby's Eipc Yarn
8.5/10
یه بازی بسیار خوب و نوستالوژیک! شخصیت کربی واقعاً بامزه و دوست داشتنی بود... طراحی هنری بازی کولاک بود. در کل حتماً بازیش کنید که خیلی خوبه... :D

Just dance 2
7.5/10
یه بازی بسیار فان که با خانواده بسیار حال میده. setlist و گرافیک بسیار خوبی داره... در کل پیشنهاد میشه با خانواده و دوستان بازی کنید، بدون اونها اصلاً حال نمیده :D

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر