Silent Hill:Shattered Memories|PS2 Version

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
Silent-Hill-Shattered-Memories.jpg

silent-hill-shattered-memories.jpg

درود
این بازی ابتدا قرار بود در انحصار Wii باشه ولی پس از مدتی (تقریبا تو اردیبهشت ماه امسال) کونامی اعلام کرد که برای PSP و PS2 هم عرضه خواهد شد .
Silent Hill:Shattered Memories خاطرات هری میسون که در جستجوی دختر گمشده اش "Cheryl" به سایلنت هیل کشیده شده را بازگو می کند و در کل داستان این بازی مربوط به وقایع Silent Hill 1 خواهد بود .
کونامی قول داده بود که Silent Hill:Shattered Memories مثل سایلنت هیل های کنسول PS2 تبدیل به اثری شاهکار و به یادماندنی شود که خوشبختانه این وعده تا کنون تحقق پیدا کرده و مجموع نمرات نسخه ی Wii بازی در سایت metacritic امتیاز خوب 77 از 100 شده و از این مهم تر اکثریت فنهای سری از این بازی کاملا رضایت داشته اند .
نسخه های PSP و PS2 هم کمتر از یک ماه دیگه در دسترس خواهند بود که امیدواریم این دو نسخه هم مثل نسخه Wii موفق عمل کنند .
Shattered Memories در یک کلام یک کلام یک تجربه ی نوستالوژیک تمام عیار از اولین Silent Hill است .
از این رو به همه ی کسانی که PS2 دارند توصیه می کنم که این بازی رو از دست ندن .
به فن های سری هم توصیه می کنم هر جوری شده این بازی رو انجام بدن چون جدای از نکات مثبتی که این بازی داره ، آخرین سایلنت هیلی خواهد بود که توش می تونید آهنگهای زیبای آکیرا یامائوکا رو بشنوید...
خودمم تا آخر این ماه بخاطر این بازی دوباره PS2 می خرم .

آخرین ویرایش:

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
این بازی الن برای wii توی بازیار هست کسی خبر نداره برای ps2 اومده هنوز یا نه

نسخه wii رو من دارم . خیلی قشنگ هست . فکر نکنم هیچ کنسولی تو این بازی به wii برسه ...

خودمم تا آخر این ماه بخاطر این بازی دوباره PS2 می خرم .

اگه پولشو داری wii بخر و با این بازی زندگی کن . چون چراغ قوه تو بازی همون ریموت هست که با تکون دادنش همه جا رو میتونی روشن ببینی !

• Like
Reactions: che-jaleb

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
اگه پولشو داری wii بخر و با این بازی زندگی کن . چون چراغ قوه تو بازی همون ریموت هست که با تکون دادنش همه جا رو میتونی روشن ببینی !
بابا وی چی چیه؟خب این بازی بالاخره یه روز تموم میشه!اون وی رو چیکار کنه؟با بازی های دیگش که نمیشه بازی کرد!چه برسه به زندگی!
100% گرافیک ps2 از نسخه ی wii بالاتره!

• Like
Reactions: ehsanservat

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
بابا وی چی چیه؟خب این بازی بالاخره یه روز تموم میشه!اون وی رو چیکار کنه؟با بازی های دیگش که نمیشه بازی کرد!چه برسه به زندگی!
100% گرافیک ps2 از نسخه ی wii بالاتره!

گیم پلی مهم تر از گرافیکه .
خب وقتی silent hill تموم شد با new super mario bros زندگی کن ! اون تموم شد با super mario galaxy ! اون تموم شد و ... کلی wii بازی داره که خیلی حال میدند .
هیچ تا حالا دقت کردی فروش wii خیلی از کنسول های دیگه بیشتره ؟؟

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
خب وقتی silent hill تموم شد با new super mario bros زندگی کن ! اون تموم شد با super mario galaxy ! اون تموم شد و ... کلی wii بازی داره که خیلی حال میدند .
گیم پلی خالی که هیچی نداره!بابا آخه مثلا یه پسر 18 ساله ps3 و 360 و ول می کنه میاد ماریو بازی کنه؟شما از 10 بازی برتر وی که معرفی می کنی 11 تاش ماریو داره!
فروش وی هر ساله داره کمتر میشه!سال پیش همیشه در صدر بود اما امسال اتفاق افتاد که سوم هم بشه!

• Like

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
این بازی رو Wii خیلی خوب کار شده و از امکانات دسته وی استفاده می کنه.
رو PS2 گرافیکش زیاد فرق نمی کنه ولی دیگه اون ویژگی های دسته ی Wii دیگه تو PS2 نیست. مثلا تو PS2 باید با آنالوگ چراغ قوه رو تکون بدی که یکم سخت میشه ولی تو وی انگار واقعا چراغ قوه تو دستته چون با حرکت دسته چراغ قوه رو می چرخونید و به اطراف نگاه می کنین.
فروش وی هر ساله داره کمتر میشه!سال پیش همیشه در صدر بود اما امسال اتفاق افتاد که سوم هم بشه!
چی؟؟ Wii فروشش اگه کم بشه میاد زیر DS که اونم ماله خود نینتندو هست.:laughing::laughing:

• Like

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
این بازی رو Wii خیلی خوب کار شده و از امکانات دسته وی استفاده می کنه.
رو PS2 گرافیکش زیاد فرق نمی کنه ولی دیگه اون ویژگی های دسته ی Wii دیگه تو PS2 نیست. مثلا تو PS2 باید با آنالوگ چراغ قوه رو تکون بدی که یکم سخت میشه ولی تو وی انگار واقعا چراغ قوه تو دستته چون با حرکت دسته چراغ قوه رو می چرخونید و به اطراف نگاه می کنین.

چی؟؟ Wii فروشش اگه کم بشه میاد زیر DS که اونم ماله خود نینتندو هست.:laughing::laughing:
میدونم DS ماله نینتندوه!چه از DS بیاد عقب چه از پلی 2،بالاخره هر ساله داره از فروشش کمتر میشه!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این بحث وی رو تموم کنید لطفا تا تاپیک زیادتر ازین منحرف نشده
اون دفه هم شما این حرف رو زدید و دوستمون جواب دادن.پر فروش بودن دلیل خوب بودن نیست
شما از کنسول وی خوشتون میاد ولی باید قبول کنید که بیشتر هارد کور ها ازین کنسول خوششون نمیاد

منم به خاطر این بازی از فروش PS2 گذشتم.
منتظر بودم تا این بازی بیاد و سری سایلنت هیل رو شروع کنم و از اولین شماره تا آخرین شماره برم

• Like

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
کلا بازی نسبت به نسخه های قبل تغییر کرده مهمترین دلیلشم اینه که بازی کلا دسته کلایمکس و از انحصار ژاپنیا در اومده حس ترس خیلی بیشتر از پیش ملموس شده دیگه سلاحت فقط موبایلو چراغ قوته با یه فش فشه که اونم فقط جنبه ی دور نگه داشتنه دشمنت اونم فقط واسه یه مدت کوتاه
اینطور که من خوندم یه ذره کوانتوم بازیم توش دخیل شده و بازی نسبت به پرسش و پاسخ های شما پایان متفاوتی خواهد داشت
خیلی خوشحال شدم واسه ps2 هم ریلیز میشه

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
خب امیدوارم نسخه pc اش هم بیاد که از زدحالی هُم کامینگ در بیایم.
نیازی نیست حتما کنسول wii داشته باشی. این بازی و با شبیه ساز دولفین روی pc می شه بازی کرد. مثه god of war 1 2 که با pcxs2 روی pc اجراش کردن. من الان نسخه wii رو دارم رو pc بازی میکنم و اون قسمت که پیچ رادیو ـه دوربین مدار بستس چیه گیر کردم نمیتونم بچرخونمش:D
البته نسخه ای که من گرفتم به عنوان pc تو بازار معرفی شده
image-1E9B_4B581E98.jpg

آخرین سایلنت هیلی خواهد بود که توش می تونید آهنگهای زیبای آکیرا یامائوکا رو بشنوید...
بدترین چیز همینه که دیگه اون نباشه.

t.a.t.u.p

کاربر سایت
Nov 12, 2009
13
  • Like

t.a.t.u.p

کاربر سایت
Nov 12, 2009
13
اول بگم که این پست در قسمت PSP هم هست ولی چون ممکنه از PS2 باز ها کسی به اون سر نزنه من دوباره اینجا گذاشتم.

این ها روش های دستیابی به پایان های سایلنت هیل هستند، کلا 5 تا پایان داره این بازی!!!
1.عشق گمشده:
برای رسیدن به این پایان از نگاه کردن به اشیا با موضوع زن و الکل خودداری کنید.
در تست شخصیت اول به سوال 3 جواب درست و به 2و5و7 جواب غلط بدید.

2.معتاد به الکل:
وقتی دکتر در مورد الکل از شما سوال میکنه جواب مناسب بدید؛ به لیوان دست آقای کافمن (دکتره) دقت کنید و در آخر به بشکه های کاراژی که توش یه قایق شکسته است نگاه کنید.
در تست شخصیت اول به سوال 2 جواب درست بدید.
در تست شخصیت 3 هم حواستون به Drunk باشه و جواب مثبت بدید.

3.ضد حال!!! ( جالب ترین پایان در عین حال ضد حال ترین اونا برای کسایی که عاشق سایلنت هیل 1 هستن!)
به هر چی عکس زن و مانکن دیدید نگاه کنید!
در تست شخصیت اول به سوال 5 درست و 7 غلط بدید و وقتی پرسید unfaithful بگین آره.
در تست شخصیت 3 به Slut جواب بعله بدین و به Virgin نوچ!
در 4 تا کلاسی که انتخاب میکنین حتما کلاس S** Ed باشه.

4.گناهکار:
در تست شخصیت 1 به سوال 1و3 جواب غلط بدید.
در تست شخصیت 3 به "Bully" و "Slacker" جواب بله بدین.

5. UFO:
این پایان خودش داستان داره!
برای رسیدن به این پایان باید حداقل 1 بار بازی رو تموم کرده باشین.
فقط اینو بگم بعد از اینکه فهمیدن موبایل دارین با شماره 555-3825 تماس بگیرین و در طول بازی 13 تا بشقاب پرنده ریز و درشت رو در جاهایی که فکرش رو هم نمیکنید پیدا کنید و ازشون عکس بگیرن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر