شما چه کنسولی دارین؟

شما کدامیک از کنسولهای زیر رو دارین؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    179

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
به نظر من بهتر هرکس یه عکس دسته جمعی از کنسولاش بزاره برای یادگاری توی سایت . اینطوری قشنگ ترم میشه تازه کلیم بابت شلوغیو بهم ریخته گیه میزهامون می خندیم .فقط کسی صحنه سازی نکنه که بگه من مرتبم . هرکس واقعیت رو بزاره .:biggrin1:

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
تا یک سال پیش و البته برای پنج سال xbox 360 داشتم یادش بخیر ... نزدیک به یه ساله که xboxone خریدم و ازش خیلی راضی هستم البته بزودی هم یه ps4 میخرم فقط بخاطر انحصاریهاش

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
مبارکت باشه کنسول های خوبی داری

ولی به نظرم ترکیب ps3با xbox oneجالبتره
تركيب ؟؟؟ خوب الان من يه 360 با وان دارم خو تركيب بهتري در نمياد
من كلا سوني رو دوست ندارم واسه همين و به خاطر quantum break وان رو خريدم ولي هنوزم با 360 ام بازي ميكنم منتظرم quantum break بياد و ديگه زندگي رو اغاز كنيم اما در صدد اينم كه ps4 هم بخرم بزار ببينيم تكليف انچارتد چي ميشه بعد

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
تركيب ؟؟؟ خوب الان من يه 360 با وان دارم خو تركيب بهتري در نمياد
من كلا سوني رو دوست ندارم واسه همين و به خاطر quantum break وان رو خريدم ولي هنوزم با 360 ام بازي ميكنم منتظرم quantum break بياد و ديگه زندگي رو اغاز كنيم اما در صدد اينم كه ps4 هم بخرم بزار ببينيم تكليف انچارتد چي ميشه بعد
فعلا ک ایکس وان توانحصاری ها بهترعمل کرده پس میتونه انتخاب خوبی باشه واسه این نسل
نسل قبل هم که اختلاف زیادنبود ولی بازم ps3به نظرم بهتربود
خودم نسل قبل هردو کنسول روداشتم اول360 خریدم خیلی عالی بود ازهمه لحاظ
بعدش واسه انچارتد رفتم سراغ ps3وخریدمش خیلی عالی بود ولی متاسفانه عمر زیادی نکرد وچراغ زردی داد و....
تا پارسال 360داشتم ولی به خاطر ارتقای کامپیوترم فروختمش الانم باpcمیرم سراغ گیم
دراینده هم اگه خواستم کنسول بگیرم میرم سراغ ایکس وان به خاطر انحصاری هاش مخصوصا فورزاروخیلی دوست دارم

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
فعلا ک ایکس وان توانحصاری ها بهترعمل کرده پس میتونه انتخاب خوبی باشه واسه این نسل
نسل قبل هم که اختلاف زیادنبود ولی بازم ps3به نظرم بهتربود
خودم نسل قبل هردو کنسول روداشتم اول360 خریدم خیلی عالی بود ازهمه لحاظ
بعدش واسه انچارتد رفتم سراغ ps3وخریدمش خیلی عالی بود ولی متاسفانه عمر زیادی نکرد وچراغ زردی داد و....
تا پارسال 360داشتم ولی به خاطر ارتقای کامپیوترم فروختمش الانم باpcمیرم سراغ گیم
دراینده هم اگه خواستم کنسول بگیرم میرم سراغ ایکس وان به خاطر انحصاری هاش مخصوصا فورزاروخیلی دوست دارم
من نسل قبل 360 رو داشتم و ز همه نظر عالي بود واسههمينمايننسل xone خريدم چون انحصاري هاش واقعا ادمو جذب ميكنه همين ryse هم كه ميگن چرته تنها بازي بود كه وقتي xone رو خريدم تو بستش به عنوان هديه بود و خيلي باهاش حال كردم و بي صبرانه منتظر quantum break ام شايد xone انحصارياش كمتر باشه اما كيفيت انحصاري هاش به مراتب بيشتر از ps4 هست

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
من نسل قبل 360 رو داشتم و ز همه نظر عالي بود واسههمينمايننسل xone خريدم چون انحصاري هاش واقعا ادمو جذب ميكنه همين ryse هم كه ميگن چرته تنها بازي بود كه وقتي xone رو خريدم تو بستش به عنوان هديه بود و خيلي باهاش حال كردم و بي صبرانه منتظر quantum break ام شايد xone انحصارياش كمتر باشه اما كيفيت انحصاري هاش به مراتب بيشتر از ps4 هست

فعلا بهترین انحصاری برای PS4 هست ....اسمشم Bloodborne

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من الان کنسول دستی nintendo ds مدل ds lite دارم

68165253254476652503.jpg

بقیه عکس ها از ds lite خودم تو تاپیک زیره

http://forum.bazicenter.com/thread93849/page52/#post3739423

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر