آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
چیزی به اسم وایرلس نیست رسما:(
شما عکس بگیر بعداز گزینه network setting تا ببینم هست یا نه
ببین به عکس توی پیوست نگاه کن باید همچنین گزینه ی برات بیاد

uppppppp
برید به بخش هک سوالتون رو مطرح کنید مرسی
============
بعدشم دوستان این قدر آپ آپ نکنید یکمی هم به فکر ما باشید ما هم زندگی خودمون رو داریم صبر کنید تا بیاییم جواب بدیم مرسی

Attachments

• connectwireless001.jpg
    connectwireless001.jpg
    6 KB · مشاهده: 8
آخرین ویرایش:

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
PHP:
***91;SPOILER***93;***91;CODE***93;***91;/CODE***93;***91;/SPOILER***93;

این دو گزینه اصلا نمیاد عکس یدونه کابل وسوکت لن رو نشون میده یعنی میگه کابل رو بزن و برو مرحله بعدی نمیدونم چرا وایرلس رو نشون نمیده ولی چشم برای اطمینان عکس میگیرم تا بهتر بتونید راهنماییم کنید ممنونم:)

آقا چجوری میتونم عکس بزارم تا شما ببینید؟؟؟؟:((

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
uppppppp

اگر دستگاهتون به فرمور بالا آپدیت شده و تمام برنامه های جلوگیری از بن رو رفته رو نصب کرده باشید مشکلی پ

PHP:

این دو گزینه اصلا نمیاد عکس یدونه کابل وسوکت لن رو نشون میده یعنی میگه کابل رو بزن و برو مرحله بعدی نمیدونم چرا وایرلس رو نشون نمیده ولی چشم برای اطمینان عکس میگیرم تا بهتر بتونید راهنماییم کنید ممنونم:)

آقا چجوری میتونم عکس بزارم تا شما ببینید؟؟؟؟:((

برای عکس گذاشتن شما میرید اول عکستون رو آپلود میکنید و بعد باید وارد این بخش بشید ... یعنی کنترل پنل خود سایت ... یه جا یه چیزی مثل پنجره کوچیک هست اونو باز میکنید و فرمت تبدیل شده ی آپلود رو داخل این بخش میزارید و تمام

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
اگر دستگاهتون به فرمور بالا آپدیت شده و تمام برنامه های جلوگیری از بن رو رفته رو نصب کرده باشید مشکلی پ

PHP:
برای عکس گذاشتن شما میرید اول عکستون رو آپلود میکنید و بعد باید وارد این بخش بشید ... یعنی کنترل پنل خود سایت ... یه جا یه چیزی مثل پنجره کوچیک هست اونو باز میکنید و فرمت تبدیل شده ی آپلود رو داخل این بخش میزارید و تمام

آقا امکان داره دستگاه من وایرلس نداشته باشه؟؟فقط کابلی باشه؟؟:(

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

PHP:

آقا امکان داره دستگاه من وایرلس نداشته باشه؟؟فقط کابلی باشه؟؟:(
نه عیر ممکنه مگر اینکه هکش کرده باشی که اونشو دیگه نمیدونم ولی اگر اروجینال باشه همه دستگاهای اروجینال دو تا گزینه دارند
بعد شما میتوانی عکستو توی یه سایته دیگه ابلود کنی و لینک اون سایت رو بذاری اینجا تا من برم ببینم

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha

نه عیر ممکنه مگر اینکه هکش کرده باشی که اونشو دیگه نمیدونم ولی اگر اروجینال باشه همه دستگاهای اروجینال دو تا گزینه دارند
بعد شما میتوانی عکستو توی یه سایته دیگه ابلود کنی و لینک اون سایت رو بذاری اینجا تا من برم ببینم

معلوم نیست حسین جان ... اگر دستگاهش باز شده باشه که ... یا هک ... ممکنه که تعمیر کار یا چیزی کیت وایرلسش رو بر داشته باشه ...

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
معلوم نیست حسین جان ... اگر دستگاهش باز شده باشه که ... یا هک ... ممکنه که تعمیر کار یا چیزی کیت وایرلسش رو بر داشته باشه ...

یعنی در دستگاه من باز شده؟آخه من دستگاه رو قبل از اینکه هک بیادخریدم البته دست دوم حدودا سال 89 بود...خودمم هکش کردم تاحالا جایی نبردم دستگاه رو...عکس گرفتم ولی مشگل آپ دارم تاحالا انجام ندادم نمیدونم چیکارکنم اما میدونم همچین گزینه ای نیست..به هرحال اگه تونستم عکسارو آپ کنم که خوب میشه ولی اگه نشد ممنونم ازتون که راهنمایی کردید :):bighug:

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
یعنی در دستگاه من باز شده؟آخه من دستگاه رو قبل از اینکه هک بیادخریدم البته دست دوم حدودا سال 89 بود...خودمم هکش کردم تاحالا جایی نبردم دستگاه رو...عکس گرفتم ولی مشگل آپ دارم تاحالا انجام ندادم نمیدونم چیکارکنم اما میدونم همچین گزینه ای نیست..به هرحال اگه تونستم عکسارو آپ کنم که خوب میشه ولی اگه نشد ممنونم ازتون که راهنمایی کردید :):bighug:
آپلود عکس

برو اینجا راحت آپ کن ...

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
والا مشکلت خیلی عجیبه.....دلایلی میتونه داشته باشه(تا حالا کنسولتون باز شده؟؟؟؟؟).....شما وقتی کاستوم میزنی گزینه ای واسه wireless نداره؟؟؟؟؟فریمورتون رو عوض کردین تا حالا؟؟؟؟

گفتم من کنسولو دست دوم خریدم ولی ازوقتی خریدم باز نشده قبلش رو نمیدونم.قبلا هم با کابل وصل میشدم مشکلی نداشتم ولی به دلایلی مجبورم الان با وایرلس وصل بشم اگه نتونم باید 20 متری کابل لن بخرم....وقتی کاستوم میزنم میره برای تنظیمات لن هیچ گزینه ای به اسم وایرلس نمیاد....دستگاه رو هم همیشه خودم فریمور عوض میکنم مشکلی هم پیش نیومده بود تاالان.....:-/

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
حالا یکاری کن، یدور مودمو با کابل به دستگاه بشناسون بعد دومرتبه برو ببین شاید مثل hdmi که اول باید با کابل avi بشناسونی، وایفایشم اینطوری باشه!! (البته بعیده چون تو گزینه هاش قطعا باید میبود) ولی امتحانش ضرر نداره

بنظر منم ممکنه دستگاهت باز شده باشه، یک نگاه به زیرش بنداز ببین پلمپ زیر دستگاه باز شده؟ درپوش پیچارو باز کن ببین سر پیچها خوردگی دارن جایه سایش پیچگوشتی روشون هست؟

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
گفتم من کنسولو دست دوم خریدم ولی ازوقتی خریدم باز نشده قبلش رو نمیدونم.قبلا هم با کابل وصل میشدم مشکلی نداشتم ولی به دلایلی مجبورم الان با وایرلس وصل بشم اگه نتونم باید 20 متری کابل لن بخرم....وقتی کاستوم میزنم میره برای تنظیمات لن هیچ گزینه ای به اسم وایرلس نمیاد....دستگاه رو هم همیشه خودم فریمور عوض میکنم مشکلی هم پیش نیومده بود تاالان.....:-/

دوست عزیز من به شما گفته بودم ..... که دستگاه حتما باز شده .... حقیقتش من خیلی با تعمیر ها گشتم و اینو میدونم که موقعیی مشتری دستگاه رو تعمیر کار میده .... تعمیر کار میگه این مشتری که به wireless نیاز نداره چون اصلا با اینترنت ایران نمیشه به طور وایرلس استفاده کرد ... برای همین که اون قطعه رو در میاره ..... و میفروشن ...... البته باز هم میگم که 50% این احتمال میدم که اینطور باشه !!!!!
حالا شما اینکار دوستمون رو که بالا گفت رو انجام بده اگر درست شد که هیچ !!!! و اگر نه هم که الام CFW شما چیه ؟؟؟؟ دانگرد کنید و به OFW 3.55 بر گردید ببیند که بازهم این گزینه میاد یا نه .....؟؟
اگر هم امد که بله مشکل از تنظیمات بود و اگر هم نیومد متاسفانه حرف من درسته ...................

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان فکر کنم تونستم عکسارو آپ کنم ببینین درست شد؟؟ممنونم

http://
دوست من الان که به عکس ها توجه کردم دیدم شما میزنی رو گزینه Easy که خودش اتوماتیک انتخاب میکنه وقتی هم اتوماتیک انتخاب میکنه خود به خود میره سراغ لن پس شما بزن روی گزینه دومی یعنی گزینه ی Custom ببین باز نمیاد گزینه Wireless

آخرین ویرایش:

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
حالا یکاری کن، یدور مودمو با کابل به دستگاه بشناسون بعد دومرتبه برو ببین شاید مثل hdmi که اول باید با کابل avi بشناسونی، وایفایشم اینطوری باشه!! (البته بعیده چون تو گزینه هاش قطعا باید میبود) ولی امتحانش ضرر نداره

بنظر منم ممکنه دستگاهت باز شده باشه، یک نگاه به زیرش بنداز ببین پلمپ زیر دستگاه باز شده؟ درپوش پیچارو باز کن ببین سر پیچها خوردگی دارن جایه سایش پیچگوشتی روشون هست؟

باکابل درست نمیشه چون گفتم قبلا باکابل وصل میشدم اگه اینطور بود که الان باید گزینش میومده.....ممنون

- - -ویرایش - - -

دوست من الان که به عکس ها توجه کردم دیدم شما میزنی رو گزینه Easy که خودش اتوماتیک انتخاب میکنه وقتی هم اتوماتیک انتخاب میکنه خود به خود میره سراغ لن پس شما بزن روی گزینه دومی یعنی گزینه ی Custom ببین باز نمیاد گزینه Wireless

نه گزینه کاستوم رو که میزنم میره برای تنظیمات لن و یه سری عدد ورقم و ****** واین چیزا و اصلا گزینه وایرلس نمیاد که نمیاد....به هر حال از همه دوستان ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر