آشنایی بیشتر با psp بازها

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
مور مورم میشه

دیگه نتونستم دووم بیارم.
من هادی آقا گل گلابم
متولد 67
شماره شناسنامم خیلی باحاله چون توش هم 13 داره هم 7
عاشق پی اس پی ام اما چون پولامو جمع کردم Ps3 خریدم فعلا تا 2 هفته دیگه Psp بی Psp
از فوتبال متنفرم. به نظرم مفتش گرونه
فیلمای هارور دوست دارم یه جورایی میونم با دخترا خوب نیست اما استثنا ار هیلاری داف خیلی خوشم میاد فیلماشم دوست دارم.
ورزشای رزمی هم به نظرم حرف نداره(چون یه دفعه یه لگد خورد تو فکم یه دندونم شکست)هیجانش بالائه
از همه اینا گذشته عاشق سرعت پس در نتیجه بازیه مورد علاقمم ماست وانتد با کربن هست
والسلام نامه تمام

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
دیگه نتونستم دووم بیارم.
من هادی آقا گل گلابم
متولد 67
شماره شناسنامم خیلی باحاله چون توش هم 13 داره هم 7
عاشق پی اس پی ام اما چون پولامو جمع کردم Ps3 خریدم فعلا تا 2 هفته دیگه Psp بی Psp
از فوتبال متنفرم. به نظرم مفتش گرونه
فیلمای هارور دوست دارم یه جورایی میونم با دخترا خوب نیست اما استثنا ار هیلاری داف خیلی خوشم میاد فیلماشم دوست دارم.
ورزشای رزمی هم به نظرم حرف نداره(چون یه دفعه یه لگد خورد تو فکم یه دندونم شکست)هیجانش بالائه
از همه اینا گذشته عاشق سرعت پس در نتیجه بازیه مورد علاقمم ماست وانتد با کربن هست
والسلام نامه تمام
ایشالا هر چه زوتر بخری
اگه خریدی burn out رو یادت نره

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
با اجازه دوستان دیدیم همه خودشونو معرفی کردن گفتیم ماهم بیاییم
اسمم حامد هست 2 ماهه دیگه 18 سالم تموم میشه و وارد 19 سال میشم
هنوز وقت نکردم دیپلم رو بگیرم وقتی 3 تموم شد 13 درس داشتم برای شهریور و کم کم پاس کردم تا الان که خرداد هست 2 تا مونده که فردا اولیشه که نمیرم امتحان بدم صبح ساعت 8 نمیتونم بیدار بشم ( تا صبح دارم psp بازی میکنم )

خیییییلی شرم 3 دبیرستان یکی از معلمارو با تخم مرغ زدم که البته طرحش از من بود یه نفر دیگه خر کردیم زد طرفش که شانس اورد خورد به تخته اون درس تا اخر سال 3 تا معلم عوض کرد

عاشق بازی و درس ریاضی هستم عشقم بازی price of prsian هست اولین کامپیوتری گرفتم سیستم عاملش win3.2 بود که بازی price of persian روی فلاپی داشتم باهاش بازی میکردم ( عجب هالی میداد )

تمام کنسول هارو از اتاری تا ps3 یک بارم که شده باهاشون بازی کردم که به نظر من بهترینشون wii بود که وقتی بازی میکنی اخر تووهمه اگر خدا پولی رسوند اولین کاری میکنم یدونه میگیرم

ارزومه یه روز برای مسابقات بازی بتونم شرکت کنم مخصوصا بازی Generals

زیاد اهل فیلم نیستم

ببخشید زیاد چرتو پرت گفتم اگرم غلط املایی داشتم شرمنده :blushing:

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
سلام
من فرشاد 15 سال دارم.
در ساری زندگی می کنم ولی در اصل تهرانیم.
از عید psp دارم فقط هم به خاطر metal gear خریدمش!!!:)
زیاد هم چرت و پرت می گم برای همین هم مدیران گل:-"یه super spammer زیر id نوشتن.:blushing:

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
خب...بهروز هستم، 21 سالمه يعني پاييز امسال مي رم داخل 21، دوسال كنكور شركت كردم دفعه اول كه رفتم تو باقاليا!دفعه دومم كه امسال باشه منتظر نتيجه ام ببينم چه گندي زدم:cheesygri

دليلم براي خريد psp همه بازيهاش بود و همينطور چون كنسول روياهاي من بود(از بچگي ارزوي همچين كنسولي با اين قابليت ها رو داشتم ، هميشه فكر مي كردم ايا كنسولي مي ياد كه گرافيك خيلي خفني داشته باشه و من اونو بتونم با خودم همه جا ببرم كه خوب يه روز ديدم اين فكرم به واقعيت پيوست؛ (با تشكر از سوني!)، يك وسيله قدرتمند كه مهمترين خصوصيتش قابل حمل بودنش هست.

بيشتر اهنگ با سبك ترنس گوش مي دم ولي وقتي تو حسم آهنگهاي آروم مثل سياوش قميشي البته قديمياش جديداش خراب كرده، گوگوش اونم قديميها و از خارجي ها انريكه ، برايان و بلو و تركيه اي مصطفي سندل رو گوش مي دم.

عاشق سكوت و تنهايي هستم.

علاقه شديدي به گيم داشتم البته الانم دارم ولي نه به اون شدت يكم سردتر شدم و شايد روزي 2 ساعت هم بازي نكنم !در حالي كه تا همين 2 سال پيش نصف روزم با گيم پر مي شد!(بدليل يه سري مسائل عشقي كه برام پيش اومد...شديدا توصيه مي كنم تو اين سن دنبال اين قضايا نريد بمن كه خيلي ضربه زد مثلا داخل ورزش وزنم از 95 كيلو اومد روي 78 كيلو در عرض يك سال و متاسفانه از هدفم كه پيشرفت تو رشته بدنسازي بود خيلي دور شدم يا باعث شد خيلي اخلاق و رفتارم تغيير كنه طوري كه اطرافيانم شك مي كنن من همون بهروزي كه 1 ساعت رو زمين بند نمي شد باشم!!!... خلاصه بسوزه پدر عاشقي كه اين جوونارو دونه دونه پرپر مي كنه!!!:cheesygri ...ولي خدا رو شكر الان دارم بهتر مي شم...بگذريم)

از خريد psp خيلي راضيم ولي پشيمونم كه 360 خريدم چون اوني كه فكر مي كردم از آب در نيومد.

از بازي هاي تو سبك شوتر خيلي بدم مي ياد....بيشتر از بازي هاي سري كراش، تيكن، متال گير،اويل، تامب رايدر، توئيستد متال، بازي هاي ورزشي EA Sports ، و باقيش تو امضام مشخصه :love: خوشم مي ياد.

اعتقاد دارم كه روند بازي ها خيلي مسخره شده و هدف بازي سازا مثل گذشته روي گيم پلي خلاصه نمي شه و فقط فكر در امد خودشونن بخاطر همين تمام بازي هاي شاهكاري كه شاهدشون بوديم و با شورو شوق بازي سازا همراه مي شدن با اومدن نسل جديد كنسولارنگ ديگه اي به خودشون گرفتن به خاطره ها پيوستن مثل كراش يا كراك يا ري من يا سونيك يا اويل 1 كه بنظر من از اويل 4 خيلي بهتر بود و ... واقعا از ps1 به بعد غير از MGS و DMC بازي ديگه اي نبوده كه برام خاطره بشه و ازش لذت ببرم.

بيشتر به قسمت گفتگوي ازاد و مخصوصا psp سر مي زنم چون احساس مي كنم بچه هايي كه تو اين قسمت هستن(psp) پاك و صادق ترن (خاكي ترن)بهر حال اگرم من اشتباه مي كنم جوش كه اينطوري نشون مي ده.

زياد تايپ كردم خستم شد!
با آرزوي شادي و موفقيت براي همتون.اميدوارم هيچوقت افسرده و بيحال نباشيد مثل من!

بچه ها يه خواهش دارم لطفا به صاحب تاپيك و موضوع تاپيك احترام بزاريد، حداقل يكم به موضوع اصلي كه معرفي خودتون هست بپردازيد همراه بااونم چيز اضافه اي خواستيد بگيد.
چون من الان اين 5-6 صفحه رو مي خوندم فقط حدود 8 نفر خودشون رو درست و حسابي معرفي كرده بودن.ممنون.:love:

آخرین ویرایش:

ma)-(di

کاربر سایت
May 16, 2007
160
نام
مهدی
بچه ها يه خواهش دارم لطفا به صاحب تاپيك و موضوع تاپيك احترام بزاريد، حداقل يكم به موضوع اصلي كه معرفي خودتون هست بپردازيد همراه بااونم چيز اضافه اي خواستيد بگيد.
چون من الان اين 5-6 صفحه رو مي خوندم فقط حدود 8 نفر خودشون رو درست و حسابي معرفي كرده بودن.ممنون.
سلام ...
آقا بهروز منم از همونايي هستم كه توي چند صفحه اول خودم رو كامل معرفي كرده بودم !! :cheesygri:biggrin1:
اما، به دليل مسائل امنيتي نميتونم بيشتر توضيح بدم كه چه اتفاقي افتاده !! جبر زمونه ست ديگه!، به آدم وفا نميكنه . . .
:biggrin1:
البته منم فقط و فقط به بخش PSP سر ميزنم. :p
در ضمن امضاء هاي من هميشه بي‌نظير بوده و هست. :biggrin1::love:

آخرین ویرایش:

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
علاقه شديدي به گيم داشتم البته الانم دارم ولي نه به اون شدت يكم سردتر شدم و شايد روزي 2 ساعت هم بازي نكنم !در حالي كه تا همين 2 سال پيش نصف روزم با گيم پر مي شد!(بدليل يه سري مسائل عشقي كه برام پيش اومد...شديدا توصيه مي كنم تو اين سن دنبال اين قضايا نريد بمن كه خيلي ضربه زد مثلا داخل ورزش وزنم از 95 كيلو اومد روي 78 كيلو در عرض يك سال و متاسفانه از هدفم كه پيشرفت تو رشته بدنسازي بود خيلي دور شدم يا باعث شد خيلي اخلاق و رفتارم تغيير كنه طوري كه اطرافيانم شك مي كنن من همون بهروزي كه 1 ساعت رو زمين بند نمي شد باشم!!!... خلاصه بسوزه پدر عاشقي كه اين جوونارو دونه دونه پرپر مي كنه!!! ...ولي خدا رو شكر الان دارم بهتر مي شم...بگذريم)

منم دچار این مسائل شدمو وزنم از 105 اومد به 85 در عرض 2 ماه
خودمو کشتم تا لاغر بشم الانم بخاطر رژیم سختی که داشتم و استرسی که واسه این قضیه داشتم بیشتر از نصف موهام ریخت
خیلی ناراحتمو خیلی پشیمون
خیلی چیزارو از دست دادمو خیلی چیزارو بدست نیاوردم از جمله اونو
ای کاش میتونستیم زمانو برگردونیمو همه چیو از نو بسازیم
اما اگر هم میشد مطمئن نیستم دو باره این راهو واسه چیزی یا کسی که بهش اعتقاد داشتم طی نکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر