Assassin's Creed 2

V E R G I L

کاربر سایت
Dec 31, 2008
27
نام
پویا ورجیل
برو Page 1 همه توضيحات رو داده Dragon <
من توضیحی ندیدم راجع به اینکه چه جوری بگیرمش.
خواهشا یکی کمک کنه:dاین یه دونه فقط مونده.چه جوری بگیرمش؟!
Feather%20-%20Florence%20SMN%208--article_image.jpg

amirh67

کاربر سایت
Aug 23, 2008
21
نام
امیر
دوستان عزیز سلام
از کاربر Dragon تشکر می کنم راهنمای کاملی بود.

من بعد از اینکه بازی رو تموم کردم شروع به گرفتن اچیومنت ها کردم. حالا چجوری می تونم اچیومنت Fly Swatter رو بگیرم؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
amir 67 شما باید این اچیو را زمانی که داونچی ماشین پرنده رو بهمون میده و میگه باید برای اینکه اوج بگیری از بالای آتیش ها رد شوی بگیری و در او موقع معمولا چند سرباز رو پشت بام ها هستش و با زدن دکمهactionبا لگد میزنیشون!همین

amirh67

کاربر سایت
Aug 23, 2008
21
نام
امیر
amir 67 شما باید این اچیو را زمانی که داونچی ماشین پرنده رو بهمون میده و میگه باید برای اینکه اوج بگیری از بالای آتیش ها رد شوی بگیری و در او موقع معمولا چند سرباز رو پشت بام ها هستش و با زدن دکمهactionبا لگد میزنیشون!همین

jalk جان ممنون از جوابتون. نحوه گرفتنش رو متوجه شدم ولی همونطور که در پست قبل هم گفتم من بازی رو تموم کردم. حالا راهی هست که بشه این مرحله رو دوباره بری؟

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
jalk جان ممنون از جوابتون. نحوه گرفتنش رو متوجه شدم ولی همونطور که در پست قبل هم گفتم من بازی رو تموم کردم. حالا راهی هست که بشه این مرحله رو دوباره بری؟

نه . فقط مثل من و کسایی که دوچاره همین مشکل شدن . . .

باید بازی رو دوباره بری تا همون مرحله که کاری رو که می خواد انجام بدی

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
باو:D این اچیو منت lighting strike که اینجوری نیست!(حد اقل من اینجوری نگرفتمش)اولای بازی انقدر تو فلورانس دویدم تازه هم از دیوار بالا پایین شدم هم به مردم خوردم بعدشم نوشت اچیومنت آنلاکد!

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام بچه ها من 99 تا پر رو گرفتم و دنبار آخری هستم تو منو میگه تو قسمت san polo district تو ونیز حالا یکی بگه ای منطقه کجاست:d

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
سلام دوستان...

همه عكس ها در پست 1 پاك شده اند....كسي هست كه اونا رو داشته باشه؟

در صورت امكان عكس ها رو درست كنيد.

سايتي نيست كه اين نقشه ها رو داشته باشه؟

با تشكر...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر