cIOS38 rev15

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
ممکنه این ورژن بر روی wii شما خوب کار نکنه . که البته با نصب ورژن های قبلی می تونید بازگردید .
یوزرهای زیادی هم گفته اند که بر روی wii اونها خوب کار نکرده ...
به هر حال این ورژن 15 هستش که خیلی ها منتظرش بودند ...
تا روزهای بعد هم احتمال آپدیت شدن و رفع ایرادها هستش و اگه ریلیز جدیدتری اومد اینجا می زارم ...

http://www.megaupload.com/?d=G3LNZMHF

تغییرات :

Code:
- DVD+DL support fixed.
- DIP plugin improvement (NSMB may work a bit better).
- ES plugin optimized.
- FAT module bugs fixed.
- FFS plugin bugs fixed.
- EHCI module optimized.
- Fixed bug in Installer.
- Miscellaneous changes.

آخرین ویرایش:

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
این طور که من در سایت ها خوندم . Waninkoko یه جورایی کم آورده !
مثل اینکه با نصب این ورژن neogamma به مشکل برمی خوره ... و در بعضی بازی ها ارور 001 میاد .
Waninkoko بعد از کمی بحث با wiipower ( سازنده neogamma ) و بیان اینکه نمی تونه وقت زیادی برای این کار بزاره عنوان تاپیک cIOS38 rev15 رو به آخرین ورژن ios38 تغییر می ده ( این طور که سایتش رو دیدم کلا حذفش کرده ! )
الان هم یه پست داده با عنوان "خداحافظ wii" !

امیدوارم که این طور نباشه و یا حداقل یک نفر کدهاش رو برای ورژن های بعدی آپدیت کنه ...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
بچه ها این Cios رو نصب نکنین به جای اینکه نرم افزار های اجرای بازی بهتر کار کنن بدتر هم میشن. مثلا با نصب CIOS REV15 بازی COD:MW دیگه نمیاد در صورتی که با rev14 راحت اجرا میشه.
الان بهترین سیستم پیشنهادی برای وی ایناس:
سیستم منو 4.2 - Cios rev 14 - مودچیپ مجازی (virtual chip)

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
علی جون پس با این حساب 4.2 کاملا مورد تایید است(البته با اون هکه دیگه)
راستی علی drivekey که بهتره
میگم اخه روش اموزش یا خبر یا هر چیز دیگه ی این VM تو هیچ جایی نیست (عجیبه نه:))

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
الان بهترین سیستم پیشنهادی برای وی ایناس:

نه . الان بهترین سیستم می تونه 4.1 باشه ( پایین تر هم باشه مهم نیست . ولی برای ساپورت HCSD خوبه . ) 4.2 به این دلیل خوب نیست که هنوز مطلبی در مورد سیستم منوی ورژن بالاتر داده نشده و ممکنه آپدیت از 4.2 مشکل ساز باشه . البته راههایی برای دانگرید داده شده ولی در بعضی wii ها هم گزارش شده که دانگرید از 4.2 مشکل ساز بوده ... بهترین کار اینه که روی 4.1 بمونیم تا خبرهای تازه داده بشه ...

در مورد مودچیپ مجازی هم اگه منظورت همون کپی خور نرم افزاری ه آره . به نظر من هم بهتره .
البته بازی nsmb از روی دیسک بر روی wii کپی خور نرم افزاری نمیاد ( با usb میاد ) . بعد از اینکه ورژن 15 از cios38 اومد روی بعضی wii ها nsmb از روی دیسک اجرا شد و روی بعضی ها هم اجرا نشد .

ولی خوب یه بازی ه دیگه ! بهتر همونه که از usb اجراش کنیم تا اینکه پول خرج modchip بکنیم ...

cios هم بستگی به سیستم داره . مثلا روی سیستم من 14 با چند بازی هنگام لود مشکل داشت که بعد از نصب ورژن 13 درست شد . ولی روی بعضی سیستم ها 14 بهتر کار می کنه ...

ویرایش :

من چند جا خوندم که نوشته این ریلیز رسمی از cios38 15 نیست . این ریلیز wiisos از سورس کد های Waninkoko هستش . درسته که Waninkoko با wii خداحافظی کرده ! ولی گویا قراره ریلیز رسمی رو چند هفته بعد بیرون بده ...

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
وقتی یه فریمور همه ی بازی ها رو میاره پس بهترینه.
من با virual chip همه ی بازی ها رو میارم حتی New mario رو پول زیاد هم خرج نمیشه واسه نصبش. فقط 10 تومنه.
علی جون پس با این حساب 4.2 کاملا مورد تایید است(البته با اون هکه دیگه)
نظر من اینه. حالا شما اگه دوست داری رو همون 3.2 بمون.
راستی علی drivekey که بهتره
اون NSMB رو دانلود کردی؟؟
با چیپت اومد؟؟ نتیجه رو بگو که ببینیم کدوم بهتره البته باید قیمتشون رو هم در نظر گرفت.

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
من که دیگه خسته شدم از بس گفتم اجرای بازی ها به ios مربوطه نه سیستم منو . به هر حال مهم اینه که یوزرها این رو بفهمند که مطمئنا اونهایی که منطق سرشون می شه ( مثل دوستمون dani8gb ) قبول کردند که بازی های جدید نیاز به ios دارند نه سیستم منو ... شما هم قبول نکردید مهم نیست ...

من با virual chip همه ی بازی ها رو میارم حتی New mario رو پول زیاد هم خرج نمیشه واسه نصبش. فقط 10 تومنه.

شما که از سایت های gbatemp و wiihacks بالاتر نیستید !

Code:
For Disc-Loader Users (no ModChip, only cIOS):
-Some Confirmations that it works with cIOS rev15, and various Disc-Loaders (USBLoader GX, NeoGamma)

تاریخ ویرایشش برای دیروز هستش . نوشته که بازی ها در بعضی سیستم های با cios38 r15 اجرا شده . پس با r14 ,r13 و virual chip ! و غیره اجرا نمی شه ! شما چه طور تونستید با r14 اجرا کنید ؟!

منبع :
http://gbatemp.net/index.php?showtopic=189802

Code:
For Disc-Loader Users:
-No Confirmation here. Looks like it won't work right now.

این منبع هم چون اجرای بازی ها به صورت 100% بر روی r15 اجرا نشده اجرای بازی از روی دیسک رو رد کرده ...

منبع :
http://www.wiihacks.com/wii-games/28589-guide-new-super-mario-bros.html

ضمنا من هر دو سایت gbatemp و wiihacks رو گشتم چیزی در مورد virual chip پیدا نکردم ! ممنون می شم لینک این روش خواص هک کردن رو بدید ...
البته در بعضی از سایت های غیر معتبر و زبان غیر انگلیسی این کلمه بود که منظور اونها کپی خور نرم افزاری بود نه روش خاصی برای هک ...

طبق این منابع شما دارید اطلاعات غلط می دید و دارید آپدیت کردن 10 تومنی wii توسط خودتون رو تبلیغ می کنید . پس خواهشا تاپیک من رو خراب نکنید و اطلاعات غلط ندید .

محل دیگه ای رو برای تبلیغ خودتون پیدا کنید ...

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سعی کنید با منظق و از روی داده های صحیح بحث کنید در غیر این صورت شرمنده دوستان خواهیم شد!

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
نظر من اینه. حالا شما اگه دوست داری رو همون 3.2 بمون.
اون NSMB رو دانلود کردی؟؟
با چیپت اومد؟؟ نتیجه رو بگو که ببینیم کدوم بهتره البته باید قیمتشون رو هم در نظر گرفت.
نه من که الان 4 دارم
منتظرم NSMB رو دان کنم بعد بکنم 4.1
البته من موفق نشدم فایل MODIFY رو دان کنم اون 90 تاییه دان شده

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من که دیگه خسته شدم از بس گفتم اجرای بازی ها به ios مربوطه نه سیستم منو . به هر حال مهم اینه که یوزرها این رو بفهمند که مطمئنا اونهایی که منطق سرشون می شه ( مثل دوستمون dani8gb ) قبول کردند که بازی های جدید نیاز به ios دارند نه سیستم منو ... شما هم قبول نکردید مهم نیست ...

شما که از سایت های gbatemp و wiihacks بالاتر نیستید !

Code:
For Disc-Loader Users (no ModChip, only cIOS):
-Some Confirmations that it works with cIOS rev15, and various Disc-Loaders (USBLoader GX, NeoGamma)

تاریخ ویرایشش برای دیروز هستش . نوشته که بازی ها در بعضی سیستم های با cios38 r15 اجرا شده . پس با r14 ,r13 و virual chip ! و غیره اجرا نمی شه ! شما چه طور تونستید با r14 اجرا کنید ؟!

منبع :
http://gbatemp.net/index.php?showtopic=189802

Code:
For Disc-Loader Users:
-No Confirmation here. Looks like it won't work right now.

این منبع هم چون اجرای بازی ها به صورت 100% بر روی r15 اجرا نشده اجرای بازی از روی دیسک رو رد کرده ...

منبع :
http://www.wiihacks.com/wii-games/28589-guide-new-super-mario-bros.html

ضمنا من هر دو سایت gbatemp و wiihacks رو گشتم چیزی در مورد virual chip پیدا نکردم ! ممنون می شم لینک این روش خواص هک کردن رو بدید ...
البته در بعضی از سایت های غیر معتبر و زبان غیر انگلیسی این کلمه بود که منظور اونها کپی خور نرم افزاری بود نه روش خاصی برای هک ...

طبق این منابع شما دارید اطلاعات غلط می دید و دارید آپدیت کردن 10 تومنی wii توسط خودتون رو تبلیغ می کنید . پس خواهشا تاپیک من رو خراب نکنید و اطلاعات غلط ندید .

محل دیگه ای رو برای تبلیغ خودتون پیدا کنید ...
من نمی دونم مشکل شما کجاست. من اومدم گفتم چه جوری میشه یه بازی رو که همه توش موندن رو اجرا کرد. الان من چجوری به شما ثابت کنم که با cIOS rev 14 بازی New Super Mario رو اجرا کردم؟؟ حتما باید یه لینک بدم که یه نفر تو سایت GBATemp یا WiiHacks با شرایط من اجرا کرده؟؟ من حاظرم هر جور شما راحتین اثبات کنم که من این بازی رو اجرا کردم. حالا بگین شما که از فلان و فلان که بالاتر نیستین...
آقا جان اینجا فروم هست محلی برای بحث و تبادل نظر در مورد بازی ها و اجرای اونها و ... دلیل نمیشه که چون تاپیک رو شما زدید پس متعلق به شماست و من نمی تونم چیزی بگم. اطلاعاتی که من می دم کاملا درست هست.
طبق قوانین من حق دارم تو امضام هر چیزی که خواستم بزارم تو چهار چوب قانون سایت. اگر احیانا فکر می کنید که پست من تبلیغاتی بوده یا مغایر با قوانین سایت هست خیلی راحت می تونید کلید آگاه کردن مدیریت از تخلف رو بفشارید...

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
متن من :

البته بازی nsmb از روی دیسک بر روی wii کپی خور نرم افزاری نمیاد ( با usb میاد )

جواب شما :

من با virual chip همه ی بازی ها رو میارم حتی New mario

من گفتم با دیسک نمیاد و شما در پست بعد گفتید من همه بازی ها رو حتی New mario رو میارید ! نمی خوای بگی که منظورت usb بوده ؟! همون طور که در پست زیر گفتی که بازی از روی دیسک اجرا می شه :

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=26215

این بازی 2 روزه که اومده و اولش اصلا نمی تونستن با وی بدون مودچیپ اجراش کنن اما الان با این روش می تونی بازی رو پچ کنید و هم با دیسک و هم با هارد بیارین.

آقا جان اینجا فروم هست محلی برای بحث و تبادل نظر در مورد بازی ها و اجرای اونها و ... دلیل نمیشه که چون تاپیک رو شما زدید پس متعلق به شماست و من نمی تونم چیزی بگم. اطلاعاتی که من می دم کاملا درست هست.

پست شما دو قسمت هست : یک قسمتش اطلاعات اشتباه و یک قسمت هم تبلیغ . شما نظر دادید و من هم جواب دادم ، اینجا فروم هست محلی برای بحث و تبادل نظر در مورد بازی ها و اجرای اونها و ... دلیل نمی شه که چون شما اطلاعات غلط می دید و قبول هم نمی کنید من نظرم رو نگم !

اول می گید که بازی از روی دیسک اجرا می شه و بعد هم اسم روشی به اسم "virual chip" میارید که باهاش می شه این بازی رو اجرا کرد . در حالی اصلا چنین کلمه ای وجود نداره !

من با امضای شما مشکلی ندارم با این مشکل دارم :

حتی New mario رو پول زیاد هم خرج نمیشه واسه نصبش. فقط 10 تومنه.

فکر نمی کنم نیاز به توضیح باشه !!!

دکمه گزارش تخلف رو که زدم ! من جواب اطلاعات اشتباه شما رو دادم ...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
عزیز من، من گفتم با دیسک آوردم بازم میگم میارم تو تاپیکشم نوشتم با دیسک میاد. حالا مشکل شما چیه؟؟
حتی New mario رو پول زیاد هم خرج نمیشه واسه نصبش. فقط 10 تومنه.
اینو خودتون نوشتید؟؟ اصلا معنی میده؟؟!!
اگه اینجوری باشه منم میام هر چیزی دلم بخواد می نویسم و نقل قول میکنم.

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
جمله تو نقل قول رو سرچ کن ! پیداش می کنی ...

کل حرف من اینه :

بازی nsmb از روی دیسک بر روی wii کپی خور نرم افزاری نمیاد

شاید wii شما کپی خور سخت افزاری باشه . نکته اینجاست که شما دقیقا بعد از همین پست که من نقل قول کردم بازی رو اجرا کردید و هیچ حرفی از نوع کپی خور شدن دستگاهتون نگفتید ... می خواستید بگید بازی که من می گم اجرا نمی شه شما اجرا کردید ...

من هر چی می گم شما یه چیز دیگه می گی و جاهایی رو که دوست داری جواب می دی . ( ما آخر سر نفهمیدیم این "virual chip" از کجا اومده !! )

به همین دلیل هم دیگه جواب نمی دم و قضاوت رو می زارم به عهده خواننده ...

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من فقط رو ویه خودم تست نکردم تو ویه بدون مودچیپ سخت افزاری هم میاد.
این مثل بحث آپدیت می مونه که شما چون boot2 نداری و می ترسی آپدیت کنی میگی همون 3.2 بهترینه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر