Call Of Duty: MW2 | XBL

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
من یه سوال داشتم:

چه وقت های برای بازی کردن COD4 انلاین میشین؟؟

ممنون
الان دیگه کسی cod4 بازی نمیکنه.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

راستی من بعد از 4 ماه دوری از MW2 امروز برگشتم >:d<

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من امروز بعد مدت ها وارد شدم به نظر خودم زودتر سرچش تموم میشد و گیم پیدا می کرد...مولتی پلیرش بدیش اینه سیستم کلنی خوب نداره....تو ایران کلن نیست؟:d

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
آقا به ما گفتن نوب اسمه یه گله تو آفریقاحالا اینجا به چه کسای میگن نوب ؟
منظورت اینه که نوب یعنی چی؟
به طور خلاصه به کسی میگن نوب که مثلا خیلی ادعای بازی کردن میکنه و موقع انلاین بازی کردن هیچی بلد نیست و کلا میزنه بازی همه رو هم خراب میکنه! توی این مایه ها کلا!:d

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
منظورت اینه که نوب یعنی چی؟
به طور خلاصه به کسی میگن نوب که مثلا خیلی ادعای بازی کردن میکنه و موقع انلاین بازی کردن هیچی بلد نیست و کلا میزنه بازی همه رو هم خراب میکنه! توی این مایه ها کلا!:d
یه قانون کلی می گه:همه نوبن مگر این که خلافش ثابت بشه.:d
ولی خداییش خارجیا خیلی نوب ترن.تو ایران کم پیدا می شه کسی که بازیش خوب نباشه.من خودم سعی می کنم بیشتر با خارجیا بازی کنم.با اینکه پینگمون خوب نیست ولی خب نوبن دیگه:d

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
یه قانون کلی می گه:همه نوبن مگر این که خلافش ثابت بشه.:d
ولی خداییش خارجیا خیلی نوب ترن.تو ایران کم پیدا می شه کسی که بازیش خوب نباشه.من خودم سعی می کنم بیشتر با خارجیا بازی کنم.با اینکه پینگمون خوب نیست ولی خب نوبن دیگه:d
ما که بیشتر از همین ایرانیا نوب بازی دیدیم!! از کانگورو (!) بگیر تا دراز کش نوب! تازه اسمشم حرفه ای بودن میزارن =)) :|

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
ما که بیشتر از همین ایرانیا نوب بازی دیدیم!! از کانگورو (!) بگیر تا دراز کش نوب! تازه اسمشم حرفه ای بودن میزارن =)) :|
حق با شماست.
خودم به شخصه هروقت با ایرانیا بازی می کنم اعصابم خرد می شه.اخه نمی دونم این هنره که همش بشینی یه جا بقیه بیان از جلوت رد بشن بکشیشون.ولی تو خارجیا هم من کم کسی دیدم که راش کنه.کمپ هم که بکنن چندتا ناسزا:dمیگی اروم میشی.ولی با ایرانیا این کار رو هم نمی شه کرد.

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
یه مشکلی پیش اومده وقتی می خوام join بشم تعداد اعضای اونلان رو 0 نشون می ده قبلا با یک ایرانی تو پارتی جوین شدم از اون موقع اینجور شده تو منوی مشخصاتم هم چیزی مشخص نیست که ازش خارج بشم

قبلا 13000 نفر نشون میداد اما الان 0/0 هست چطور مشکل رو حل کنم

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
نوب به افرادی میگن که مثل یکی از دوستان ما
یه جای مپ چرت میزنن
صدای پا که میا EXP رو بر میدارن و ........
یا علی
البته منم که با اونوریا بازی می کنم از این کارا می کنمااااااااا

:)):)):))

summer jangi

کاربر سایت
Jun 16, 2010
82
نام
af6in
تمام کسایی که نوک توب میزنن نوبن اما همه ی نوبا توب نمیزنن بعضی هاشونم کمپره بالفطره هستن
اما بدتر ازینا اونایی هستن که لابی رو با چاله میدون اشتباه میگیرن و با بد دهنی که نشان دهنده ی فرهنگ خانوادگیشونه بهانه گیری میکنن برای نوب بازی
نظر شما جیه؟:-/
من معمولا این افرادو avoid یاcamplaint میکنم

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
یه آدم .... ( هر چی خواستین بزاری جاش ) امروز که یکی از ایرانی ها اینوایت کرد رفتیم باهاشون بازی کردیم
یه موشت جوجه تازه به دوران رسیده من نمیدونم اینا کین از کجا اومدن که مثلا بچه پایتخت هست ولی اصلا شعروش درکش فهمش به یه آدمی که توی شهری به این بزرگی نمیخورد هر چی از این .... بگم کم گفتم
مردک هیچی بلد نیست اومده میگه Noob !! با اینکه خودش Score ش 0 هست آخه مردک چجوری روت شد اینا رو به منی بگی که یا همیشه اول بودم یا فوقش دوم !

حالا این آقا زورش گرفته من نزاشتم Kill بده برگشته هر چی از دهنش در اومده به من میگه !! مرد حسابی 4 5 سال من تو LIVE ام ( نه به صورت ثابت ) چجوری به توی که همش 190 گیمر سکور داری روت شد بیایی فحش بدی ؟ حیف که من تو حال نشسته بودم و خانواده دور برم نشسته بود وگرنه میدوسم چی جوابش بدم
در کل خواستم بگم واقعا چقدر ما ایرانی ها بی جنبه ایم چقدر بچه های پایتخت با این ادعاشون آدمای مضخرفین ! خیلی ناراحتم الان واقعا حالم گرفت آشغال صفتی بیش نبود این آدم
به قول فریدون بعضی ها از نعمت پدر و مادر محرومن این آقا جزوشون !
بازی بلد نیسی ؟ بهت فشار میاد هیچی نیستی ؟ دسته رو بزار کنار دیگه هم نیا LIVE واقعا متاسفم براش ( برات )
یوزرش هم : AfterConcern یه چیزی تو همین مایه !

• Like
Reactions: M A X

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
سلام
والا ما كه انچنان تجربه لايو نداريم ولي تو اين 7 ،8 ماه يه چيزي رو فهميدم كه:
مسخره كردن ديگران =بزرگ جلوه دادن خودشون
كم هم نيستن مطمئنا همه تو لايو با اين جور ادما برخورد كرديم
من خودم به شخصه براي اين ميام تو لايو كه چند ساعت خوش بگذرونم (وقت بگذرونم)،نه اين كه كلكل كنم و اعصاب خودم رو به هم بزنم ،جالب اينجاست تا به همچين ادمي چيزي بگي دهان مبارك رو باز ميكنه و شخصيت خانوادگيش رو نشون ميده!!!
اما خوب بعضي لابي ها هم هست كه ميريم توش يه ساعت بازي ميكنيم، شوخي ميكنيم ،ميخنديم ميريم بيرون .

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
...
در کل خواستم بگم واقعا چقدر ما ایرانی ها بی جنبه ایم چقدر بچه های پایتخت با این ادعاشون آدمای مضخرفین ! خیلی ناراحتم الان واقعا حالم گرفت آشغال صفتی بیش نبود این آدم
به قول فریدون بعضی ها از نعمت پدر و مادر محرومن این آقا جزوشون !
بازی بلد نیسی ؟ بهت فشار میاد هیچی نیستی ؟ دسته رو بزار کنار دیگه هم نیا LIVE واقعا متاسفم براش ( برات )
یوزرش هم : AfterConcern یه چیزی تو همین مایه !

هستن اين طور ادما ولي الان داري ميگي بچه هاي پايتخت به استثنا هم بذار!!

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
میگم کسی هنوز هست بیاد کال بزنیم؟
من تازه شروع کردم و لولم 16ه
حالم هم بهم خورد از بس با این حارجیا با لگ بازی کردم، یارو را نایف میکنی یهو با گلوله تقی میزنه
بعد با کیل کم میبینی، یارو اصلا ندیدتت، یهو از پشت سر که میای حواسش جمع میشه و قبل از نایف کردن یه خشاب 50 تایی روت خالی میکنه
به هر حال

GT: Black Idea
Name: Navid

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر