معرفي اعضاي سايت

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
نام : حسین
ورزشهای مورد علاقم : فوتبال ، والیبال و بسکتبال
علاقه مندی ها : بازی های کامپیوتری ، سفر ، خانواده ، مدرسه :D
بازی های کامپیوتری مورد علاقم : red dead redemption , L.A Noire , Rockestar series games , crysis 2 , FIFA , Batman , Spider Man
شغل : والا ما شغلی نداریم بیشتر وقتا رو بیرونیم وقتی هم مدرسه شروع میشه بیشتر وقتا مدرسه ایم .
درضمن بگم که به فیلم و سریال های خارجی هم شدیدا علاقه دارم .
سریال های مورد نظر ( ایرانی ) : پاورچین ، نقطه چین ، مسافران ، ساختمان پزشکان
سریال های مورد نظر ( خارجی ) : Fringe , The modern Family , The Big Bang Theory:d, The Walking Dead , Supernatural , American Horror Story , The Vampire Diaries
خوانندگان مورد علاقم ( ایرانی ) : شادمهر عقیلی ، فرزاد فرزین ، شهرام شکوهی و ...
خوانندگان مورد علاقم ( خارجی ) : Whitney Housten , Usher , Pitbull , Jennifer lopez
بازیگران مورد علاقم ( ایرانی ) : بهرام رادان ، رامبد جوان ، محمدرضا گلزار ، امین حیایی ، مهران مدیری ، جواد رضویان ، علی صادقی ، یوسف تیموری ، رضا شفیعی جم و ...
بازیگران مورد علاقم ( خارجی ) : Brad Pitt , Johnny Depp , Emma Stone , Jennifer Aniston , Angelina Jolie , Jackie Chan , Jet li & ...
تیم های مورد علاقم : پرسپولیس ، لیورپول ، رئال مادرید

آخرین ویرایش:

Quick2D

کاربر سایت
Sep 28, 2012
3
سلام.
اسم من شهروزه. 25 سالمه و شغلم برنامه نویسی بازی های کامپیوتری هست.
و به محض اینکه بتونم تاپیک ایجاد کنم :d براتون خبرهای جالبی دارم.

توتی

کاربر سایت
Oct 24, 2012
29
نام
علی اکبر
درود

درود بر شما
لاحول و لاقوة الا بالله العلی العظیم

من کوروش هستم!
20 ساله از تهران
علایقم
هری پاتر + آ اس رم + فرانچسکو توتی + دنیه له دروسی + بازی های کامپیوتر!
ارت‍ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش
علی الخصوص نیروی زمینی ارتش علی الخصوص تر! بخش هوانیروز
دانشجوی سال دوم تهیه! د.ا.ا.ع
اینجانب به شددددددددددددددددددت ایران دوست و بیگانه ستیزم!
به شدت به موسیقی اصیل و کلاسیک ایران بوم علاقه مندم
اساتید شجریان و بنان و قوامی و قربانی و عهدیه و ایرج رو دوست دارم
سبک تلفیقی بیژن مرتضوی رو دوست دارم
به شدت اهل شعر و ادب هستم
شعرای سنتی و حماسی مثل حافظ و فردوسی و ... که جای خود دارند
شعرای معاصر عارف قزوینی رو به شدت دوست دارم ایرج میرزا و رک گویی هاش (با اینکه مخالف عارفه) عالیه
فروغ فرخزاد هم خوبه بعضی شعراش!
سایر علایقم!
سرتیپ دادبین
سرتیپ محمدی فر
سرلشگر سلیمی
سرهنگ خسروی
تیمسار شهید محمود افشارطوس
سرگرد شهید سخایی
و.............
از بازی های هری پاتر و رسیدنت اویل و igi لذت میبردم!!
سپاس!

reza1386

کاربر سایت
Oct 4, 2012
23
نام
reza
سلام
اسمم رضا
جام خونمون
سنم زیاد نیست
سرگرمیم فیلم های پرفروش و بازی های پرفروش تر
اومدیم اینجا ببینیم حال و هوای اینجا بهتره یا پردیس.:)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
سریال های مورد نظر ( خارجی ) : Fringe , The modern Family , The Big Bang Theory:d, The Walking Dead , Supernatural , American Horror Story , The Vampire Diaries
خوانندگان مورد علاقم ( ایرانی ) : شادمهر عقیلی ، فرزاد فرزین ، شهرام شکوهی و ...
خوانندگان مورد علاقم ( خارجی ) : Whitney Housten , Usher , Pitbull , Jennifer lopez
یاخدااااااا!! ما 14سالمون بود نمیدونستیم اصلا جنیفر لوپز چی چی هست:dحالا الان بماند

amir c

کاربر سایت
Oct 28, 2012
11
نام
امیر
سلام
امیر
هفت/مرداد/1372
قزوین-زیباشهر (دانشجوهای تهران اکثرا میدونن کجاس)
گیمر (همه ی بازی هارو بازی نمیکنم ولی از یه بازی خوشم بیاد شاید چند سال بکوب همونو بازی کنم)
عشقم بازی استراتژیک (کلا بازی های تیمی) بعدش ماشین
ادمینِ پیچ: StreetCustomsIran
بازی هایی که الان روشونم: Needforspeed World onlion - Anno 2070 - Future Soldier - Age of Mythology

Xbox: فقط Rio با کشتی کج با رفیقا

music: فقط زدبازی
:x

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
یاخدااااااا!! ما 14سالمون بود نمیدونستیم اصلا جنیفر لوپز چی چی هست:dحالا الان بماند
داش آدم پست های این 15-14 ساله های سایتو میخونه دچاز از هم گسختگی -گریختگی_شکستگی میشه:D
جالبه خواننده و بازیگر و .. مورد علاقه همه اجنبی ست:D

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
داش آدم پست های این 15-14 ساله های سایتو میخونه دچاز از هم گسختگی -گریختگی_شکستگی میشه:D
جالبه خواننده و بازیگر و .. مورد علاقه همه اجنبی ست:D

دوست عزیز کی گفته همه خارجی هستند ، اون تعداد بازیگرای ایرانی که نوشتم بوقن :| :d

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
اسم: محمد مهدی............ اینجا اونجا همه جا >:)
علایق: Video Games, Horror Films, Action Films, Music & Anime
پس همونطور که گفتم بشدت از فیلم های ترسناک و اکشن و موزیک خوشم میاد که البته ناگفته نماند که این علاقه ی بیش از حد ام به فیلم های ترسناک اخرش باعث شد که فیلم بشدت حال بهم زن و چندش اور Dead Alive رو ببینم که هنوز هم صحنه های چندش اور این فیلم یادمه :-&
ترسناک ترین فیلمی که تا حالا دیدم هم فیلم Emilly Rose Exorcism ( جن گیری امیلی رز ) بود که براساس واقعیت هم بود و اونقدر ترسناک بود که بعضی از صحنه هاشو جلو میبردم و رد میکردم
بهترین فیلم های اکشن هم به نظرم فیلم های ارنولد هستند
و ناگفته نماند که ارادات و علاقه ی زیادی هم نسبت به الوکارد نقش اول انیمه ی Hellsing دارم
از همه جور اهنگی که خوب باشه هم خوشم میاد ولی بیشتر از موسیقی های سبک پاپ, راک و متال خوشم میاد
و تا سر حد مرگ عاشق و دیوونه ی Britney Spears هستم و حاظرم جون ام رو براش فدا کنم و خواننده ی مورد علاقم هم ایشون هستش
و بعد از بریتنی هم بیشتر از مدونا و الویس پرسلی و مایکل جکسون خوشم میاد
از همه ی بازی های شبیه ساز ورزش رسلینگ هم خوشم میاد و همچین بسیار از سری مورتال کمبت هم خوشم میاد و از بازی های اکشن مثل دویل مای کری هم خوشم میاد یجورایی
بهترین بازی زندگی ام هم Alice: Madness Returns بود و واقعا بهترین بازی ای بود که در عمرم بازی کرده بودم با اون اتمسفر و داستان بسیار فوق العاده اش
با اینکه فن ایکس باکس هستم و حاظرم برای ایکس باکس با طرفدارهای سونی جنگ جهانی کنم ولی احساسی نسبت به سری هیلو ندارم
و بشدت هم از کریتوس و سری انچارتد و دیگر بازی های انحصاری سونی نفرت دارم
و از ماریو بروس هم بشدت نفرت دارم با اون قیافش
سرعت اینترنت ام هم 128 هستش

B3HNAM.M

کاربر سایت
Apr 15, 2011
288
نام
بهنام
بهنامم:D

سنمم 17 شایدم 18

ادمین کنسول هکس:D