اجرای بازی های Gamecube

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
سلام .آقا دسته گیم کیوب کجا تو توپخونه دارند ؟ من که 2-3 ماه هست که دنبالشم ولی پیدا نکردم. اگه سراغ دارید ممنون میشم آدرس بدید
سلام تو پاسا‍ز لباف از در كه وارد ميشي اولين مغازه دست راست اسمش دقيقا خاطرم نيست ولي مغازه ايه كه وسايل عهد عتيق داره و هميشه هم شلوغه اون بيست سي تايي دسته داره كه اميدوارم به كارت بياد
نكته : اسم مغازه رو حتما برات گير ميارم :x:x:x

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
سلام دوستان
من شديدا دنبال بازي رزيدنت اويل 4 گيم كيوب هستم (مال خودم اولين مرحله بعد از كشتن گاندوي اره بقي به دست قفل ميكنه:((:((:(()x)x)x) اگر هر كدامتان اين بازي رو داريد يا كسي رو ميشناسيد كه داشته باشه و براي منم رايت كنه من به هر قيمتي خريدارم تو رو خدا كمكم كنيد تا به حال چند بار از اينترنت دانلود كردم و همه همين اشكال رو داشتند ممنون ميشم كمكم كنيد حتما اين بازي رو ميخوام و بينهايت محتاجش هستم :">:">:">
با تشكر از همه شما :x:x:x

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
سلام دوستان
من شديدا دنبال بازي رزيدنت اويل 4 گيم كيوب هستم (مال خودم اولين مرحله بعد از كشتن گاندوي اره بقي به دست قفل ميكنه:((:((:(()x)x)x) اگر هر كدامتان اين بازي رو داريد يا كسي رو ميشناسيد كه داشته باشه و براي منم رايت كنه من به هر قيمتي خريدارم تو رو خدا كمكم كنيد تا به حال چند بار از اينترنت دانلود كردم و همه همين اشكال رو داشتند ممنون ميشم كمكم كنيد حتما اين بازي رو ميخوام و بينهايت محتاجش هستم :">:">:">
با تشكر از همه شما :x:x:x

سلام من خودم 2 تا گيم كيوب داشتم همين مشكل رو هم داشتم تو بازي اويل 4 همون اول كه اره برقي رو ميزديم فيلم نشون ميداد تنها راهي هم كه داشت بايد موقع فيلم سريع فيلم رو رد ميكرديم البته بازي من كپي مالزي بود از اين ميني دي وي دي معمولي نبود كپي مالزي اما اين مشكل براي بازي اويل 4 هميشه بوده

بهترين كار اينه كه شما بازي دانلود شده رو روي دي وي دي بزرگ رايت كنين و اون قسمت قاب بالاي گيم كيوب رو بردارين و راحت با دي وي دي بزرگ بازي كنين نميدونم ميدونين يا نه كه گيم كيوب اگه درش هم باز باشه دي وي دي رو ميخونه

آخرین ویرایش:

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
سلام من خودم 2 تا گيم كيوب داشتم همين مشكل رو هم داشتم تو بازي اويل 4 همون اول كه اره برقي رو ميزديم فيلم نشون ميداد تنها راهي هم كه داشت بايد موقع فيلم سريع فيلم رو رد ميكرديم البته بازي من كپي مالزي بود از اين ميني دي وي دي معمولي نبود كپي مالزي اما اين مشكل براي بازي اويل 4 هميشه بوده

بهترين كار اينه كه شما بازي دانلود شده رو روي دي وي دي بزرگ رايت كنين و اون قسمت قاب بالاي گيم كيوب رو بردارين و راحت با دي وي دي بزرگ بازي كنين نميدونم ميدونين يا نه كه گيم كيوب اگه درش هم باز باشه دي وي دي رو ميخونه
دوست من ميشه بگي چطور بايد فيلم رو رد كنيم چون من رد هم كه ميكنم قفل ميكنه تو رو خدا كامل توضيح بده :x:x:x

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
رد كردن فيلم خوب همون استارت و همون سلت بود رو دسته شما تنها راحت اينه كه يدون اويل 4 كپي مالزي گير بياري من از پشت شهرداري گرفته بودم راه ديگه هم اينه بالاي قاب دستگاه رو برداري با دي وي دي بزرگ بازي كني كه خيلي بهتره چون يني دي وي دي ها كه كپي ميكني مشكل دارن با گيم كيوب

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان مثل اینکه میشه بازی های گیم کیوب رو مثل بازی های خود Wii از روی هارد اکسترنال اجرا کرد
دوستانی که سر رشته دارن میشه یه توضیحی بدن که من الان کنسولم 4.2 هست می تونم این کار رو بکنم یا نه
این لینک اموزش هست که بسیار ساده و راحته
http://www.instructables.com/id/How-to-play-Gamecube-backups-on-your-wii-without-a/#step1

make

کاربر سایت
Sep 13, 2010
111
نام
hamid
سلام تو پاسا‍ز لباف از در كه وارد ميشي اولين مغازه دست راست اسمش دقيقا خاطرم نيست ولي مغازه ايه كه وسايل عهد عتيق داره و هميشه هم شلوغه اون بيست سي تايي دسته داره كه اميدوارم به كارت بياد
نكته : اسم مغازه رو حتما برات گير ميارم :x:x:x
دوست عزیز میشه شماره تلفن این مغازه بهم بدی چون من شهرستانم باید زنگ بزنم سفارش بدم

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
سلام.
من میخوام بازی RE 2 و RE 3 نسخه GameCube رو Downld کنم . میشه با Wii اجرا کرد؟ اگر اره کار خاصی باید انجام داد؟
باید کنترلر گیم کیوب داشته باشی
بعد ویت مودچیپ داشته باشه یا بتونه بازیه کپی وی رو از روی دیسک اجرا کنه
همین!

• Like
Reactions: Biohazard

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
Wiiـیم کپی خور نرم افزاری هست. نمیشه؟!
من گفتم: "یا بتونه بازی های کپ رو از روی دیسک اجرا کنه"
اگه وی شما کپی نرم افزاری هست و درایو هم از سری جدید نیست و می تونه بازی کپی از روی دیسک اجرا کنه پس می تونی بازی گیم کیوب اجرا کنی
در ضمن، به مموری گیم کیوب هم احتیاج داری

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
من گفتم: "یا بتونه بازی های کپ رو از روی دیسک اجرا کنه"
اگه وی شما کپی نرم افزاری هست و درایو هم از سری جدید نیست و می تونه بازی کپی از روی دیسک اجرا کنه پس می تونی بازی گیم کیوب اجرا کنی
در ضمن، به مموری گیم کیوب هم احتیاج داری

اهان!:d
اره دیسک بازی رو با همون برنامه ی NeoGamma اجرا میکنه.
خیلی ممنون!

• Like
Reactions: pspbaz

ziz

کاربر سایت
Sep 26, 2010
26
دوستان کسی دسته و مموری اصل گیم کیوب داره
من خریدارم
شرمنده من نمی تونم توی فروشگاه تاپیک درست کنم اینجا گفتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟