بحث در مورد بازیهای کپی Gba

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
خب من دیدم که قسمت Gba بی کار مونده گفتم اقلا اینجا هم یه فعالیتی داشته باشیم ( البته اگه کسی بیاد اینجا!!! ) من دیدم که توی قسمت Ds دارن از بازیهای کپی حرف میزنن و ممکنه که حرف از این هم بشه که بازیهای Gba رو از کجا باید دانلود کرد و... برای همین گفتم که اونجا برای Ds هست و درست نیست که از Gba حرف بزنیم. برای همین اومدم اینجا این تاپیک رو زدم تا در مورد بازیهای کپی و سایتهایی که میشه اونجا رو دانلود کرد صحبت کنیم.

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
این جوری که من سرچ کردم فهمیدم میشه همین رامهای 2-4-8 تا 32 مگابایتی رو مفتی دانلود کرد
بعد ریخت رو فلش کارتها
که این رامها وقتی وارد کارت میشن حجمشون زیاد میشه تا 512 مگابایت
حالا من این سوال رو دارم که فلش کارت Flash Advance Xtreme 1 Giga bit Card
تو تهران هست ؟چنده؟البته بگم 2و4 گیگا بیتیش هم هست(بیت نه بایت)

• Like
Reactions: Sega_genesis

lost angel

کاربر سایت
Dec 11, 2006
171
نام
امین
برید اینجا:
http://www.grn.dl.am/

اون بالا قسمته GBA
مث همون سایتیه که تو قسمته دی اس گفتم
کامل تر از این جایی رو پیدا نمیکنید

البته واسه من فیلتره و حوصله ی surfing ندارم وگرنه لینک مستقیمشو میدادم :cheesygri

• Like
Reactions: Sega_genesis

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
چند سوال راجبه GameBoy Micro

1: GameBoy Micoro هم مثل GameBoy Advanced و از همون مدل کارتريج ها میخوره ؟!
2: حدود قيمت هر کارتريج چقدر هست !؟
3: راه حلی برای کپی کردنش اومده !؟
4: صحبت هايی پيرامون استفاده از فلش کارت بود ، به این معنی که فلش کارت رو داخل دستگاه قرار میديم و رام هارو میريزم داخلش ؟ ( در GameBoy Micro هم میشه ؟ )
5: قيمت GameBoy Micro در تهران رو دارين ؟

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
چند سوال راجبه GameBoy Micro

1: GameBoy Micoro هم مثل GameBoy Advanced و از همون مدل کارتريج ها میخوره ؟!
2: حدود قيمت هر کارتريج چقدر هست !؟
3: راه حلی برای کپی کردنش اومده !؟
4: صحبت هايی پيرامون استفاده از فلش کارت بود ، به این معنی که فلش کارت رو داخل دستگاه قرار میديم و رام هارو میريزم داخلش ؟ ( در GameBoy Micro هم میشه ؟ )
5: قيمت GameBoy Micro در تهران رو دارين ؟

جواب سوالات 3 - 4 - 5 رو کسی نمیدونه !؟

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
یک جواب کلی می دم امیدوارم کامل باشه

برای گیم بوی هم کاریجهای مختلفی وجود داره که میتونی ROM &MUSIC&MOVE داخلشون ریخت و بازی کرد یا MP3 گوش کرد فیلم هم می شه ببینی ونوع دستگاه فرقی نمی کنه حتی رو دی اس هم کار می کنه قیمتش حدود 30 دلاره ولی تو ایران 65 هزار تومان قیمت گیم بوی میکرو در تهران 115 هزار تومانه

Sorrow

کاربر سایت
May 20, 2007
43
نام
Koorosh Esbati
میتونید محل فروش این کارتریج های کپی خور کردن رو بگید ؟ من کلی بازی دی ال کردم ولی هر چی میگردم کارتریج پیدا نمیکنم.

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
میتونید محل فروش این کارتریج های کپی خور کردن رو بگید ؟ من کلی بازی دی ال کردم ولی هر چی میگردم کارتریج پیدا نمیکنم.
یعنی خود کارتریج خام میخوای که بازیهایی که دانلود کردی بریزی روش؟!
070.gif

k.tom

کاربر سایت
Aug 29, 2010
31

شما باید یه super card تهیه کنی (تو توپخونه بگردی هست) .
یه نرم افزار داره و باید بازیهای که دانلود می کنی رو به فرمت که super card می خونه تبدیل کنی، اون موقع دیگه حله می تونی راحت بازی کنی.
این هم یه عکس از super card

Medias.JPG

>:d<

Sorrow

کاربر سایت
May 20, 2007
43
نام
Koorosh Esbati
سلام
من بازی هاش رو چند تایی دانلود کردم ولی کارتریج خام یا همون سوپر کارت یا همون فلش کارت GBA رو نتونستم پیدا کنم. امروز هم توپخونه بودم . دوستان اگه آدرس مغازه ای چیزی دارید یا کمکی میتونید بکنید بگید . ولی کلا خودم میدونم چنین چیزی وجود داره نمیدونم از کجاگیر بیارم.
در ضمن کسی از دوستان بازی های دست دوم GBA نداره ؟

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
سلام
من بازی هاش رو چند تایی دانلود کردم ولی کارتریج خام یا همون سوپر کارت یا همون فلش کارت GBA رو نتونستم پیدا کنم. امروز هم توپخونه بودم . دوستان اگه آدرس مغازه ای چیزی دارید یا کمکی میتونید بکنید بگید . ولی کلا خودم میدونم چنین چیزی وجود داره نمیدونم از کجاگیر بیارم.
در ضمن کسی از دوستان بازی های دست دوم GBA نداره ؟
پیدا کردی به منم خبر بده! کاشکی زودتر از این موضوع با خبر میدم و میتونستم از DSLite برای بازی کردن بازی‌های GBA استفاده کنم
cd08785a.gif

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
سلام
عزیز دل من پیشنهاد میکنم اگه برای NDS میخوای در صورت امکان دنبال EZ-Flash 3-in-1 باشی.
بدون هیچ تبدیل و مشکلی بازیهای GBA رو میتونی اجرا کنی. شیوه کار هم اینه که ROM های مربوط به GBA را روی رم DS میریزی و سپس بکمک نرم افزار رابط که مانند یک Homebrew برای DS اجرا میشه میتونید بازی رو روی رم دائمی و یا موقت بارگذاری کنید و بازی کنید.
البته در Firmware های جدید اکثر فلشکارتها از این فلش کارت پشتیبانی میشه و بصورت مستقیم میتونید بازیتون رو بارگذاری کنید و نیاز به نرم افزار رابط نداره.
خوبی دیگه این فلشکارت اینه که وقتی بازی رو روی حافظه دائم بارگذاری کردید میتونید بعد از اون بدون استفاده از فلشکارت، DS رو روشن و GBA بازی کنید.

همچنین قابلیت Rumble (لرزش) و Ram Expansion داره؛ البته Rumble در بعضی بازیها پشتیبانی میشه و خیلی کیفیت نداره، و همچنین از رم اضافی میتونید برای بعضی بازیهای Homebrew و یا Nintendo DS Browser استفاده کنید.

این قطعه حدود 19 دلار قیمت داره؛ من حقیقتش از یکی از سایتهای چینی به کمک یک فروشنده تونستم این قطعه رو دریافت کنم.

http://wiki.gbatemp.net/wiki/3_in_1_Expansion_Pack_for_EZ-Flash_V

موفق باشید.

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
سلام
عزیز دل من پیشنهاد میکنم اگه برای NDS میخوای در صورت امکان دنبال EZ-Flash 3-in-1 باشی.
بدون هیچ تبدیل و مشکلی بازیهای GBA رو میتونی اجرا کنی. شیوه کار هم اینه که ROM های مربوط به GBA را روی رم DS میریزی و سپس بکمک نرم افزار رابط که مانند یک Homebrew برای DS اجرا میشه میتونید بازی رو روی رم دائمی و یا موقت بارگذاری کنید و بازی کنید.
البته در Firmware های جدید اکثر فلشکارتها از این فلش کارت پشتیبانی میشه و بصورت مستقیم میتونید بازیتون رو بارگذاری کنید و نیاز به نرم افزار رابط نداره.
خوبی دیگه این فلشکارت اینه که وقتی بازی رو روی حافظه دائم بارگذاری کردید میتونید بعد از اون بدون استفاده از فلشکارت، DS رو روشن و GBA بازی کنید.

همچنین قابلیت Rumble (لرزش) و Ram Expansion داره؛ البته Rumble در بعضی بازیها پشتیبانی میشه و خیلی کیفیت نداره، و همچنین از رم اضافی میتونید برای بعضی بازیهای Homebrew و یا Nintendo DS Browser استفاده کنید.

این قطعه حدود 19 دلار قیمت داره؛ من حقیقتش از یکی از سایتهای چینی به کمک یک فروشنده تونستم این قطعه رو دریافت کنم.

http://wiki.gbatemp.net/wiki/3_in_1_Expansion_Pack_for_EZ-Flash_V

موفق باشید.
موقعی که DS گرفتم دنبال همین قطعه رفتم، حتی یه نوع دیگه از R4 بود که میتونست ماله GBA اجرا کنه ولی بازم اونو پیدا نکردم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر