اجرای بازی های Ps1 در Psp

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
برای اجرای بازی های Ps 1 در Psp شما باید از سیدی های بازی های Ps1 ایزو بگیرید و بعد اون را کانورت کنید و در قسمت گسم داخل مموری کپی کنید .برای اجرا شما اول باید F.w Psp رو به Oe-b اپگرید کنید و...
سعی میکنم اموزش رو براتون بزارم (یکم دردسر داره ولی راحته)

آخرین ویرایش:

only_khodam_1988

کاربر سایت
Nov 26, 2006
122
نام
M_M_K_1988
ميلاد جان
من يه چندتا سؤال دارم ..
يكي اينكه با چي بايد اين بازي هارو كانورت كنيم
يكي ديگه هم اينكه اين كه گفتي آپديت كنيد ميشه فيروم وار اصلي دستگاهمون ؟
ممنون ...

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
یعنی بازی های Ps1 رو باید به بازی های Psp تبدیل کنیم (بازی ها از قسمت گیم داخل مموری باید اجرا بشن)
اره , در باره ی Oe که توضیح دادم!
-برنامه های راحتتری هم برای کاورت کردن اومد , اگه نتونستید سعی میکنم تا امشب یا فردا اموزشش رو بزارم

آخرین ویرایش:

dadasalam

کاربر سایت
Oct 19, 2006
331
توسط همه ی نرم افزار های write می شه با WINISO این طوریه
وارد منوی action میشی و گزینه Make ISO From CDROM را کلیک می کنید
و بعد گزینه save را میزنید و حالا شما از سی دی ISO گرفته اید حالا میتوانید ان را در psp خود کپی کنید

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
توسط همه ی نرم افزار های write می شه با WINISO این طوریه
وارد منوی action میشی و گزینه Make ISO From CDROM را کلیک می کنید
و بعد گزینه save را میزنید و حالا شما از سی دی ISO گرفته اید حالا میتوانید ان را در psp خود کپی کنید
:p اینجوریام نیست اقا دادای گل . این فقط برای Iso گرفتن از روی Cd هستش ! منظور من کانورت به فرمت قابل اجرا در PSP یعنی pbp هست ;) سعی میکنم اموزش رو بنویسم .

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
میشه زوتر بگی دلمونو آب میندازی که silent hill بازی میکنی
بعد آموزششو نمینویسی
البته ببخشیدا پس چرا تاپیک زدی که دلمونو بسوزونی
میزاشتی هر موقع وقت نوشتن آموزششو داشتی تاپیکشم میزدی

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
طریقه ی تبدیل کردن بازی های Ps1 به Psp

طریقه ی تبدیل کردن بازی های PS1 به PSP

برای اینکار شما احتیاج به برنامه های زیر دارید:
popstation
cygwin1
مهمترین چیز : و در اخر شما احتیاج به بازی Hot Shots Golf 2 برای PS1 در PS3 دارید , که خودش شامل 2 فایل با نام های eboot و keys هستش

آموزش : (من راه اصلی رو اموزش میدم , یکم سختر هستش برای راحتی میتونید از برنامه های nice GUI یا different GUI استفاده کنید)
اول cygwin1 را دانلود کرده وبعد در پوشه ی system32 در پوشه ی windows خودتون کپی کنید .
پوشه ای که در ان برنامه ی popstation هست را در جایی کپی کنید کنید , حالا شما باید 2 فایلی را که با دانلود HSG2 بدست اوردید رو در پوشه ای که برنامه ی popstation هست کپی کنید و نام فایلی که با پسوند pbp هست یعنی eboot را به base تغییر دهید.
حالا فایل popstation رو باید اجرا کنید . پسوند این فایل exe هست ولی با دبل کلیک باز نمیشه برای اجرای فایل , روی start کلیک کنید و run را اجرا کنید بعد از باز شدن پنجره ی جدید تایپ کنید cmd و بعد اینتر روبزنید , پنجره ی Command Prompt ضاهر میشه که در اینجا شما باید مسیر popstation رو مشخص کنید و ان را اجرا کنید ولی قبل از اجرا باید iso خودتون هم مشخص کنید.
مثلا شما برنامه ی وپوشه ی popstation رو تو درایو c قرار دادین پس باید تایپ کنید :
C:\popstation\popstation isoname.iso
Popstation اول نام پوشه است
Popstation دوم نام برنامه (اگر پسوند exe هم نزاشتین ایرادی نداره)
Isoname هم اسم بازی شما هست (بجای این اسم بازی رو بنویسید و پسوند iso هم حتما بزارید)
و بعد دکمه ی اینتر رو بزنید برنامه شروع به تبدیل فایل میکند.

29w9tfp.jpg

بعد از پایان عملیات با تایپ exit برنامه رو ببندید . حالا وارد پوشه ی popstation بشید میبینید که یک فایل جدید با نام eboot ساخته شده است .
برای اجرای بازی فایل eboot و keys رو توی مموری داخل پوشه ی games (یه پوشه با نام بازی بسازید) کپی کنید .
حالا بازی رو میتونید اجرا کنید.

نکته :
برای اجرای بازی ها باید fw oe-b رو نصب کرده باشید
بهترین نوع برای اجرا NTSC و JAP هست
تمامی بازی ها با عکس HSG2 هست که اشکالی رو پیش نمیاره (میشه این رو هم تغییر داد)
تمامی سیو ها HSG2 هستند (مشکلی پیش نمیاد)
میتونید از برنامه های مختلف و با فرمت های مختلف از سیدی بازی ایمیج بگیرید ولی بهتره نوع فرمت iso باشه

دانلود ها :
Popstation - (این برنامه داخل OE-B هم هست)
popstation with a nice GUI
popstation with a different GUI
Cygwin1
HotShots یا بازی های دیگه ی تبدیل شده به PS3 (لطفا در مورد این فایل به من پیغام ندید , سرچ کنید ترنتش هست)

فعلا این بازی ها رو بدون مشکل اجرا کردم :D
Ace Combat 2
007 Racing
C-12
Crash Bandicoot 3
Crash Collection
Crash Bash
Crash team racing
Dead Or Alive
Die Hard
Driver
Dino Crisis 2
Earth Worm Jim 2
Final Fantasy 7
Final Fantasy 9
Gran Turismo 2
Grand Theft Auto 2
Harvestmoon: Back To Nature
Metal Gear Solid
Medal of Honor
Mortal Kombat 4
Need for Speed 3
Need For Speed Hot Pursuit
Resident Evil 1
Resident Evil 2
Resident Evil 3
Silent Hill
Tekken 3
Tomb Raider
Time Crisis
Twisted Metal 2
WWF wrestlemania

ویرایش :
اینم لینک دانلود hsg2 به صورت ترنت با 140 مگابایت حجم !
http://www.torrentspy.com/torrent/985017/PSP_POPstation_Full

آخرین ویرایش:

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
میلاد جان برای اجرا داخل فولدر game فولدر دیگه درست کنیم به هر اسمی که شد؟؟؟ در ضمن چه جوری میشه iso درست کرد؟؟؟

آخرین ویرایش:

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
من الان CD بازی هایه ps1 رو دارم چیکار باید بکنم ؟:confused:
من اون بالا توضیح دادم که ! از cd بازی ps1 یه ایزو بگیر بعد کارای بالا رو انجام بده
میلاد جان برای اجرا داخل فولدر game فولدر دیگه درست کنیم به هر اسمی که شد؟؟؟ در ضمن چه جوری میشه iso درست کرد؟؟؟
اره , باید پوشه های مختلفی درست کنید که بازی هایی رو که کانورت میکنید توی اون پوشه ها قرار بدید
از برنامه های achol120 و یا UltraISO میتونید استفاده کنید

روشی که من گفتم روش اصلی (ولی مشکل) هست این روش رو گفتم که شما به موضوع احاطه داشته باشید و بفهمید که قضیه ی کانورت کردن چیه ! ولی روش های خیلی اسون تر هست که وقتی برنامه رو اجرا میکنید شما مسیر iso رو میدید و دکمه ی کانورت رو میزنید :D یکی از بهترین برنامه ها برای این کار POPstation GUI هستش .

only_khodam_1988

کاربر سایت
Nov 26, 2006
122
نام
M_M_K_1988
آقا ميلاد با برنامه Win Rar نميشه از Cd يه فايل Iso گرفت
فكر كنم اگه اونجوري بشه از همه روش هايي كه شما فرمودين آسون تر باشه ...
راستي از آقا Hooman خبري نيست ؟.؟.؟....

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
سلام من مسافرتم اشالا بیام در حدمتتون هستم
اره میلاد راست میه من حودم دارم ps1 میزنم ولی حیلی اسونتر از اونی که فکر میکنید
میلاد جون کامل توضیح میده فکر میکنید سحته ولی حیلی راحته با همون برنامه ای که میلاد کفت POPstation GUI بازی رو کانورت کنید و بعد داحل فولدر کیم کبی کنید و اجرا کنید البته بعضی از بازی ها باید game id شونو عوض کرد که حتما توضیح میدم
موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر