اجرا بازی های جدید psp که به فریمور 5.55 یا 6.00 احتیاج دارند بر روی فریمور های 5.50gen-b ;5.03

360deg

کاربر سایت
Aug 27, 2009
47
نام
masoud
من چندتا مشکل دارم. 1:داخل فایل DECRYPTOR چیزی به نام Eboot.bin ساخته نمی شه.:confused: 2:وقتی برنامه رو اجرا میکنم و بعد X میزنم آخرش مینیویسه canot decript game...... توی بازی Soul Carlibur.... دستگاه 3000 5.3 m33

360deg

کاربر سایت
Aug 27, 2009
47
نام
masoud
من چندتا مشکل دارم. 1:داخل فایل DECRYPTOR چیزی به نام Eboot.bin ساخته نمی شه.:confused: 2:وقتی برنامه رو اجرا میکنم و بعد X میزنم آخرش مینیویسه canot decript game...... توی بازی Soul Carlibur.... دستگاه 3000 5.3 m33

یکی جواب بده من تو کف بازیممممممممممممممممممممممممممممممممم:hurted1:

360deg

کاربر سایت
Aug 27, 2009
47
نام
masoud
یکی جواب بده من تو کف بازیممممممممممممممممممممم مممممممممممم:hurted1:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
فک کنم باید بیخیال شیم بریم 6.02 کنیمو بزنیم تو کار umd
سلام به همگی..
نه دوستان چی چی رو بیخیال شین همه راحت دارن بازی های جدید رو اجرا می کنن درسته رو بعضی بازی ها کار نمیده اما در ورژن جدید برنامه ی Game DECRYPTOR
این مشکل رفع شده و شما راحت می تونید همه ی بازی ها رو اجرا کنید اینم لینک دانلود برنامه ورژن 2:
http://rapidshare.com/files/287275753/Game-Decrypter-PSPGo.ir.rar

با این ورژن 2 خیلی از بازی هایی که اجرا نمیشن درست شده و شما کافی فقط به جای اینکه از ورژن 1 این برنامه استفاده کنید این ورزن رو توی مموری psp تون بریزید...
موفق باشید!

Omidhiphop

کاربر سایت
Mar 2, 2008
212
نام
امید
سلام به همگی..
نه دوستان چی چی رو بیخیال شین همه راحت دارن بازی های جدید رو اجرا می کنن درسته رو بعضی بازی ها کار نمیده اما در ورژن جدید برنامه ی Game DECRYPTOR
این مشکل رفع شده و شما راحت می تونید همه ی بازی ها رو اجرا کنید اینم لینک دانلود برنامه ورژن 2:
http://rapidshare.com/files/287275753/Game-Decrypter-PSPGo.ir.rar

با این ورژن 2 خیلی از بازی هایی که اجرا نمیشن درست شده و شما کافی فقط به جای اینکه از ورژن 1 این برنامه استفاده کنید این ورزن رو توی مموری psp تون بریزید...
موفق باشید!
دادا این روشا به درد ما دارندگان 3000 نمیخوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر