سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام

یکی از کاربران در همین فروم گفته بود که میشه ISO بازی دانلود شده رو تو هارد دستگاه ریخت و بازی رو اجرا کرد؟ در صورت درست بودن این موضوع دو تا سوال دارم:

- تمام بازی ها (بدون مشکل) با این روش اجرا میشن یا بعضی ها؟
- منظور از هارد, واقعا خود هارد دستگاه هست یا هارد اکسترنال؟

بازی های xbox اولیو اره ولی xbox360 و باید تبدیل به god کنی بریزی داخل هارد اکسترنال اونم دستگاه جیتگ شده

سلام من ايكس باكس ٣٦٠ دارم نميدونم چى شده فقط روشن ميكنم صفحه اول علامت ايكس باكس مياد ولي باز خاموش ميشه و دوباره اوم ايكس باكس مياد و باز دوباره خاموش ميشه و باز اين مرحله تكرار ميشه
مشكل از چيه؟

ببرش پیش یه تعمیر کار شاید مشکل از پاورش باشه کابل و ترانس برقشو همرو چک کن ببین قطعی نداره

سلام دوستان ...
کنسول من وقتی سی دی میزارم وسط بازی ارور میده (this disc is unreadable)میگه یا ریستارت کن یا سی دی تمیز کن این کارارو میکنم ولی دوباره وسط بازی همون ارور و میده اصن نمیتونم درست حسابی بازی کنم :/کسی میدونه مشکل چیه؟
(بیشتر وقتا وقتی بازی سنگین میزارم تو کنسول مثل gta این چیزا )

مال وقتیه که لنز دستگاه ضعیف شده یا کیفیت رایت دیسک پایین بوده یا اینکه دیسکه خش داره کلن نمی خونه

درود من 1 xbox arc دارم 1 هارد 120 گیگ گرفتم می خوام فرمتش کنم میگه سریال نامبر بده کسی میتونه بگه باید چیکار کنم؟ منظور از سریال نامبر یعنی کدوم سریال نامبر

والا برای format هارد نیازی به سریال نامبر نیست تازه شنیدم سریال نامبر کنسول هم پشت کنسوله اونو بزن امتحان کن

Last edited by a moderator:

ahmad1376

کاربر سایت
Feb 26, 2012
167
سلام
ایکس باکس من بعضی بازی هارو اجرا نمیکنه
دقت کردم دیدم این بازی ها سطحشون موجدار هست
بنظرتون لنز ضعیف شده یا اشکال از جای دیگه ای هست؟

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام
ایکس باکس من بعضی بازی هارو اجرا نمیکنه
دقت کردم دیدم این بازی ها سطحشون موجدار هست
بنظرتون لنز ضعیف شده یا اشکال از جای دیگه ای هست؟

کاری به موجی که روی dvd نداره چون بیشترشون اینطورین ممکنه خوب رایت نشده باشه یا لنز ضعیف شده دیسک های دیگه هم امتحان کن

• Like
Reactions: ahmad1376

ahmad1376

کاربر سایت
Feb 26, 2012
167
کاری به موجی که روی dvd نداره چون بیشترشون اینطورین ممکنه خوب رایت نشده باشه یا لنز ضعیف شده دیسک های دیگه هم امتحان کن
عجیبه ولی فقط دیسک هایی رو اجرا نمیکنه که موج دارن
بعلاوه همشون بازی هایی هستن که قبلا اجرا میشدن

آخرین ویرایش:

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
عجیبه ولی فقط دیسک هایی رو اجرا نمیکنه که موج دارن
بعلاوه همشون بازی هایی هستن که قبلا اجرا میشدن

خب مشکل دیسک های رایتی همینه دیگه چند بار استفاده می کنی دیگه قابل استقاده نیستن البته به کیفیت رایتم بستگی داره تازه اگه لنز ضعیف باشه ممکنه خود دیسکم خراب کنه منم چند تا بازیام همینطوری شده بود خیلی وقته جیتگ کردم راحت شدم

• Like
Reactions: ahmad1376

donyayhameh

کاربر سایت
Aug 10, 2017
1
سلام .
من یه ایکس باکس ۳۶۰ دارم کپی خوره با دکمه ی ایجکت عین دکمه ی پاور روشن میشه می خوام xexmenuرو روش نصب کنم و به فلش از هوریزال می زنم و به ایکس باکس وصل می کنم ولی نه تو قسمت my gamesچیزی میاد
و توی قسمت حافظه تو تنظیمات demo رو نشون میده که حجم هم داره ونه می تونم اون رو باز کنم و نه می تونم دمو رو به حافظه ی ایکس باکس منتقل کنم دکمه ی انتقال رو که می زنم منتقل نمیشه و اخطار میده چیکار می تونم بکنم البته ایکس باکسم بدون هارده.

سلام .
من یه ایکس باکس ۳۶۰ دارم کپی خوره با دکمه ی ایجکت عین دکمه ی پاور روشن میشه می خوام xexmenuرو روش نصب کنم و به فلش از هوریزال می زنم و به ایکس باکس وصل می کنم ولی نه تو قسمت my gamesچیزی میاد
و توی قسمت حافظه تو تنظیمات demo رو نشون میده که حجم هم داره ونه می تونم اون رو باز کنم و نه می تونم دمو رو به حافظه ی ایکس باکس منتقل کنم دکمه ی انتقال رو که می زنم منتقل نمیشه و اخطار میده چیکار می تونم بکنم البته ایکس باکسم بدون هارده.
البته الان با چند فلش مختلف امتحان کردم demoرو نمی شه انتقال داد ولی my gamesمیاد ولی باز نمیشه و میگهcant open xexmenu 1.1
کسی راه حلی برای این مشکل نداره؟

Poiu

کاربر سایت
Aug 15, 2017
1
سلام من یه ایکس باکس ۳۶۰ اسلیم ۲۰۱۳ دارم من رفتم توی home brew ویکی از مواردش رو انتخاب کردم بعد یه دفعه صفحه تلویزیون سیاه شد و برای چند دقیقه این جوری موند و بعد ایکس باکس رو خاموش کردم بعدش دیگه روشن نشد ولی پاورش همین جوری نارنجیه و اون نور ابیه داخل ایکس باکس هنوز روشنه. ممکنه مشکل سخت افزاری باشه؟ لطفا یه بزرگواری کمک کنه

من خیلی نگرانم خواهشا یک نفر کمک کنه.

...milad98...

کاربر سایت
Aug 26, 2017
1
سلام دوستان، ببخشید میخواستم بدونم ایکس باکس 360 نیواسلیم(سری E) کپی خور شده ی نرم افزاری(مدل LT3) خوب هست برای داداش کوچیکم بخرم؟
بدون دیسک بازی اجرا میکنه؟؟ یا اینکه با فلش بازی دانلود کنم بعد نصب بشه؟ یا اینکه آنلاین بازی کرد؟
ممنون میشم فوری و دقیق پاسخ بدین چون میخوام تو همین چند روزه براش بخریم.

soral

کاربر سایت
Sep 1, 2017
1
سلام دوستان
کنسول من xbox360 هست مدتی باهاش بازی نکردم الان که اومدم بازی کنم یک سری مشکل دارم
کنسول خاموش میشه روشن میشه باید ۷ ۸ ۱۰ بار بزنم تا dvd بیاد بیرون اما اگر توش باشه باز میشه!
بازی هام هیچ کدوم اجرا نمیشه تنها بازی که اجرا شد GTA V بود من اخرین اپدیت کرده بودم lt3 اگر اشتباه نکنم
ایا قابل تعمیر هست به نظرتون این مشکلات ؟ هزینه حدودی چقدر میشه ارزش تعمیر داره یا نه ؟
پیشاپیش سپاس بابت راهنمایی ./

masoudnj021

کاربر سایت
Sep 6, 2017
1
سلام من يه ايكس باكس ٣٦٠ خريدم و بعد داشبورد و تمام چيزاشو از طريق ايكس باكس لايو اپديت كردم حالا وقتي يه بازي داخل اون ميزارم وقتي وارد بازي ميشم صفحه سياه ميشه و بعد از چند ثانيه مياد بيرون . ايا از اپديتيه كه كردم يا يه مشكله ديگه داره ؟؟ لطفا كمكم كنيد

shokolat78

کاربر سایت
Sep 11, 2017
1
سلام دوستان
من ایکس باکس 360 دست دوم خریدم، حدودا یک ماهی میشی
همه بازی ها راحت پخش میشن فقط بازی دنس سنترال2و3رو که جدیدا از اینترنت سفارش دادم رو پخش میکنم، فیلم اولش راحت پخش میشه حتب اراکتر و غیره هم راحت انتخاب میکنم اکا وقتی موقع شروع بازی میشه، یعنی وقتی که باید لود کنه، لود نمیشه و همینجور روی لودینگ میمونه و لودینگ بسیار طولانی میشه. کسی میتونه کمکم کنه؟

amirsonic

کاربر سایت
Oct 7, 2017
2
سلام لطفا راهنمایی کنین . من یه ورژن از fifa 18 رو خریدم روش زده بود برنر مکس که بعد چک کردم با نرم افزار فهمیدم نیست . کریر رو که شروع میکنی ازت میخواد سیو بسازی استارتو که میرنم سیوو بسازه ارور failed to authorize disk میده بعد کنسول خاموشی روشن میشه یکی دوبارم همون اول نشد یه ذره کریر جلو رفتم میخواستم سیو کنم باز همین میشه . یبارم ارور disk is unreadable داد و یبارم قبل شروع بازی تو کریر اون ارورو قبلی رو داد . اون رو پس دادم شرکتیشو خریدم اون واقعا برنر مکسه ولی بازم همون مشکلو دارم سیو فیفا رو قبل استفاده از جدیده پاک کردم حتی رو فلشم امتحان کردم پروفایل جدیدم ساختن کشا رم پاک کردم بازم همون مشکل ! الان نمیدونم مشکل از سی دیه یا ایکس باکس . فیفا 17 امتحان کردم جواب میداد . یدفم دوتا بازیو امتحان کردم شروع به لود بازی میکرد صدا لود میرفت بعد برمیگشت تو ایکس باکس هوم که با یه خاموش روشن حل شد اون مشکل !
سیو های فیفا 18 هم هردفعه که خاموش روشن میشه کنسول corrupted میشن .
یه چیزی که خودم بهش مشکوکم اینه که با اون دیکس غیر برنر مکسه به لایو وصل شدم یازده مگ اپدیت دانلود کرد ولی فایل های فیفا رو چند بار بعد اون کلا پاک کردم . خلاصه یکی راهنمایی کنه ممنون میشم

Aliiiiiiii

کاربر سایت
May 16, 2017
6
سلام لطفا راهنمایی کنین . من یه ورژن از fifa 18 رو خریدم روش زده بود برنر مکس که بعد چک کردم با نرم افزار فهمیدم نیست . کریر رو که شروع میکنی ازت میخواد سیو بسازی استارتو که میرنم سیوو بسازه ارور failed to authorize disk میده بعد کنسول خاموشی روشن میشه یکی دوبارم همون اول نشد یه ذره کریر جلو رفتم میخواستم سیو کنم باز همین میشه . یبارم ارور disk is unreadable داد و یبارم قبل شروع بازی تو کریر اون ارورو قبلی رو داد . اون رو پس دادم شرکتیشو خریدم اون واقعا برنر مکسه ولی بازم همون مشکلو دارم سیو فیفا رو قبل استفاده از جدیده پاک کردم حتی رو فلشم امتحان کردم پروفایل جدیدم ساختن کشا رم پاک کردم بازم همون مشکل ! الان نمیدونم مشکل از سی دیه یا ایکس باکس . فیفا 17 امتحان کردم جواب میداد . یدفم دوتا بازیو امتحان کردم شروع به لود بازی میکرد صدا لود میرفت بعد برمیگشت تو ایکس باکس هوم که با یه خاموش روشن حل شد اون مشکل !
سیو های فیفا 18 هم هردفعه که خاموش روشن میشه کنسول corrupted میشن .
یه چیزی که خودم بهش مشکوکم اینه که با اون دیکس غیر برنر مکسه به لایو وصل شدم یازده مگ اپدیت دانلود کرد ولی فایل های فیفا رو چند بار بعد اون کلا پاک کردم . خلاصه یکی راهنمایی کنه ممنون میشم
دقیقا مشکل منم همینه!
کسی جوابی نداره؟

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر