سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

SINA.021

کاربر سایت
Jul 30, 2016
1
سلام ب همه دوستان
دوستان ایکس باکس بنده 4گیگ هستش و نمیتونم بازی هایی ک احتیاج ب نصب داره رو بازی کنم چون حافظه م کافی نیست.
میخوام از یک فلش مموری برای اینکار استفاده کنم ، ولی نمیدونم فلش مموری چند گیگ بگیرم . ممنونم میشم بهم کمک کنید.

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام ب همه دوستان
دوستان ایکس باکس بنده 4گیگ هستش و نمیتونم بازی هایی ک احتیاج ب نصب داره رو بازی کنم چون حافظه م کافی نیست.
میخوام از یک فلش مموری برای اینکار استفاده کنم ، ولی نمیدونم فلش مموری چند گیگ بگیرم . ممنونم میشم بهم کمک کنید.
سلام.
با فلش مموری ۳۲ فقط میشه بعضی از بازی ها را نصب کنی ولی در آخر نیاز به تهیه هارد دارید.

با سلام خدمت اساتید گرامی...ایکس باکس بنده از نوع new slim500gig میباش. مشکل اینجاست ک هیچ کدوم از بازی های {pes6....pes12...pes13 bornermax....pes14...pes15...pes16} وقتی میزارم رو دستگاه گزینه اینستالی نیست ک بازی رو بریزم رو هارد......یه مشکل دیگه هم هست ک تو بازیgtav وقتی کنار اسکله میپره تو دریا بازی ریستارت میشه....لطقا مرا راهنمایی کنید....ممنون
در مورد بازی gta بازی شما خراب هست و باید از یک منیع دیگری تهیه کنید.
در مورد نصب بازی ها
دستگاه شما Jtag باید باشه اگر بازی یک بار روی دستگاه نصب شده باشه دیگر نمی توانید نصب کنید ممکنه برید داخل مدیریت بوشه های این بازی ها را باک کنید.
من دستگاه جلوم نیست و یادم رفته دقیقا کجا بود.

Last edited by a moderator:

hamid3574

کاربر سایت
Jul 29, 2016
7
دستگاه جی تگ و کپی خور می باشد..... اکثر بازی ها هم نصب میشن... فقط بازی های pes و چنتا بازی دبگه نصب نمیشن...از یه متخصص ک پرسیدم گفت ک دستگاهتون (pal) نیست....بعد گفت ک باید نرم افزار xexloader نصب کنم... منتظر نظراتتون هستم....ممنون

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
سلام دوستان من یه xbox 360 slim باندل gears of war دارم هر دفعه دستگاه رو از برق میکشم بازیها رو بصورت play dvd نشون میده باید حتما دوباره از برق بکشم تا بازیها

رو بیاره خیلی عجیبه نمیدونم جریان چیه ؟ کسی راه حلی داره؟

Saeed-007

کاربر سایت
Oct 26, 2016
2
با سلام. من اركيد ٣٦٠ دارم لنزش ايراد پيدا كرد تعويضش كردم حالا ٨٠ درصد بازي هاي قبليمو اجرا نميكنه. ميگه نميتونه بخونه. حتي رو هارد كپي كردم باز نشد. ميشه كمك كنيد. مرسي

Benyamin44

کاربر سایت
Oct 10, 2016
5
سلام... یه مدته وسط بازی کنسول خود ب خود خاموش میشه و و فوری روشن میشه... یه صداهای جرقه ای هم همیشه تو دوشاخه که به محافظ وصله میاد... مشکل از دوشاخه ادابتوره یا سخت افزاریه؟؟
بعضی وقتا هم وسط بازی صفحه سیاه میشه و بعد چند ثانیه دوباره درس میشه

javcityj

کاربر سایت
Jun 18, 2011
36
سلام.
من یک ایکس باکس ۳۶۰ کارکرده خریدم.
جیتگ شده.جاسپر.۲۰۱۰.هارد ۲۵۰گیگ.آرکید

مشکلش اینه که به صورت رندم و ناگهانی وسط بازی یهو خاموش میشه.
یعنی یک روز اصلاً خاموش نمیشه.
یک روز هم ۲ بار خاموش میشه.بعضی وقت ها بعد از دوساعت بازی خاموش میشه.یک موقع هم بعد از ۱۰ ساعت بازی بازم خاموش نمیشه.
وقتی هم که خاموش میشه هیچ چراغی نمیده.همه چراغ های کنسول و دسته خاموش میشه.
در بازی خاصی هم این اتفاق نمی افته.برای همه بازی ها ممکنه پیش بیاد.
می دونید مشکلش چی هست؟
آیا بدتر میشه؟

یک دنیا سپاسگزارم
سلام .....اول ببین مشکل از آداپتورت نیست یعنی چراغش قرمز نمیشه................ اگه نبود به احتمال زیاد بازی یا هاردت مشکل داره

• Like
Reactions: babakgol

erfannikoo6767

کاربر سایت
Jan 9, 2017
1
سلام یه ایکس باکس360دارم که هارد 60داره پند تام بازی داره دوهفته باهاش بازی کردم امروز اوردم بازی کنم دیدم روشن میشه صفحه نمیاد بعد دو سه ساعت روشن گذاشتم بازم صفحه نیود خاموش روشن کردم دیدم اومد حالا چیکار کنم درست بشه کمک کنید

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام
Xbox 360 arcade دارم که جدیدا حدود پنجاه درصد دیسک هام رو که توش میذارم open try میده در یوتیوب یک فیلمی رو دیدم که اگه وقتی دیسک رو میذاری تو دستگاه چندتا ضربه بزنی روی دستگاه دیسک رو میخونه امتحان کردم شد بعد از چند بار این کار رو انجام دادن دیسک رو میخونه و تا وقتی دیسک رو در نیاری مشکلی هم نداره حتی دستگاه رو خاموش روشن هم کنی بازم میخونه هم بازیها خوب اجرا میشه هم کپی میشه رو هارد
حالا به نظرتون ایا راهی هست که کلا این مشکل برطرف شه
اصلا ایراد از چیه

Morezamolv

کاربر سایت
Jan 28, 2017
1
سلام ، من وقتي كنسول رو روشن مي كنم از وقتي آواتار مياد صفحه حاله صورتي داره! بازي همش سبز و صورتي مي شه! يا مي خوام كنسول رو خاموش كنم صفحه بك راند خيلي به هم ميريزه و صورتي سبز پيكسل پيكسل مي شه! ارور چراغ قرمز يا كلا اروري روي صفحه نديدم! از HDMI ham be HDMI1 وصل مردم كابلشو يه ذره اولش بهتر شد اما باز حاله صورتي مي زد! اين كنسول چون مال خودم نيست يه ذره عصبي شدم! لطف مي كنيد بگيد مشكل از كجاست؟! ممنون
( با اين كنسول ٦ ماه بازي مي كردم، البته نه مداوم، ولي مشكلي نداشت تا امشب)

javcityj

کاربر سایت
Jun 18, 2011
36
در داخل بازی های سنگین بدون مشکل کار میکنه؟ اگر کار بکنه پریدگی رنگ مربوط به کابل یا ورودی و خروجی دستگاه یا تلویزون شما هست

تعویض کابل hd
یا روی ورودی دیگر تلویزون اجرا کین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر