تاپيك XBOX360 داران مقيم پايتخت

NimA JooN

کاربر سایت
Feb 22, 2012
63
نام
نیما
خدا وکیلی تا تاپیک Xbox 360 داران کانال سوئز هم زده بودن غیر از تهران :| :D
حتی بعضی از شهر ها 3 تا 3 تا تاپیک زدن ولی تهران که پر جمعیت ترین شهره فقط یه نفر؟؟ :-?
به هر حال ممنون از این تاپیک...:)

Last edited by a moderator:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
واقعا این کار عالیه

سلام خدمت دوستان
خوشحالم اینجا رو دیدم.حال اگر دوستان گرامی مغازه یا فروشگاه مطمئن و خوب که میشناسن به من پ.خ کنند اینجوری خلاف مقررات نیست درسته؟من میخوام کینکت بخرم اگه دست دوم سالم بود خوبه .اشتیاه کردم با کنسولم نگرفتم 95 بود .ممنون میشم :-/:-/:|

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سلام. منم عضو جدیدم و تازه اینجا رو دیدم. خیلی خوبه که فقط تهرانیا اینجا جمعند. البته نمیخوام به شهرستانیا توهین کنم. کلی گفتم :d
منم خونمون تهرانپارسه. الانم چندتا سوال دارم که جواباشو نمیدونم و آزارم میده. مهمترین سوالم اینه:
آقا من میتونم با xboxم به اینترنت وصل بشم یا لایو بازی کنم یا چیزی دانلود کنم؟ lt3 هستم. ولی میترسم وصل شم :p اونقدر که میگن آدمو بن میکنن و از این حرفا جرأت نمیکنم وصل بشم. تو رو خدا یکی کامل راهنمایی کنه. مرسی.
و دو دیگر آنکه :d شماها بازیهای برنرتونو از کجا میخرید :-/ و چند؟ من 9 هزار تومن میخرم. ولی فکر میکنم این فروشندهه خیلی حقه بازه :( میگه هیشکی دیگه برنر سالم نداره به جز خودش.

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
سلام. منم عضو جدیدم و تازه اینجا رو دیدم. خیلی خوبه که فقط تهرانیا اینجا جمعند. البته نمیخوام به شهرستانیا توهین کنم. کلی گفتم :d
منم خونمون تهرانپارسه. الانم چندتا سوال دارم که جواباشو نمیدونم و آزارم میده. مهمترین سوالم اینه:
آقا من میتونم با xboxم به اینترنت وصل بشم یا لایو بازی کنم یا چیزی دانلود کنم؟ lt3 هستم. ولی میترسم وصل شم :p اونقدر که میگن آدمو بن میکنن و از این حرفا جرأت نمیکنم وصل بشم. تو رو خدا یکی کامل راهنمایی کنه. مرسی.
و دو دیگر آنکه :d شماها بازیهای برنرتونو از کجا میخرید :-/ و چند؟ من 9 هزار تومن میخرم. ولی فکر میکنم این فروشندهه خیلی حقه بازه :( میگه هیشکی دیگه برنر سالم نداره به جز خودش.

وصل شدن به لایو به راحتی انجام پذیره و موشکل نداره;)برنر مکس هم من اینترنتی سفارش میدم
راستی دوستان دی وی دی ناین باید از کجا بگیرم تو منطقه 1و2؟و کله این دورو برارو زیر و رو کردم یه دی وی دی ناین گرفتم که اونم از این تی گیت اینا نیست:(
چقد اینجا خوابیده...

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
آره منم موافقم. چرا اینجا اینقدر سوت و کوره :( مگه نه اینکه ما بچه های پایتخت باید اینجارو بترکونیم :d

---------- نوشته در 02:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:07 PM ارسال شده بود ----------

وصل شدن به لایو به راحتی انجام پذیره و موشکل نداره;)برنر مکس هم من اینترنتی سفارش میدم
آخه میگن بن میکنن :-/ بعدشم چند میخری بازیاتو؟ از کجا سفارش میدی اصلاً؟

---------- نوشته در 02:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:09 PM ارسال شده بود ----------

برو بچ منطقه4(تهران پارس) بیاین ببینیم چندچندیم.
منم هستم :d پس چرا کسی نمیاد؟ :(

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
بچه ها من اسلامشهرم
تهران جایی سراغ دارید برای فروش بازی که قیمت نجومی ندن؟
متشکر
نجومی سراغ نداریم اما فضاییشو چرا :d
بابا دلت خوشه ها. الان همه جا همینطوریه خاک بر سرا. شما مگه چند میخری؟ من که 9000 تومن میخرم.
آقا ببینید هیشکی نمیادا. فقط من تنها دارم جور همه تهرانیا رو میکشما.

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
آره منم موافقم. چرا اینجا اینقدر سوت و کوره :( مگه نه اینکه ما بچه های پایتخت باید اینجارو بترکونیم :d
آخه میگن بن میکنن :-/ بعدشم چند میخری بازیاتو؟ از کجا سفارش میدی اصلاً؟
منم هستم :d پس چرا کسی نمیاد؟ :(
شما برنرمکس بگیری بن نمیشی اون دسته بازیایی که هم برنرمکس نیستن باید به اصطلاح فول استیلث باشن که اونو باید قبل از خرید از فروشنده بپرسی که هست یا نه اینترنتی بخری بهتره اطمینانش بیشتره تو این مورد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر