همه چیز در مورد Kinect

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
سلام دوستان من مانبتور 22 فول اچ دي دارم ميخوام كينكت بخرم.ميشه باهاش بازي كرد يا بايد مانيتور رو بزرگ تر كنم

amirf

کاربر سایت
May 30, 2009
258
سلام دوستان من مانبتور 22 فول اچ دي دارم ميخوام كينكت بخرم.ميشه باهاش بازي كرد يا بايد مانيتور رو بزرگ تر كنم
به نظرم به مانیتور زیر 32 فکر نکنین.
یه سوال: میشه توی بازی انلاین با کینکت صحبت کرد مثلا تو mw3? چجوری؟
ممنون
بعید می دونم.

t-mac

کاربر سایت
Jan 29, 2010
159
نام
Majid
نمیدونم مشکلات رو باید اینجا بپرسم یا نه
کینکت من امروز سر پایین چراغش قرمز موند و گوشه پایین سمت راست که تصویر دوربین رو نشون میده همیشه خط خطی و ثابت شده و کلا دیگه کار نمیکنه
کسی میتونه راهنمایی کنه منو
ممنون میشم

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
دوستان من روی کینکتم یه قسمتی در حد 1 سانت رنگش رفته که دلیلش رو هم نمی‌دونم!
چه چیزی بهش بزنم تا رنگش دوباره درست شه؟!:D
ممنون

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام.من دو تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
1-عکسایی که کینکت میگیره رو کنسول ذخیره میشه دیگه؟(چیزی رو خود کینکت نمیمونه؟)(رفتم مغازه یه بنده خدایی گفت اگر خواستی کینکتو بفروشی حتما باید عکسای روشو پاک کنی!!!!!جوری مطمئن حرف میزد که منم باورم شد:-/)
2-میخوام کینکتمو بدم به یکی باید حتما قبلش کینکتو برگردونم به تنظیمات اولیه یا اینکه نیازی نیست؟(با همون کارتی که عکس لبخند روشه)

نترون

کاربر سایت
Jan 10, 2013
11
نام
مهدي
دوستان کینکت کمی سرعتش و دقتش پایینه یا کینکت من مشکل داره البته خیلی خیلی کم مثلا موقع دست تکان دادن چند بار خطا میکنه من دوباره باید از اول هی دست تکون بدم مشکل داره به نظرتون

spr_secret

کاربر سایت
Apr 12, 2011
44
نام
مهدی
سلام ..... توی برنامه tech show نشون میداد (خودم دیدم در کانال من و توپ) چند نفر داشتن بازی اساسین کرید رو با کینکت بازی می کردن............ کسی دیده ؟ مگر اساسین با کینکت هم میشه

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام ..... توی برنامه tech show نشون میداد (خودم دیدم در کانال من و توپ) چند نفر داشتن بازی اساسین کرید رو با کینکت بازی می کردن............ کسی دیده ؟ مگر اساسین با کینکت هم میشه
اره.منم تریلرشو دیدم اتزیو بود
اینکه معلومه الکی بود.

ezio gamer

کاربر سایت
Mar 1, 2013
15

چرا می شه ولی اینجوری که شما فکر می کنید نه
مثلا می گه بپر اگه درست بپری اونم می پره ولی اگه درست نپری مثلا می افته

ezio gamer

کاربر سایت
Mar 1, 2013
15
سلام
من چند وقت پیش داشبورد جدید ایکس باکس رو از لایو دانلود کردم و از اون به بعد فقط وقتی وارد بازی می شم کینکتم سرشو بالا پایین می کنه آخه قبلا وقتی ایکس باکسو روشنم می کردم سرشو بالا پایین می کرد.
می خواستم بدونم که برای شما هم اینجوریه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر