مزخرف ترین بازی های PlayStation2

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
میگم حالا واسه چی؟؟؟ گاد اف وار یکی از بهترین بازی های تاریخه برام جالبه بدونم واسه چی خوشتون نیومده
برای اينکه احتمالاً نتونستن بازی رو تموم کنن ....... گاد آف وار بازيه که پر از معما هستش و واسه بعضی از کسانی که حوصله اين بازيهارو ندارن جذاب نيستش
من خودم يه زمانی فارنهايت رو واسه پلی 2 گرفتم ولی اصلاً ادامش ندادم و تا مدّتها پيش همه دوستام ميگفتم آشغال ترين بازی پلی 2 هستش چون ازش چيزی نفهميده بودم ولی بعد از يه مدّت از يه نفر شنيدم که اين بازی يه شاهکاره ....... چون اون طرف يه گيمر خيلی خوره بود با خودم گفتم حتماً راست ميگه برم فارنهايت رو بازی کنم ........ بعد از اينکه فارنهايت رو بازی کردم فهميدم که اين بازی واقعاً يه شاهکاره و از اون به بعد ياد گرفتم که از هيچ بازی اي نبايد نااميد شد و اگه بازی رو ادامه بديم به احتمال زياد ازش خوشمون ميآد

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
برای اينکه احتمالاً نتونستن بازی رو تموم کنن ....... گاد آف وار بازيه که پر از معما هستش و واسه بعضی از کسانی که حوصله اين بازيهارو ندارن جذاب نيستش
من خودم يه زمانی فارنهايت رو واسه پلی 2 گرفتم ولی اصلاً ادامش ندادم و تا مدّتها پيش همه دوستام ميگفتم آشغال ترين بازی پلی 2 هستش چون ازش چيزی نفهميده بودم ولی بعد از يه مدّت از يه نفر شنيدم که اين بازی يه شاهکاره ....... چون اون طرف يه گيمر خيلی خوره بود با خودم گفتم حتماً راست ميگه برم فارنهايت رو بازی کنم ........ بعد از اينکه فارنهايت رو بازی کردم فهميدم که اين بازی واقعاً يه شاهکاره و از اون به بعد ياد گرفتم که از هيچ بازی اي نبايد نااميد شد و اگه بازی رو ادامه بديم به احتمال زياد ازش خوشمون ميآد

من خودم هنوز این بازی رو کامل کامل تموم نکردم :D (صداقت خیلی خوبه: د ی) از یه طرف از شخصیت کراتس هم اصلا خوشم نمیاد . ولی خب نمیشه ابهت این بازی رو انکار کرد :D از ضربه های کراتس گرفته تا گرافیک تا داستان تا جو بازی و ..........

منم موافقم که نباید در مورد بازی همون 2 دقیقه ی اول قضاوت کرد . خود من بار اول اصلا از tomb raider خوشم نیومد !! (یعنی به هیچ وجه ) ولی وقتی یکم بازی کردم دیدم که نخیر واقعا فوق العادس . جالبه که این جور بازی ها که کم کم ازش خوشت میاد بیشتر رو آدم اثر میزاره

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
craytoos DG!:D
بد ترینشون به نظر من،همین RE 4 بود!یک زره هم ترسناک نبود،یه شبم خواب ترسناک ندیدم در طول مدت زمان بازی کردنش:D،از پی اس 2 خریدنمم منصرف شدم با بازی کردنش...چه وضع اصلحه بود:D

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بد ترینشون به نظر من،همین RE 4 بود!یک زره هم ترسناک نبود،یه شبم خواب ترسناک ندیدم در طول مدت زمان بازی کردنش:biggrin1:،از پی اس 2 خریدنمم منصرف شدم با بازی کردنش...چه وضع اصلحه بود:biggrin1:
باز 100رحمت به RE4 . اگه RE5 رو ببینی چی میگی !

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
metal gear solid 3:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
جدی جدی این بازی های کشتی کج :sick:چین آخه؟...یه سری قورباغه گذاشتن تو بازی ملت هم کف میکنن که چی؟...باید به مقر کشتی کج سازی THQ حمله کرد واقعا.

JAKI CHAN

کاربر سایت
Oct 1, 2009
166
نام
جکی!
metal gear solid 3:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
جدی جدی این بازی های کشتی کج :sick:چین آخه؟...یه سری قورباغه گذاشتن تو بازی ملت هم کف میکنن که چی؟...باید به مقر کشتی کج سازی THQ حمله کرد واقعا.
کی میگه کشتی کج بد بود :eek: خیلی هم بازی قشنگی بود مخصوصا نسخه2007
عجب بازیهایی به عنوان مزخرفترینها انتخاب میشن:eek::eek::eek::eek:
نفر بعد بگه metal gear solid 3 :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

اتفاقا متال 3 هم خیلی هم بازی مزخرفی بود :sick:

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
داداش گلم من فقط بخاطر شماره سوّم اين بازی پلی 3 گرفتم :eek: اونوقت شما ميگی مزخرفه :eek:
از نظر سايت IGN بازی God of War 1 بهترين بازی پی اس 2 شناخته شده
اين پستتو پاک کنی بهتره تا سر و کله مردم اسپارتا پيدا نشده و تو اليمپوس محاکمه نشدی

...............................
نميدونم چرا ولی من خودم حالم از Crazy frog بهم ميخورد .......... بدترين بازی که با پلی 2 بازی کردم همين بود
IGN واسه خودش نوشته من خوشم نمیاد:biggrin1:
بعدش به من میگن Big warrior کریتوس کیه.اصلا حالا که اینطور شد می خوام داستان نسخه ی 3 رو کامل براتون بگم و بگم چطور تموم میشه(دیگه راهی نذاشتین:biggrin1:):
کریتوس همه رو میکشه و حتی Zeus رو هم میکشه و در آخر فرشته ی مرگ یعنی من(Big warrior)که غول آخره باهاش میجنگه و در آخر کریتوس میمیره و من روحش رو میبرم جهنم می سوزونمش:biggrin1:

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
کریتوس همه رو میکشه و حتی Zeus رو هم میکشه و در آخر فرشته ی مرگ یعنی من(Big warrior)که غول آخره باهاش میجنگه و در آخر کریتوس میمیره و من روحش رو میبرم جهنم می سوزونمش
حيف شد کل داستانو لو دادی که !! :biggrin1::biggrin1:

به چه جرئتی میگی mgs 3 بد بود؟!بزنم باس و بیگ باس رو بیارم جلو چشت؟:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

داش علی شما خودتو خشمگين نکن واسه پوستت ضرر داره :biggrin1::biggrin1:

RPG.MANIAC

کاربر سایت
Aug 31, 2009
37
میگم همه سلیقه ای نظر میدن! چرا بازی آشغال زیاد داره! اونم تازگیا!
یکی که از قدیم بود: Rainbowsix : Lockdown!
کلا همه بازیهایی که زورچپون برای PS2 اومدن! مثل همون Undercover!
یه بازی فوق مزخرف دیگه Stretch Panic!
V.I.P
Ben 10! Peter pan و کلا بقیه فامیلاشون!
Army men air attack 2
Drive to survive
Power Rengers
Demolition Girl

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر