مزخرف ترین بازی های PlayStation2

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من یه بازی بود از بس که مضخرف بود با این که 5 الی 6 سال پیش بازیش کردم با این حال چون به زور هم تا آخرش رفتم اسمشو یادم نمیره و همیشه به عنوان مضخرفترین بازی و مضحک و مسخره ترین بازی تو ذهنم و پیش دوستان ازش یاد میکنم اون بازی هم چیزی نیست جز :
:biggrin1:largo winch

• Like
Reactions: dargon9090

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
god of war1 & 2
البته شاید بازی جالبی باشه اما به نظر من مسخره ترین بازیه

داداش گلم من فقط بخاطر شماره سوّم اين بازی پلی 3 گرفتم :eek: اونوقت شما ميگی مزخرفه :eek:
از نظر سايت IGN بازی God of War 1 بهترين بازی پی اس 2 شناخته شده
اين پستتو پاک کنی بهتره تا سر و کله مردم اسپارتا پيدا نشده و تو اليمپوس محاکمه نشدی

...............................
نميدونم چرا ولی من خودم حالم از Crazy frog بهم ميخورد .......... بدترين بازی که با پلی 2 بازی کردم همين بود

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
من یه بازی بود از بس که مضخرف بود با این که 5 الی 6 سال پیش بازیش کردم با این حال چون به زور هم تا آخرش رفتم اسمشو یادم نمیره و همیشه به عنوان مضخرفترین بازی و مضحک و مسخره ترین بازی تو ذهنم و پیش دوستان ازش یاد میکنم اون بازی هم چیزی نیست جز :
:biggrin1:largo winch

:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::cheesygri منم قبلا این تجربه ناب رو امتحان کردم همون یه ربع بیست دقیقه اول سی دی رو انداختم یه جا دیگه پیدا نشد.البته ورژن کامپیوترش رو

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::cheesygri منم قبلا این تجربه ناب رو امتحان کردم همون یه ربع بیست دقیقه اول سی دی رو انداختم یه جا دیگه پیدا نشد.البته ورژن کامپیوترش رو
عزیز دل برادر بازی های PS2 روی DVD رایت میشدن:biggrin1:
من از بازی Manhunt 2 خیلی نفرت داشتم هیچ وقت هم تمومش نکردم با اینکه عاشق خشونت و خون هستم ولی از این بازی خوشم نیومد:thumbdown
البته نسخه اولش بازی نکردم و دیر با بازیش آشنا شدم:closedeyes:
باید یک سری به بازی های PS2 بزنم تا لیست بازی هایی که نفرت داشتم بنویسم:smartass:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
عزیز دل برادر بازی های PS2 روی DVD رایت میشدن:biggrin1:
من از بازی Manhunt 2 خیلی نفرت داشتم هیچ وقت هم تمومش نکردم با اینکه عاشق خشونت و خون هستم ولی از این بازی خوشم نیومد:thumbdown
البته نسخه اولش بازی نکردم و دیر با بازیش آشنا شدم:closedeyes:
باید یک سری به بازی های PS2 بزنم تا لیست بازی هایی که نفرت داشتم بنویسم:smartass:
خب اول یه جواب دندان شکن به شما بدم :biggrin1::biggrin1::biggrin1: عزیزم شما نمیدونی که ps2 اولا که ایران اومده بود به خاطر مشکل کپی خور بودنش با دیسک های درایوری آبی رنگ بازی هاش بر روی سی دی رایت میشدن.من خودم هنوز بازی spiderman و tekken4 و daynasty warriors3 این دستگاه رو روی سی دی دارم بعدا که مودچیپ یا به اصطلاح اوون موقع ما آی سی اومد دیگه مشکل دی وی دی هم حل شد و بازی ها دی وی دی اجرا شدن

خب حالا شما یه نگاه به نوشته ی پست من بنداز گفتم من ورژن کامپیوتر این بازی رو انجام دادم به نظرت اوون موقع بازی های کامپیوتر رو دی وی دی بودن؟:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

ضمنا بازی manhunt 2 که میگی از نظر خیلی حرف نداشت چون گرافیک توپی هم داشت اما به مزاج شما خوش نیومد البته این نظر شماست و کاملا قابل احترام:love::biggrin1:

آخرین ویرایش:

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
داداش دمت گرم . . . :))

ولی خیلی عجیه ، بعضی از این بازی ها بهشون نمیاد بازی بدی باشن . . . مثل Made man ، گرافیک خوبی داره ، سبکشم جالب بنظر میرسه ولی امتیازش 2.6 . . . :D
از گرافیک بازی مشخصه که یه زحمتکی کشیدن ، ولی چرا گیمرا خوششون نیومده . . . الله اعلم . . . :D
اولا شما گرافیک بازی رو از نزدیک دیدی ؟ اینایی که شما دیدی اسکرین شاته !
بعدشم .... مگه همه چیز بازی گرافیکشه ؟
god of war1 & 2
البته شاید بازی جالبی باشه اما به نظر من مسخره ترین بازیه
چــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــییییییییییییییی ؟

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
مضخرفترین بازیش از نظر من
suffering
اره .... الکی خون و خون بازی راه انداخته بودن .... واقعا بازی مزخرفی بود ...
حالا من نظر خودم رو بدم و فرار !
من کلا از سبک شبیه سازی ورزشی متنفرم !
به نظر من مزخرف ترین بازیش PES series بود !! :biggrin1: خز بود کلا ... هر کیو میدیدی شاخ می شد واست ... هیچ نوآوری هم نداشت ... اول تا آخرش همین بود که بری گل بزنی
جالب این بود که هر چند وقت یه بارم نسخه های جدیدش میومدن که همون نسخه قبلی بودن با گرافیک گول زننده تر ....
و چیزی که اعصابمو بیشتر خورد کرد این بود که بعدها باسه PC هم ریلیز شد ملتی که گرافیکای خفن داشتن میگرفتن با JS بازی می کردن ! :eek::sick:
خب اینم نظر منه دیگه ... کاریشم نمی شه کرد !:biggrin1:

einak reiboon

کاربر سایت
Sep 1, 2009
50
نام
رضا
دلت میاد ؟!
من و خیلی از بازی بازهایه دیگه بخاطر این بازی (GoW : 1&2) رفتیم و PS2 رفتیم !!!
یه چیزی بهم بگو "این بازی رو فتح کردی ؟؟؟"
اگه بازی رو فتح کرده باشی این حرف رو نمی زنی !

• Like
Reactions: dargon9090

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
من ps2 مو (خدابیامرز:() یکم دیر گرفتم واسه همین بازی های درجه یکشو یهو گرفتم بازی کردم (ادعا نمیکنم که همه بازی های شاهکارشو بازی کردم...ولی خب بازم چند تایی بودن:D) نمی تونم بگم کدوم بازی مزخرف ترینش بود : د ی

البته یکی بودا...یه بازی گرفتم مال نارنیا بود :-" به اندازه ای که دیسک رو بخونه (با کمی اغراق:D)

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
خب اول یه جواب دندان شکن به شما بدم :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
عزیزم شما نمیدونی که ps2 اولا که ایران اومده بود به خاطر مشکل کپی خور بودنش با دیسک های درایوری آبی رنگ بازی هاش بر روی سی دی رایت میشدن.من خودم هنوز بازی spiderman و tekken4 و daynasty warriors3 این دستگاه رو روی سی دی دارم بعدا که مودچیپ یا به اصطلاح اوون موقع ما آی سی اومد دیگه مشکل دی وی دی هم حل شد و بازی ها دی وی دی اجرا شدن
خب حالا شما یه نگاه به نوشته ی پست من بنداز گفتم من ورژن کامپیوتر این بازی رو انجام دادم به نظرت اوون موقع بازی های کامپیوتر رو دی وی دی بودن؟:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
ضمنا بازی manhunt 2 که میگی از نظر خیلی حرف نداشت چون گرافیک توپی هم داشت اما به مزاج شما خوش نیومد البته این نظر شماست و کاملا قابل احترام:love::biggrin1:
بابا جواب دندون شکن ما نکرتیم چرا میزنی؟:biggrin1:
این هم اسم چندتا بازی دیگه...
Fantastic 4 Rise Of The Silver Surfer
True Crime
X-Men: Next Dimension
yakuza 2
Transformers The Game
Sonic riders
matrix path of neo
The Godfather
gun
Marvel Ultimate Alliance