قیمت انواع PSP در فروشگاه های مختلف ( قیمت روز psp )

amirbkt

کاربر سایت
Sep 6, 2013
50
یه پ
پی اس پی گو دارم که جعبه نداره و سالمه سالمه رو کلی برچسب محافظ زدم که خش نگیر و اونا رو در بیارم هیچی خش نداره
شارژر هم داره
چند میبرن؟

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
میخوام یه psp آک بگیرم قیمت چه حدوده؟ این psp که 3000 هستن پک بزرگن و دوتا بازی اورجینال دارن آکشون چنده؟ رم تا چند ساپورت میکنه؟ قیمت رم حجم بالاش چنده؟ کاور محافظ داره و قیمتش؟

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
میخوام یه psp آک بگیرم قیمت چه حدوده؟ این psp که 3000 هستن پک بزرگن و دوتا بازی اورجینال دارن آکشون چنده؟ رم تا چند ساپورت میکنه؟ قیمت رم حجم بالاش چنده؟ کاور محافظ داره و قیمتش؟

یدونه PSP GO بخر باحال تره. یه دسته DualShock3 بخری میشه یه کنسول خونگی:d من یه کابل واسه خودم ساختم که هم به تلوزیون وصل میشه هم همزمان شارژ میشه. بازیهای PS1 رو هم فول اسکرین میاره تازه شاکش هم کار می کنه. اگه بازی PS1 دونفره باشه یکی میتونه با خود دستگاه دومی هم با دسته باهم بازی کنن. بازیای PSP هم اگه با LCD بازی کنی که تصویر رو زم کنی دیگه خیلی حال میده.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
یدونه PSP GO بخر باحال تره. یه دسته DualShock3 بخری میشه یه کنسول خونگی:d من یه کابل واسه خودم ساختم که هم به تلوزیون وصل میشه هم همزمان شارژ میشه. بازیهای PS1 رو هم فول اسکرین میاره تازه شاکش هم کار می کنه. اگه بازی PS1 دونفره باشه یکی میتونه با خود دستگاه دومی هم با دسته باهم بازی کنن. بازیای PSP هم اگه با LCD بازی کنی که تصویر رو زم کنی دیگه خیلی حال میده.

psp go از نظر سخت افزاری یا امکانات با psp 3000 فرق داره؟ بنظرم psp 3000 خوش دستره؟ باید دستم بگیرم امتحان کنم ببینم کدوم بهتره . البته میدونم psp go خودش حافظه داخلی داره

آره دیدم psp بازی زیاد داره بازیا قشنگ و مطرح زیادی داره بعد همین که بازیا پلی 1 هم اجرا میکنه خودش کلیه

کابل تصویرم بهش میخوره که به تلویزیون وصل میشه خودش میشه کنسول خونگی

بخاطر همین میخوام بگیرم حتی 2 تا گاد آوار داره

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
psp go از نظر سخت افزاری یا امکانات با psp 3000 فرق داره؟ بنظرم psp 3000 خوش دستره؟ باید دستم بگیرم امتحان کنم ببینم کدوم بهتره . البته میدونم psp go خودش حافظه داخلی داره

آره دیدم psp بازی زیاد داره بازیا قشنگ و مطرح زیادی داره بعد همین که بازیا پلی 1 هم اجرا میکنه خودش کلیه

کابل تصویرم بهش میخوره که به تلویزیون وصل میشه خودش میشه کنسول خونگی

بخاطر همین میخوام بگیرم حتی 2 تا گاد آوار داره

PSP GO بلوتوث داره و دسته DualShock3 هم ساپورت می کنه. البته برای اینکه نخستین بار Sync بشه باید از PS3 استفاده کنی یا از یه نرم افزار مخصوص که روی ویندوز نصب میشه و آنلاین باید باشی. بعد از این دیگه مشکلی نداره. سایر ویژگیها هم که تو دست دیده میشه.

یه Cardle هم داره که اگه بخوای همزمان به تلوزیون وصل شه و شارژ شه میتونی ازش استفاده کنی یا اینکه من خودم یه کابل ساختم که این کار رو می کنه.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
.

PSP GO بلوتوث داره و دسته DualShock3 هم ساپورت می کنه. البته برای اینکه نخستین بار Sync بشه باید از PS3 استفاده کنی یا از یه نرم افزار مخصوص که روی ویندوز نصب میشه و آنلاین باید باشی. بعد از این دیگه مشکلی نداره. سایر ویژگیها هم که تو دست دیده میشه.

یه Cardle هم داره که اگه بخوای همزمان به تلوزیون وصل شه و شارژ شه میتونی ازش استفاده کنی یا اینکه من خودم یه کابل ساختم که این کار رو می کنه.

چه عالی . بلوتوث داشتنش خوبه دسته پلی 3 هم ساپورت کردن خوبه فقط یکمی گرونه البته دست دومش فکر کنم ارزون باشه

اینجا لوازم همه کنسولا میفروشه فروشگاه پی اس پی - فروشگاه کنسول های گیم و لوازم جانبی|پی اس پی,پی اس ویتا,پی اس 3,نینتندو, با قیمت های به روز

Cardle قیمتش چنده ؟

یه سوال psp غیر از بازیا مثل گاداوار و .......... بازیا فان و طراحی هنری دارم داره؟

چه حال میده بازیا پلی 1 بازی کردن

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
چه عالی . بلوتوث داشتنش خوبه دسته پلی 3 هم ساپورت کردن خوبه فقط یکمی گرونه البته دست دومش فکر کنم ارزون باشه

اینجا لوازم همه کنسولا میفروشه فروشگاه پی اس پی - فروشگاه کنسول های گیم و لوازم جانبی|پی اس پی,پی اس ویتا,پی اس 3,نینتندو, با قیمت های به روز

Cardle قیمتش چنده ؟

یه سوال psp غیر از بازیا مثل گاداوار و .......... بازیا فان و طراحی هنری دارم داره؟

چه حال میده بازیا پلی 1 بازی کردن

من PSP رو واسه بازیهای RPG خریدم. بازیهای سونی مثل گاد اف وار و گرند توریسمو و ... همه سبکی بازی داره. ولی RPG خیلی زیاد داره PS1 و SNES و NDS و PSP بهترین دستگاها واسه دوستداران RPG هستن.
من خیلی دنبال Cardle نبودم ولی یه کوچیک که گشتم پیدا نکردم.

PSP GO دسته اوریجینال می خواد من اون موقعی خریدم که قیمتها پایین بود.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
.

من PSP رو واسه بازیهای RPG خریدم. بازیهای سونی مثل گاد اف وار و گرند توریسمو و ... همه سبکی بازی داره. ولی RPG خیلی زیاد داره PS1 و SNES و NDS و PSP بهترین دستگاها واسه دوستداران RPG هستن.
من خیلی دنبال Cardle نبودم ولی یه کوچیک که گشتم پیدا نکردم.

PSP GO دسته اوریجینال می خواد من اون موقعی خریدم که قیمتها پایین بود.

مرسی از راهنماییت . درسته PSP بازیایی مثل گاد اف وار و گرند توریسمو و ... داره میخواستم بدونم بازیا دیگه مثل پتپون داره بازی هایی تو مایه ها رابید گو هوم یا ماراموسا ؟

خودم RPG بازم اما الویت دوممه

باید لوازم PSP هم بگیرم

یه سوال فیش AV برای PSP حتما باید به LCD زد؟

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
مرسی از راهنماییت . درسته PSP بازیایی مثل گاد اف وار و گرند توریسمو و ... داره میخواستم بدونم بازیا دیگه مثل پتپون داره بازی هایی تو مایه ها رابید گو هوم یا ماراموسا ؟

خودم RPG بازم اما الویت دوممه

باید لوازم PSP هم بگیرم

یه سوال فیش AV برای PSP حتما باید به LCD زد؟

اینجا لیست بازیهای PSP رو داره
List of PlayStation Portable games - Wikipedia, the free encyclopedia

PSP تنها با شارژر فروخته میشه اگه کیف و مموری و کابل تلوزیون می خواهید باید جدا بخرید.

دو مدل کابل داره Composite و Component. اگه Composite بخرید که هم به CRT می خوره هم به LCD. ایراد PSP اینه که بازیها رو تو رزولوشن اصلی رو تلوزیون نشون میده بازیهای PSP با حاشیه بزرگی دور تا دور تصویر نشون داده می شن بنابر این تو LCD که کیفیت بهتری داره و امکان زوم داره بهتره. ولی بازیهای PS1 در حال فول اسکرین نشون داده می شن که تو CRT هم بسیار خوبه.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
دیروز یه psp street آک خریدم که آخرین psp تولیدی سونی هست سال 2011 وارد بازار شد پیشرفتا زیادی داشته

psp با یه رم 8 گیگ گارانتی دار همره هک کنسول و ریختن 5 بازی و یه محافظ صفحه نمایش با یه کیف پنبه ای و یک کیف مجهز ضد ضربه 3 بعدی اصل با یه هدفون کلا روی هم 329 هزار شد

که واقعا مفته و عالی وقتی psp fat تازه اومده بود خریدم چند وقت بعدش فروختم الان بعد از این همه مدت برای بازیا قشنگش رفتم psp خریدم

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
psp

خوبیه psp اینه بازیا قشنگ خوبی داره مثل Killzone Liberation . Resistance-Retribution. Fallout 3 . God of War: Ghost of Sparta . God of War: Chains of Olympus و بازی ها قشنگ دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر