حل مشکل GOW2

DARK-KNIGHT

کاربر سایت
Feb 5, 2010
3
با سلام
من بازی god of war 1 رو تا آخراش رفتم اما آخرش که کریتوس شمشیرو بر میداره و می خواد با آریس بجنگه (بعد از قسمت نجات زن و بچه اش ) :

صفحه یکدفعه سفید میشه کسی دلیلشو میدونه و میتونه کمک کنه ؟؟؟؟

• Like
Reactions: BLACKGAMER12

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
سلام من امروز تونستم این بازی رو با مبدل تمام کنم با زور استفاده از پچ و غیره
حالا میخوام یک توضیح مختصر و مفید برای شما دوستان هم بزارم تا شما بدون درد سر
بازی رو تا آخرش برین
توجه
در ضمیمه یک مموری کارت قرار داده شده که حتما آن را دانلود کنید .همچنین از
PCSX2 REV 1736 استفاده کنید .

تنظیمات gsdx
برای بازی GOW 1&2 باید از GSDX 1076 استفاده کنید تا مشکل مه و سایه دار شدن نداشته باشید که دوستان اون ها رو قبلا برای شما در سایت قرار دادند
در قسمت resolution ، رزلوشن خود را انتخاب کنید . در قسمت renderer اگر از ویندوز vista
استفاده میکنید از Direct3d 10 hardware استفاده کنید اگر از XP استفاده میکنید از Direct3d 9 hardware استفاده کنید . درقسمت shader متناسب با کارت گرافیکتان pixel shader خود را انتخاب کنید .
d3d internal res: در این قسمت در کادر اول 1920 و در دومی 1200 را تایپ کنید
نکته :حداکثر عددی که میتوانید بدهید 4096 در 4096 است که البته این عدد باید متناسب با قدرت CPU شما باشد .

در پایین گزینه های 1،2،3 را تیک بزنید

تنظیمات CPU
بر روی حالت limit قرار داده و همه ی گزینه های سمت چپ را تیک بزنید .

Speed Hack
قسمت emotion engine بر روی Use 2X cycle rate بگذارید در وسط تمام گزینه ها را تیک بزنید
در سمت چپ گزینه ی اول را تیک بزنید و قسمت پایین تا آخر آن را ببرید

Advanced
بر روی گزینه ی default کلیک کنید و گزینه های flush to zero و denormal are zero رو هم تیک بزنید

قسمت اصلی
تا اینجا رو تقریبا همه بلد بودند من اینها رو برای افراد تازه کار گذاشتم تا راحت تر باشند
نکته مهم اینجاست که من از مموری برنامه خودم یک کپی برای شما ضمیمه کردم که با این مموری شما میتوانید جاهایی که بازی گیر میکند رد کنید برای من بازی در سه جا گیر کرد
که شما اینجا ها را skip کنید البته برای GOW 1 هم هست تا آخرش که فعلا نتونستم ردش کنم اگر شد اون رو براتون قرار میدم .

یک : جایی یک مرده از زنجیر آویزان شده و با تیر کمان آن را میزنیم تا درون آتش بیافتد
دو : جایی یک دمو نشون میده که مادر زئوس بچه را بر روی زمین میزاره بعد اون صخره میاد
سه : موقعی که تو یه محوطه گرد با اون مرده اسب سوار میخوای شروع به جنگیدن کنی
(اسم مرده رو بلد نیستم) :p
برای من دیگه جایی گیر نکرد اگر برای شما جایی دیگه ای گیر میکنه میتونید Skip کنید

نکته در استفاده مموری
ممکن هست این سیو برای بعضی ها بالا نیاد این این به خاطر ریجن بازی هست و راهی جز
خریدن بازی با این ریجن نیست

ضمناً ما رو هم در ماه رمضان دعا بفرمایید

لینک رپیدشیر

http://rapidshare.com/files/278767711/Mcd001.rar.html

اقا سلام من هم توی مورد اول که مردی که از زنجیر اویزان هست گیر کردم لینک این برنامه را می شه برام بزاریPCSX2 REV 1736 ممنون می شم

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
اقا یون من بازی بلاخره با این برنامه امولیت تموم کردم واقعا خیلی حال داد به جرعت می تونم بگم که GOD OF WAR2
یکی از بهترین بازی های بود که تا حا تا انجام داده بودم
من بازی با این ورژن تموم کردم EmuCR-Pcsx2-r2908

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
هنوز این مشکل وجود داره یا توی ورژن های جدید بر طرف شده در هر صورت راه حل ها گفته شده یا باید با یه مموری دیگه برین یا یه ورژن دی وی دی از بازی دوباره ایمیج بگیرین و بزارین راستی سلام چه خبر خیلی وقت نبودم

tohidkarimi2

کاربر سایت
Aug 31, 2010
5
سلام
حتما جواب بدید.

1.وقتی بازی god of war 2 رو با این نرم افزار اجرا میکنم بعد از تمام شدن دمو اولش وقتی وارد بازی میشه محیط سبز رنگه و چیزی به جز کریتوس ودشمناش دیده نمیشه!باید چکار کنم؟

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
بازی رو رو لبتاب اجرا کردم و تنظیمات رو انجام دادم و تو بازی حد اکثر 50 فریم گرفتم.
لبتاب cpu قوی داره 2 هسته واقعی و 2 هسته مجازی 2.1
که ssse3 , sse4.1 رو هم ساپرت میکنه.2گیگ هم رم داره.
تو بازی 50 اما تو فیلم اول بازی 30 فریم بود.
در کل مدت هم cpu از 50% بالاتر نمیرفت چه طوری کاری کنم cpu رو حد اکثر کار کنه؟؟؟؟؟
من دیویدی بازی ای که دارم مال مبدلی بود که بیرون میفروختن فقط از بازیش استفاده میکنم اما گویا زدن فیلماش رفته مثلا تو 1 میاد تا نزدیک سخره قطع میشه میره تو بازی نسخه کامل 1و2 رو که بشه راحت اجرا کرد رو لطفا بزارید.
یه راهنمایی کنید.تاپیک هم گویا :(

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
سلام دوستان من تو God of war 1 جایی که باید سر یه زنو بکنی تا دشمناتو باهاش فریز کنی گیرکردم بهم میگه شوکو بچرخون من دکمه هاشو I,J,K,L تعریف کردم نمیشه با شوکای جوی استیک هم نمیشه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

gamer69

کاربر سایت
Jan 29, 2011
4
سلام رفقا.منم جایی که کریتوس بین انگشتای اطلس هست بازی هنگ میکنه جلوتر نمیره.اگه دوستان پچ واسه رد کردن این قسمت دارن بزارن استفاده کنیم.

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
درخواست پچ یا سیو

سلام.من ای بازی خدای جنگ1رو تاحالا3نوعش رو خریدم ولی همشون یه جای مشترک فریز میشن واونجا جایی نیست جز جایی که کریتوس میخواد شمشیر بزرگی روکه در دستان مجسمه ی آثنا هست رو برداره واریس رو بکشه(آخرای بازی بعد از باز کردن جعبه ی پاندورا ومبارزه ]ش با اریس) خلاصه کریتوس تا شمشیر رو برمیداره واونو روی شونش قرار میده یدفه صفحه نمایش سفید میشه ومن که این همه زحمت کشیدم تا اینجا بازی رو آوردم اینجوری میشم (یعنی خیلی خیلی ....ناراحت).حالاآز شما دوستان خوبم تقاضا دارم که اگه سیو اون مرحله ویا پچ وازین جور چیزا رو دارین ازمن دریغ نکنید.ممنون.

BLACKGAMER12

کاربر سایت
Jan 14, 2018
16
با سلام
من بازی god of war 1 رو تا آخراش رفتم اما آخرش که کریتوس شمشیرو بر میداره و می خواد با آریس بجنگه (بعد از قسمت نجات زن و بچه اش ) :

صفحه یکدفعه سفید میشه کسی دلیلشو میدونه و میتونه کمک کنه ؟؟؟؟
منم همین مشکلو دارمممممم

BLACKGAMER12

کاربر سایت
Jan 14, 2018
16
درخواست پچ یا سیو

سلام.من ای بازی خدای جنگ1رو تاحالا3نوعش رو خریدم ولی همشون یه جای مشترک فریز میشن واونجا جایی نیست جز جایی که کریتوس میخواد شمشیر بزرگی روکه در دستان مجسمه ی آثنا هست رو برداره واریس رو بکشه(آخرای بازی بعد از باز کردن جعبه ی پاندورا ومبارزه ]ش با اریس) خلاصه کریتوس تا شمشیر رو برمیداره واونو روی شونش قرار میده یدفه صفحه نمایش سفید میشه ومن که این همه زحمت کشیدم تا اینجا بازی رو آوردم اینجوری میشم (یعنی خیلی خیلی ....ناراحت).حالاآز شما دوستان خوبم تقاضا دارم که اگه سیو اون مرحله ویا پچ وازین جور چیزا رو دارین ازمن دریغ نکنید.ممنون.

شبیه سازت قدیمیه آپدیت کن منم این مشکلو دارم اگه آپدیت کنی درست میشه:) من امتحان نکردم ولی تو بکن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر