راهنمایی برای خرید PS3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام خدمت دوستان
قصد خرید یک ps3 160GB slim کپی خور نرم افزاری دست دوم رو دارم.

1. میخواستم بدونم اگه قیمتی که پشت شهرداری میدن با کیس هایی که توی سایت ها پیدا میشه برابر باشه کدومشون قابل اطمینان تره؟
  2. الان روال خرید و فروش چه جوریاس؟ یعنی اگه بخوام مهلت تست رو 1 روزه داشته باشم فروشنده روی چه حسابی دستگاهشو در اختیار من میذاره؟
  3. سوال آخرم اینکه قیمت معقول با این شرایطی که گفتم چقدره؟

1-صدردصد سایت بهتره
2- دیگه این به طرف بستگی داره که چه قدر به شما اطمینان کنه ولی کسی دیگه نشنیدم از این کارها کنه
3-قیمت ها قطعی نیست همش بالا و پایین میشن از 600 تومان به بالا شما حساب کن
بین رفیق شما که این قدر حساس هستی چرا یه پلی3 اکبند نمیخری بهتره بخدا دیگه هم خیاله شما راحته و هم از کسی که میخری
به نظر من بهتر که بری همون اکبند بخری برای خودت میگم
مرسی

• Like
Reactions: .SoRoUsH.

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
متاسفانه دوستان رعایت نمیکنن و ساعتی 6 یا 7 ساعت یه ضرب بازی میکنن برای همین هست که خراب میشن
منم خودم داشتم تا 4 سال مثل مرد کار کرد برام ولی اخرش خراب شد و نشد کاری کنم
فت درست زیباتر ولی دیگه عمرش تمام شده و باید به سوپر اسیم رو اورد

دوست عزیز من اسلیم دارم از اول هم دست خودم بوده با سوپر اسلیم چندان فرقی نداره که درسته؟؟
سال 2011 خریدم چهار ساله دارمش مشکلی نداشته کپی خور نرم افزاریه اگه سوپر اسلیم بهتر باشه پیشنهاد میکنید با سوپراسلیم تعویضش کنم؟؟سوپراسلیم ها کپی خور نرم افزاری میشن یا فقط برد کبرا میخوان ؟؟ممنون

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوست عزیز من اسلیم دارم از اول هم دست خودم بوده با سوپر اسلیم چندان فرقی نداره که درسته؟؟
سال 2011 خریدم چهار ساله دارمش مشکلی نداشته کپی خور نرم افزاریه اگه سوپر اسلیم بهتر باشه پیشنهاد میکنید با سوپراسلیم تعویضش کنم؟؟سوپراسلیم ها کپی خور نرم افزاری میشن یا فقط برد کبرا میخوان ؟؟ممنون
چرا فرق دارن تا حدودی کارهای و سخت افزاری سوپر اسلیم بهتره و یکی از مواردی که من از سوپر اسیلم خوشم امد درایور دستگاه هست از بالا باز میشه و نیاز نیست هی دیسک رو حول بدی توش راحت و خیلی اسون از سطح سوپر اسیلم دیسک گذاشته میشه و ور داشته میشه چون خرابی های درایورها زیادن دوستان رعایت نمیکنن و دیسک رو به شدت حول میدن و در نتیجه خراب میشه ولی این نوعش اصلا حول دادنی نیست
درباره هک هم من اطلاعاتی ندارم برو بخش هک سوالتون رو مطرح کنید
خواهش میکنم

• Like
Reactions: .SoRoUsH. and Atari

mohammad91

کاربر سایت
Mar 25, 2016
5
لطفا ب این سوال پاس
دوستان یه سوال داشتم : الان من slim بخرم یا super slim ؟ بعد اگه اکبند باشه ینی کوپیخور نرم افزاری هم نباشه میشه بازی ها رو از روی هارد بدون دیسک اجرا کنم ؟ بعد یه چیز دیگه اینکه چند میگیرن بازی بریزن رو هارد ؟ مثلا gta v ؟ ممنون ؟ لطفا جواب بدین ضروریه ؟
دهید

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
لطفا ب این سوال پاس

دهید

اگه میخواید ارجینال بازی کنید که برید سراغ PS4 چون در حال حاضر به صرفه تره!
ولی اگه میخواید کپی خور نرم افزاری استفاده کنید باید اسلیم دست دوم بخری چون آکبندش به صورت نرم افزاری کپی خور نمیشه!
سوپر اسلیم ها نرم افزاری کپی خور نمیشن!
اگه کپی خور نباشه نمیتونی بازی از روی هارد بدون دیسک اجرا کنی و حتما باید دیسک بازی داخل دستگاه باشه!
قیمت کپی بازی هم بستگی به انصاف فروشنده داره و قیمت مشخص نداره ولی به صرفه ترین کار اینه که هارد اکسترنال تهیه کنی و بدی برات بازی بریزن و تو این حالت تقریبا هر بازی 500-1000 تومن درمیاد که خیلی به صرفه هستن!

ولی اگه بخوای دونه ای برات بازی بریزن فکر میکنم از 2 تا 5 تومن بازی بگیرن کپی کنن!

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
دوستان بنده یه زمانی خیلی پیگیر اخبار هک شدن PS3 بودم ولی دیگه الان فکر کنم نزدیک 3 4 سالی هست که بی خبرم.
حالا الان قصد خرید یدونه PS3 رو دارم میخواستم بدونم وضعیت هک این کنسول به کجا رسیده بازی های قدیمیش یعنی اونایی که از همون 2006 اومدن رو میشه راحت اجرا کرد؟
در کل آخرین هک PS3 بازی های رو میشه راحت اجرا کرد یا اینکه روش های اجراش پیچیده هست؟
ممنونم

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
بله تمام بازی ها از اولین روز عرضه کنسول اجرا میشن
بازی رو فقط باید کپی پیست کنی و هیچ پیچیدگی نداره
تازه میشه انلاین هم بازی کرد بدون بن شدن
نوع هک کنسول هم مهمه؟ مثلا نرم افزاری باشه یا سخت افزاری؟
یه سریا میگن نرم افزاری ها بهتره و کار باهاش هم راحت تره ولی یه سری های دیگه هم میگن سخت افزاری که فکر کنم اسمش برد کبرا هست درسته؟

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
اسلیم هک نرم افزاری میشه که صد در صد بهتره
سوپر اسلیم هک سخت افزاری میشه که هم یه سری محدودیت داره هم هزینه ی بیشتر و دردسرای بیشتر ، یه سری از بازی هارو هم نمیشه اصلا روش انجام داد
کسایی هم که میگن سخت افزاری بهتره ب این دلیل میگن که فک میکن سوپر اسلیم تو اجرای بازی ها بهتر از اسلیمه و ب نوعی وسواس دارن
وگرنه فرقی ندارن
شما اگه وسواس فکری نداری که حتما سوپر اسلیم بگیری چون بهتره
اسلیم بگیر
قیمتشم الان راحت 600 تومن میتونی پیدا کنی
من الان دارم دنبال اسلیم نرم افزاری میگردم، موقع خرید باید به چه چیزی توجه کنم؟ ملاکم رو چه چیزایی باشه؟ مثلا پلمپشو که میدونم چطوریه یه حالت بر چسب ماننده و جای پیچه

• Like
Reactions: se.phi.roth

Atari

کاربر سایت
Jul 18, 2016
17
سلام.بچه ها ممنون میشم یه راهنمایی سریع کنید من رو!

به نظرتون ارزش داره الان PS3 بخرم به خاطر بازی هایی مثل Red Dead و Shadow of the colossus و Heavenly Sword و یسری بازی های دیگه که روی ps3 فقط هستند یا کنسولی اند؟
اگه این بازی ها برای PS4 اومده بود احتمال زیاد میرفتم سمت ps4 و اینقدر شک نداشتم!

یه PS3 اوریجینال خور پیدا کردم درحد نو هست میگه 700 تومن،نمی خوام کپی خورش کنم چون بازی های زیادی رو نمی خوام براش بگیرم جز خوباش که بالا گفتم و یه چنتای دیگه بعدا می خوام PS4 بگیرم و بیشتر با اون بازی کنم و بازی هایی که از PS3 هم پورت شدن رو اونجا می خرم.

ممنون.

• Like

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
سلام.بچه ها ممنون میشم یه راهنمایی سریع کنید من رو!

به نظرتون ارزش داره الان PS3 بخرم به خاطر بازی هایی مثل Red Dead و Shadow of the colossus و Heavenly Sword و یسری بازی های دیگه که روی ps3 فقط هستند یا کنسولی اند؟
اگه این بازی ها برای PS4 اومده بود احتمال زیاد میرفتم سمت ps4 و اینقدر شک نداشتم!

یه PS3 اوریجینال خور پیدا کردم درحد نو هست میگه 700 تومن،نمی خوام کپی خورش کنم چون بازی های زیادی رو نمی خوام براش بگیرم جز خوباش که بالا گفتم و یه چنتای دیگه بعدا می خوام PS4 بگیرم و بیشتر با اون بازی کنم و بازی هایی که از PS3 هم پورت شدن رو اونجا می خرم.

ممنون.
سلام.
اگه بازیهای انحصاری رو انجام ندادی ۱۰۰٪ پیشنهاد میکنم خریداری کنید.
الان قیمت بازیهای اورجینال PS3 حتی پول Blu-ray خامش هم نیست!.
در مورد کنسولی هم که گفتید ۷۰۰ تومان برای اورجینال خیلی خیلی زیاد و ظالمانه هست...حتی اگه نو و آکبند باشه.
خودم یک هفته پیش سوپراسلیم کارکرده در حد رو با دو دسته گرفتم ۳۰۰ تومان.
اگه با خرید اینترنتی مشکلی ندارید به فروم پرشین تولز مراجعه کنید مطمئنا کنسول اورج خوش قیمت در حد ۳۰۰-۴۰۰ تومان پیدا میکنید.
موفق باشید.

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام.
در مورد کنسولی هم که گفتید ۷۰۰ تومان برای اورجینال خیلی خیلی زیاد و ظالمانه هست...حتی اگه نو و آکبند باشه.
اگه با خرید اینترنتی مشکلی ندارید به فروم پرشین تولز مراجعه کنید مطمئنا کنسول اورج خوش قیمت در حد ۳۰۰-۴۰۰ تومان پیدا میکنید.
موفق باشید.

واقعا سوپر اسلیم رو خریدی 300 :-t

انصافا اگه کسی اینجوری پیدا کردی بگو منم میخوام برای برادر زادم

• Like

Atari

کاربر سایت
Jul 18, 2016
17
سلام.
موفق باشید.

سلام.ممنون.
1-راستش مشکل اینه که دودل موندم واسه خریدش،و نمیدونم کارعاقلانه ای هست یا نه چون می خوام حدود شیش ماهه دیگه(شایدم بیشتر!) PS4 بخرم وانحصاری هایی که از PS3 به PS4 اومدن،مثل The last of us رو بخاطر کیفیت بهتر اونجا بازی کنم و کلا پلتفرم اصلیم میشه.
حالا نمیدونم ارزش داره بخاطر 10 الی 15 تا بازی ای که واسه PS4 نیومدن،PS3 رو بخرم؟!

2-درمورد قیمت هم شما خیلی خوش شانس بودید که همچین قیمتی گیرتون اومده،300 تومن فقط پول هارد 500 گیگ کنسول میشه!
تو شهر ما PS2 رو 250 الی 300 نو شو میفروشن!
اتفاقا منم می خوام اینترنتی سفارش بدم چون داخل شهر ماه نوش گیر نمیاد،اینجایی هم که پیدا کردم میگه یه نفر خریده بعد فرداش پشیمون شده پس آورده یعنی دستگاه نو هست!
قیمت نوش فکر نکنم اینقدر گیربیاد همین سوپر اسلیم رو قیمت کردم 800 میدن!
از یه فروشگاه معتبر به اسم وحیدشاپ،میتونید قیمت هارو چک کنید.
اگه جایی رو میشناسید که قیمت خوب داره،لطفا معرفی کنید.
ممنون.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام.ممنون.
1-راستش مشکل اینه که دودل موندم واسه خریدش،و نمیدونم کارعاقلانه ای هست یا نه چون می خوام حدود شیش ماهه دیگه(شایدم بیشتر!) PS4 بخرم وانحصاری هایی که از PS3 به PS4 اومدن،مثل The last of us رو بخاطر کیفیت بهتر اونجا بازی کنم و کلا پلتفرم اصلیم میشه.
حالا نمیدونم ارزش داره بخاطر 10 الی 15 تا بازی ای که واسه PS4 نیومدن،PS3 رو بخرم؟!

2-درمورد قیمت هم شما خیلی خوش شانس بودید که همچین قیمتی گیرتون اومده،300 تومن فقط پول هارد 500 گیگ کنسول میشه!
تو شهر ما PS2 رو 250 الی 300 نو شو میفروشن!
اتفاقا منم می خوام اینترنتی سفارش بدم چون داخل شهر ماه نوش گیر نمیاد،اینجایی هم که پیدا کردم میگه یه نفر خریده بعد فرداش پشیمون شده پس آورده یعنی دستگاه نو هست!
قیمت نوش فکر نکنم اینقدر گیربیاد همین سوپر اسلیم رو قیمت کردم 800 میدن!
از یه فروشگاه معتبر به اسم وحیدشاپ،میتونید قیمت هارو چک کنید.
اگه جایی رو میشناسید که قیمت خوب داره،لطفا معرفی کنید.
ممنون.
سلام خیلی وقت بود دیگه این جوری راهنمای نکرده بودم
1- ببین وضغ مالیتون خوبه هر دو تا کنسول رو بگیر در کنار هم داشته باشه چون واقعا انحصاری های پلی3 واقعا حیفه ادم بازیشون نکنه خیلی بازی براش امده و مخصوصا بازی های انحصاری انیمه ای و ژاپنی اگر علاقه مند هستی شک نکن بخرش برای پلی 4 هم الان دارم با یکی از دوستان صحبت میکنم و میگه پشیمونم که پلی4 خریدم و زود بود برای خریدش حالا شما هم صبر کن تا یکسال دیگه ببینیم چند تا بازی انحصاری برای پلی4 میاد بعد بخرش دوست من
2- شهر شما گذاشت ببخشید این سوال رو میکنم
به نظر من اینکار رو نکن اینترنتی خطر ناکه شاید کنسول خراب بهت بدن یا حداقل نمی توانی بری تهران یا هر کجای دیگه حضوری بخری حداقل ازش محلت تست بگیر و تمام پول رو نده چیمیدونم والا یکاریش کن چون حضوری خیلی ها به خیلی ها نامردی کردند
موفق باشی سوالی داشتی در خدمتیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر