بهترین فایتینگ؟؟

کدام یک از بازی های فایتینگ از نظر شما بهتر است؟

• Tekken

رای‌ها: 60 40.8%
  • SoulCalibur

رای‌ها: 8 5.4%
  • Street Fighter

رای‌ها: 29 19.7%
  • Virtua Fighter

رای‌ها: 1 0.7%
  • Mortal Kombat

رای‌ها: 44 29.9%
  • دیگر عناوین

رای‌ها: 5 3.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    147
  • نظرسنجی بسته شده است .

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
به به عجب بحث داغی خوب تحلیل من!
tekken به خاطر فضای رنگارنگ و فضای خاصش تیف متفاوتی از باریکنا از جمله دخترها رو هم میتونه جذب کنه تیکن یه بازیه که چون طرف زود می تونه چند ضربای خوب بزنه می تونه زود تو دل طرف جا باز کنه:boxing:
mortal kombat البته اول یه تعظیم به اسم این بازی بزرگ :praying:البته به 2d هاش اما نه به 3d ها هم به خاطر دوبعدیا احترام میزاریم این بازی (بحثم در مورد 3 4 و قدیمیاش نه جدیدا) چون یاد گرفتنش خیلی اسون و در عین حال لذت بخش بازیکن رو خیلی زود در خودش غرق میکنه(پیرمرد 50 ساله دیدم) این بازی به دلیل خشونت بالا:scare: از هر سن و تیفی بازیکن جذب میکنه و شیرینی بعد از انجام Fatality رو دوستتون در حالت مولتی:lol::twisted: اونقد زیاده که شما نمی تونید در پوست خود بگنجید (بوروتالاتی حالش بیشتره>:) ) وقتی شما یه فاتالیتی پیدا میکنید احساس میکنید دنیا رو فتح کردید:punk: من به شخص با دوستم بدون هیچ مرجع خاصی تو سگا 95% رمزارو پیدا کردیم:exclaim::horse: البته زمون بچهگی ( عجب مریضی بودیم ما الان احتمال پیدا کردن هر فاتالیتی رو محاسبه میکنم به نتیجه ی غیر ممکن میرسم :thinking::surrender:در حالتی که شما نمی دونی هر فاتالیتی مربوط به 1 یا 2) کلاً رو مورتال 3 هیچ بازی فایتینگی نیومده در ضمن اضافه کنم dc vs kombat جزو دنیای کامبت نیست مربوط به دنیای کمیکه!!
خوبی دیگش کامبت بالانس بودن بینظیر شخصیتای بازیه که تو بازیای فایتینگ کم نظیره امکان برد هر شخصیت به وسیله ی هر شخصیت همیشه 100% ( اگه با sf یا tekken مقایسه کنید میفهمید چی میگم)
توصیه میشه فقط به صورت مولتی بازی کنید:laughing::twisted::lol::shrewd:
Street Fighter هم که پدر این سبکه و مشکل بزرگش فقط یادگیری طاقت فرسا واسه تازه کاراست که ممکنه گریش و دربیاره! ولی چیدمان صحنه ی بازی و گرافیک کارتونی و جذابش و همچمنین نو اوری زیادش نکات مثبت خیلی بزرگی هستن:victory:
SoulCalibur این بازیم که یه زمونی خوره ی کلوپ( گیم نت الان) بود اکثراً یا اینو میزدن یا تیکن ولی یه نکته در مورد این بازی هست که امکان برد یک بازیکن حرفه ای از این بازی توسط یک بازیکن تازه کار هست و نواوری خوبش در مورد کاراکتر مهمان همیشه جذاب بوده مخصوصاً توی Psp کرایتوس حال اساسی داد:laughing:
Virtua Fighter یه جور خشکی بود من زیاد باهاش حال نکردم :wallbash:
رای من به مورتال کمبات چون من به خاطرهام بیشتر ارزش میدم البته sf توهین نشه چون به اونم زیاد بدهکارم تیکن خودش عالمی داشت و داره
به امید بازگشت کامبت به دوران اوج خودش...:weightlif:groupwave::praying:

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
به نظر من هم استریت فایتر بهترین بازی ـه فایتینگ ـه.چون به نظرم مثل تکن و اینا نیست که همینجوری "یخیلی" دکمه مشت بزنی و بگی "به به چه کومبوی شاخی!".باید با فکر بری جلو و درست کار کنی تا بتونی ببری و در کل خیلی سخت تره...واسه ی من هم جذابیتش خیلی بیشتر بود...
البته من خودم به شخصه نسخه های آرکید SF رو بیشتر دوست دارم(با اینکه تا حالا یک بار هم SFIV بازی نکردم :) )ولی خوب اون موقع مورتال کمبت هم بود که خوب اون هم در نوع خودش خیلی جالب بود.
ولی الان دیگه به نظر من اصلا مثل گذشته جذاب نیست.
نکته ی دیگه اینکه SF رو میخری 20 تومان اوریج صفا :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من به تکن رای دادم چون به نظرم از همه نظر کامله...گرافیک Perfect ... داستان عالی ... موزیک و صدا فوق العاده ... گیم پلی بی نظیر...کلا از همه نظر کامله...بعدش هم SF ... اونم بخاطر اینکه گیم پلی جالبی داره...Kof رو زیاد دوست ندارم...چون که هم کاراکتر پردازی قویی نداره هم اینکه گیم پلیش بیش از حد آسونه...ار مورتال کمبت هم بدم میاد!شاید دلیلش Violence بیش از حدشه...فقط هم از Sub-Zero خوشم میاد...Soul Calibur هم واقعا عالیه...البته میتونستی کنارش Soul Edge ]م بنویسی...البته این نظر سنجی ناقصه...بازی هایی مثل Bloody Roar ، Kof ، Blaze Blue ، Gulti Gear رو نداره...این ها هم بازی های Fighting زیبایی هستند
در کل به نظرم تکن از همه نظر عالیه و بهترین بازی فایتینگ هست!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
1 vs 2 :biggrin1:
:D
نه بابا kof خدایی سخت تره : دی (البته ما sf رو بازی نکردیم که مقایسه کنیم : دی)

من هیچ وقت هیچ سختی هی رو تو بازی احساس نکردم ... این آخری هم با اینکه چیزی حدود 50 تا بتل کردم یکبار هم نباختم!SF یه بازی تکنیکی اما Kof مظهر Button Mashing هست

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
SF یه بازی تکنیکی اما Kof مظهر Button Mashing هست
همینجوری اتفاقی این پست قدیمی رو دیدم.

اگه شروع کنی به یاد گرفتن KoF، همون اول کار وقتی میری سراغ Jump ها، میبینی که حتی برای پریدن هم باید کلــّــی تمرین کنی تا تازه بــِتونی توی هر لحظه‌ای که می‌خوای، اون نوع Jump مورد نظرت رو بزنی! (چند نوع Jump داره)
اجرای فن‌ها و کمبوها هم اگه از SF سخت‌تر نباشه، آسون‌تر نیست. (به نظر خودم کمبو زدن توی KoF سخت‌تر از SF ـــه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر