Bully

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
من این تاپیکو زدم چون دیدم بازی به این قشنگی حیفه بی تاپیک بمونه حالا هر کی نظری سوالی داره بیاد اینجا مطرح کنه
بای.:cool:

• Like
Reactions: ehsanservat

amin-360

کاربر سایت
Nov 29, 2006
14
با سلام
من بازی Bully رو خریدم . بازی رو Ps2 میاره ولی وقتی در اولش که میخواد بره تو ساختمان وقتی وارد میشه در لودینگش گیر میکنه ... دوستان میدونید مشکل چیه ؟ ممنون میشم ....

• Like

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
با سلام
من بازی Bully رو خریدم . بازی رو Ps2 میاره ولی وقتی در اولش که میخواد بره تو ساختمان وقتی وارد میشه در لودینگش گیر میکنه ... دوستان میدونید مشکل چیه ؟ ممنون میشم ....

اتفاقا نسخه ای که منم دارم هم همچین عیبی داره البته نه در اون نقطه ولی چند بار چندجای مختلف گیر کرده من چک کردم عیب از دستگاه نبود حتما از dvd بوده شمام برو یه نسخه دیگه بگیر.

MOHSEN gamer

کاربر سایت
Dec 23, 2006
30
واقعاً حيف بازی به اين قشنگی نيست که فقط اين قدر در موردش مطلب نوشتيد
اگر چيز جالبی در مورد بازی ديديد اينجا بنويسيد چون بازی نکات جالب فرعی زيادی بايد داشته باشه
من بازی رو تموم کردم و فکر کنم اکثر محيط بازی رو گشتم ولی نوشته فقط 70 درصد بازی تموم شده:confused:

• Like

MOHSEN gamer

کاربر سایت
Dec 23, 2006
30
همونطور که ميدنيد اگر کلاس هنر رو بگزرونيد ميتونيد با دخترها بهتر رابطه برقرار کنيد
بعد از اتمام چنتا کلاس هنر اگر تو محيط مدرسه يک دخترو بوس کنيد و بعد بلا فاصله اگر يک دختره ديگرو بوس کنيد اون دختر قبليه مياد يا يک تو گوشی ميخوابونه تو صورتتون که ديگه با احساسته مردم بازی نکنی:) يا با اون دختره دومی کتک کاری ميکنه :biggrin1:
واقعاً هوش مصنوعی بازی بعضی موقعها کارهايه باحالی ميکنه

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
هوش مصنوعی این بازی اونقدر بالاس که کاملا آدم احساس میکنه تو یه شهر زنده داره راه میره
من خیلی حال کردم با بازیش، فوق العاد بود.
من با 78% رسیدم آخر و حالا هم هیچ ماموریتی بهم نمیده، فقط میشه به مردم کمک کرد..
به هر کس هم کمک کنی کمتر از 1% بالا میره.
فکر کنم باید yearbook هم کامل کرد :confused:

• Like

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من اولاش خيلي حال كردم باهاش ولي يكم كه بازي كردم احساس كردم تكراري شده و حوصله نكردم بازي كنم.
الانم هر دفه سيديش رو ميبينم، حسي بهم دست نميده.
اولين باره با يه بازي Rockstar اينطوري ميشم.
(هنوز پايم باز GTA III رو از اول برم!)

• Like

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
بازی که تموم میشه 70% اما تا بخوای به 100% برسونیش اشک آدمو در میاره بعد از کلی بازی کردن تازه من رسیدم به 81%
year book رو هم هر چی کامل ترش میکنی درصد کمی اضافه میشه. راستی کسی Rubber Bands و Grottos &GremlinesCard رو کامل جمع کرده؟
اون ماشین رو هم آزاد کردین( اسم این نوع ماشین ها رو نمیدونم اما از همونا که تو Crash CTR بودش) کلا ماشین بدرد بخوری هست تو این بازی.

• Like

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
بازی که تموم میشه 70% اما تا بخوای به 100% برسونیش اشک آدمو در میاره بعد از کلی بازی کردن تازه من رسیدم به 81%
year book رو هم هر چی کامل ترش میکنی درصد کمی اضافه میشه. راستی کسی Rubber Bands و Grottos &GremlinesCard رو کامل جمع کرده؟
اون ماشین رو هم آزاد کردین( اسم این نوع ماشین ها رو نمیدونم اما از همونا که تو Crash CTR بودش) کلا ماشین بدرد بخوری هست تو این بازی.
ماشین از کجا آزاد میشه ؟

من فقط ترانزیستور و کدو و اون سنگ قبر های هالووین رو کامل کردم ، بقیش حسش نیست :biggrin1:

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
تو نقشه یکسری کاپ هست بعضی هاش دوچرخه سواری هست که بابردن تو مسابقه هاش کلاه ایمنی ویکسری دوچرخه تو دوچرخه فروشیه آزاد میشه که اگه دوچرخه بخری ازش تو اون پارکینگ ها برای همیشه میمونه
اما اون کاپ های دیگه مسابقه اتومبیله که ببری نهایتش این ماشینه برات ازاد میشه که یه پارکینگ جدا داره از اون دوچرخه ها
من ترانزیستورها رو یکیشو پیدا نکردم به هر دری میزنم پیدا نمیشه:(

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اقا من یه جایی رسیدم که دیگه مرحله نداره البته بازی تموم نشده آخرین مرحله ای هم که رفتم Tad's House هست همون که باید خونه ی Tad رو با تخم مرغ بفرستی فضا دیگه بهم ماموریت نمی ده حالا چیکار کنم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر