بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
رزیدنت اویل رولیشنز ۱
اونم 3d بازی ( بدون نیاز به عینک ) کردن روی 3ds خیلی حال میده واقعا :love:

b129259_.jpeg

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
این خبر رو اتفاقی دیدم گفتم اینجا هم بزارم مخصوصا برای فن های قدیمی سری میتونه جالب باشه.

1996's Resident Evil 'Inezh' Has Finally Been Found!
برای کسایی که نمیخوان کلیک کنند، هنر پیشه ای که نقش جیل رو توی کات سنس های لایو اکشن ابتدای و انتهای RE1 بازی کرده بود و با اسم Inezh شناخته میشد، بعد از سالها توسط گروهی از فن ها پیدا شده.

jill1.jpeg jill2.JPG

در واقع این گروه فکر کنم چند سالی هست به دنبال هنر پیشه های اون کات سنس لایو اکشن هستند و از بین اون کست تا الان فقط نتونستند هنرپیشه نقش جوزف رو پیدا کنند و بقیه همه پیدا شدند. یه وبسایت هم دارند اگر خواستید اطلاعات و مصاحبه مربوط به بقیه هنرپیشه ها رو بخونید.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
این خبر رو اتفاقی دیدم گفتم اینجا هم بزارم مخصوصا برای فن های قدیمی سری میتونه جالب باشه.

1996's Resident Evil 'Inezh' Has Finally Been Found!
برای کسایی که نمیخوان کلیک کنند، هنر پیشه ای که نقش جیل رو توی کات سنس های لایو اکشن ابتدای و انتهای RE1 بازی کرده بود و با اسم Inezh شناخته میشد، بعد از سالها توسط گروهی از فن ها پیدا شده.

View attachment 157878View attachment 157877

در واقع این گروه فکر کنم چند سالی هست به دنبال هنر پیشه های اون کات سنس لایو اکشن هستند و از بین اون کست تا الان فقط نتونستند هنرپیشه نقش جوزف رو پیدا کنند و بقیه همه پیدا شدند. یه وبسایت هم دارند اگر خواستید اطلاعات و مصاحبه مربوط به بقیه هنرپیشه ها رو بخونید.

یه مصاحبه هم کردن باهاش . قراره بزودی بخش کنن . 2 تا از فن ها که یکیشون برزیلی بوده پیداش کرده

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
هنر پیشه ای که نقش جیل رو توی کات سنس های لایو اکشن ابتدای و انتهای RE1 بازی کرده بود و با اسم Inezh شناخته میشد، بعد از سالها توسط گروهی از فن ها پیدا شده.
یاد اون روزای خوب افتادم که با این ویدیوهای واقعی اول و آخر رزیدنت اویل یک که در اون زمان زیاد رایج نبود ( فقط بازی پپسیمن و یادمه که اینجوری بود ) و حتی الان هم نیست ( ولی تیم حرفه ای سازنده بازی ازش به خوبی استفاده کردن و باعث ثبت خاطرات خوبی در ذهن ما شدن ) یک حال عجیبی برای ادامه دادن بازی به من اضافه میکرد که انگار تمام قسمت های بازی دارم همون ویدیوهای با کیفیت و ادامه میدم فقط با فیلتر تضعیف گرافیک ! این خانم با جذبه و اعتماد به نفس ( بازیگر نقش جیل ) برای من تبدیل به یکی از کسانی شدن که فراموش نخواهم کرد .

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
مصاحبه با هنرپیشه ها خیلی جالب هستند. اگر وقت کردید مخصوصا مصاحبه بازیگر نقش کریس و بری رو حتما بخونید. جالبه اکثرا نتیجه نهایی کارشون و بازی رو از نزدیک ندیده بودند. یجورایی یاد Paul Hadded خدا بیامرز میافتم که توی پادکست RoE گفته بود تا اون موقع هیچ وقت بازی رو شخصا ندیده بود. البته با توجه به شرایط اون زمان یه چیز عادی بوده.

فکر کنم مصاحبه با هنرپیشه نقش جیل از همه جالب تر بشه و حرف های جالبی برای گفتن داشته باشه. چون ظاهرا بخاطر سن کمی که داشته و کم تجربه بودنش از شرایط کار و محل فیلمبرداری خیلی راضی نبوده. این عکس که همراه یه نقل قول از میکامی هست بیشتر مطلب رو روشن میکنه. توی مصاحبه با بقیه هنرپیشه ها هم بهش اشاره شده.

158181

جالبه میکامی داره میگه بخاطر شرایط محل و زمان فیلمبرداری inezh دچار پشه گزیدگی شده بود و توی این صحنه یا شات مخصوص اخمی که کرده احساسات واقعی خودش رو بروز داده و بازی نمی کرده و یجورایی میخواسته نارضایتیش رو نشون بده. خیلی دوست دارم ببینم نظر خودش چیه، چون مطمئنم حتما در این مورد ازش سوال میکنند. امیدوارم بازیگر نقش جوزف هم پیدا بشه تا مجموعه کست کامل بشه .

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
موسیقی متن RE6 چقدر خوب بود. تنها نکته مثبت بازی درکنار گرافیک خفنش:D
بعضی صحنه های سینماییش در عین حال هم احمقانه بود و هم خوش ساخت :|:D

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
موسیقی متن RE6 چقدر خوب بود. تنها نکته مثبت بازی درکنار گرافیک خفنش:D
بعضی صحنه های سینماییش در عین حال هم احمقانه بود و هم خوش ساخت :|:D
موسیقی و گرافیک که بنظرم از نکات منفی بازی بودند. هر دو بطور کلی خوب بودند اما در مقایسه با نسخه قبلی یعنی RE5 پسرفت داشتند و از این جهت یه امتیاز منفی برای بازی بحساب میان. گرافیک که قشنگ یه سر و‌گردن نسبت به RE5 مخصوصا از بعد فنی افت کرده بود. هر چند میشه گفت بیشتر بخاطر بزرگتر بودن بازی و مقیاس و محتوای خیلی وسیع تری که داشت بود.

در مورد موسیقی هم RE5 ترک های خاطره انگیز و به یاد موندنی مثل Sad but True و Wind of Madness داره که از بهترین ساندترک های سری هستند و هنوز هم توی ذهنم باقی موندند. در مقایسه RE6 شاید به غیر موسیقی منوی اصلی بازی واقعا ترک خاص و به یاد موندنی نداره. سینماتیک های بازی هم خوب بودند اما اون هم بنظرم RE5 کلا بهتر کارگردانی شده بود و کلا هنوز هم بنظرم بهترین سینماتیک های سری رو داره.

تنها نکته مثبت بازی هسته اصلی گیم پلی ومکانیزم هاش هست، که وقتی همه رو درست یاد بگیری و بهشون عادت کنی کلا بنظرم یکی از لذت بخش ترین و سرگرم کننده ترین شوترهای سوم شخص نسل هفت هست. اما خب یکی دیگه از نکات منفی اصلی بازی این هست که خیلی از این مکانیزم ها رو توی طول بازی به بازیکن نمیگه، همین نکته بعلاوه لول دیزاین و پیسینگ بد و بعضا فاجعه بازی باعث سردرگم و کلافه شدن اکثر پلیرها و دلسرد شدنشون از بازی میشه.

فرستاده شده از BKK-LX2ِ من با Tapatalk

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
477
نام
Sera
تو سراسر بازی رزیدنت ایول پوچی رو احساس کردم.تنها صحنه ای که یادم مونده گلاویز شدن کریس و لیان بود.اونم از بعد روح و روانی یه چیز عجیب و غریبی بود.دو تا از بزن بهادر های سری انداختن به جون هم با فجیح ترین سناریو ی ممکن.بعدش بین فن های مجهول الهویه،مجهول الحال،مجهول المنطق،جنگ در گرفت، که کی زده و کی خورده.کی بیشتر می خورد اگه ادامه می دادن.
خلاصه بگم نابودی سری با همین رزیدنت ایول 6 تموم شده بود.
تا اینکه رزیدنت 7 اومد.
پ.ن: می تونی رزیدنت 4 بعد سال ها بازی کنی و هنوزم تورو شگفت زده کنه.

• Like
Reactions: IMANOKA

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
گرافیک نسخه 6 بنظرم خوب بود (رو PC که خوبه)
در مورد نکات منفیش که همه مییدونیم چیا هستن( تقریبا همه چی) :D ولی خب بالاخره بازی ای که 700 نفر روش کار کردن یکی دو تا نکته مثبت میشد توش پیدا کرد:)):D مثلا شخصیت پیرس(شخصیت همراه کریس) که بشخصه باهاش حال کردم
بگذریم.
------------------------------
یه بنده خدایی داره رزیدنت 1 رو تو نسخه 4 باز سازی میکنه.نمیدونم فایل هاشو عمومی میکنه یا نه یا اصلا کپکم لاشخور این ایده رو هم میدزده.یه ویدیو ازش ببینید:D (لینک یوتیوب)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر